Adını Sen Koy 357. Bölüm Özeti 29 Mayıs Analizi

Adını Sen Koy 357. Bölümle ekranlara geldi. Ercan ve ortağı Defne yakalandı üstüne Ömer Ercan’a bir yumruk attı sonrada Ercan’ı polislere verdi. Defne ise sarılan Zehra ve Ömer’e bakarak beni affetmeyecek misin deyince Ömer seni vicdanına bırakıyorum içeride düşünmek için bolca vaktin olacak dedi. Polisler Defne’yi de alıp götürürler.

Sonra Ömer Zehra’ya sarılır Defneyi unutmak istediğini söyler. Zehra’da aynı şeyi ister çünkü Defne Ömer’i seviyordur Ömer kıskançlığı fark edince üsteler kızan Zehra Ömer’i susturur eve gelen ikili Ayşe ve Jülide ile karşılaşır.

Ercan’ın ve Defne’nin yakalandığını söyler Ömer ve Zehra; Ayşe ve Jülide ise çok mutlu olurlar. Gece odaya çekilen ikilimiz mutluluklarını birbirlerine yansıtırlar ve sarılarak uyurlar sabah uyandıklarında Ömer kendisini izleyen karısını görür güzel sözlerle uyanırlar; fakat Ömer bugün biz bize olalım vakit geçirelim deyince Zehra da Bahşende’ye bakmak için kalkıp gider.Adını Sen Koy 357. Bölüm

Zehra’yı beklemeye başlayan Ömer hesaba katmadığı şeylerle karşılaşır peki nedir? Ömer tüm organizasyonları yapı dursun biz İpek ve Koray’a gelelim. Sarp’a yumruk atan Koray İpek tarafından sert şekilde uyarılır o sırada İpek’e telefon gelir ve evlerinin yandığını söylerler.

Korkuyla evden çıkan İpek Koray’ı yanında istemediğini söyler ve çıkar. Halit amca rahatsız olunca Salim’in evine getirirler. Aysel hanım gitmek istese de Canan ve Salim izin vermez. Bunun üzerine el mahkumu evde kalırlar. Sabah uyanınca da Salim Aysel hanımla konuşur rahatsız olmaması gerektiğini söyler sonrada atölyeye gider.

Neyse Koray mahcup şekilde İpek’ten özür dilemeye çalışır; fakat İpek kabul etmez odadan çıkınca İpek’in telefonu çalar Sarp arıyordur. Koray telefonu açıp buluşmak istediğini söyler ve çıkıp gider. Koray Sarp’la konuşup özür diler İpek’se Koray takip etmiş aralarında bir şey var sanıp olayın ortasına dalmıştır; fakat anlayıp dinlemeden Koray’a kızdığı için oradan ayrılan Koray İpek’i mahcup duruma düşürür.Adını Sen Koy 29 mayıs 2018

Sarp Koray’ın özür dilediğini söyleyince utanan İpek bakalım Koray’ın gönlünü nasıl alacak ne diyecek? Neyse Bahşende bakmış odasına giden Zehra bebek sesini duyunca salona gelir Hediye’nin kucağındaki çocuğu görür ve bakmak ister. Hediye’nin ahiretliğinin torunu olan bebek annesi ameliyat olacağı için bakan kimsesi olmadığından Hediye’ye kalmıştır. Zehra iyilik meleği çocuğu alır odaya gelir; fakat Ömer memnun olmaz aksine istemez seninle vakit geçirmek istiyorum der ama Zehra çocuğa bakmak zorunda olduğunu söyler.

Ömer ise sinirden deliye döner helaki Zehra küçük Kaan’la ilgilenince Zehra’nın bebek için istediği hiç bir şeyi yapmaz. Zorla da olsa kucağına alır ondada üstüne kusar sinir olur üstünü değiştirip işe gider. İş yerinden Ömer Zehra’yı arar ama Zehra kısa kesip kapatır sonrada Ayşe’yle birlikte görüntülü arayıp konuşurlar.

Aslında Ömer çocuktan şikayetçi değildir; ama karısını istediği için küçük çocuklar gibi trip yapar akşam eve gelir Zehra kucağına verince bebeği onunla konuşur Zehra’da mutlu olur gelelim asıl meseleye.

Ercan Jüli’deyi arayıp düşmanın içeride öğrenmek istiyorsan ziyaretime gel der Jülide istemese de gider boşanmak istediğini söyler Ercan ise eskiden olan davayı gün yüzüne çıkartır. Kendisini elde etmede yardımcı olan kişiyi söyler. Bahşende başından beri her şeyi biliyordu deyince yıkılan Jülide eve gidip Bahşende’ye hesap sorar; fakat bir şey yapmadan odadan çıkar ama Bahşende üzüntüden kendinden geçer ve durumu kötüye gider. Bakalım Bahşende bu sefer ölecek mi? Yoksa  iyileşecek mi ? Eğer Bahşende ölürse suç kimin üstüne kalacak? Ömer Kaan bebeğe alışabilecek onun kalmasına izin verecek mi? Hepsini izleyip göreceğiz

Ercan’ı attı
Defne’yi sattı
Akşam olunca
Karısını yanına aldı

Bu kadar basitti
Sonunda bitti
Kurtulduk diyoruz
Bahşende de gitti

Muhteşem ikili
Ikisi de pek bir dilli
Allah daim etsin
İkisi de çok afilli

Geleni gideni
Bitmiyor deli edeni
Daha sırada kim var
Var mi acaba bileni

Sarılık mikrobu
Alıp gitti topunu
Yakar mapusta
Gençlik mumunu