Adını Sen Koy 366. Bölümde Neler Olacak? Adını Sen Koy 3. Sezon

Adını Sen Koy Yeni Sezonda Neler Olacak? Adını Sen Koy 366. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy’un yeni sezonun da yangından kurtulan Zehra önce çocuğu Emir’i dünyaya getirecek; sonra da Ömer ve Zehra ile oğulları Emir muhtemelen büyük bir kaza geçirecekler; kaza da Ömer ve Zehra ölürken oğulları Emir sağ kurtulsa da onu  da bir kadın alacak ve onu büyütecek; amcası Oğuz Kervancıoğlu ise yeğenini aramaya devam edecek

Öncelikle şunu söyleyeyim bir zaman atlaması yaşanabilir Adını Sen Koy’un 3. sezonunda. Aynı 2. sezon olduğu gibi. Zira Adını Sen Koy’un 3. sezonunda bizim de artık bir yeğenimiz olacak. 

Adını Sen Koy 2. sezon Finalinde Neler Olmuştu?

Adını Sen Koy 366. Bölüm de Ercan Keser Zehra ve Ömer’i diri diri yakmaya çalışacak ancak hiç bir şey Ercan Keser’in planladığı gibi olmayacak. Zehra’nın bulunduğu evi ateşe veren Ercan Keser Ömer’in gelmesi ile Zehra’dan önce kendisi tutuşacak. Ömer önce Ercan Keser’i etkisiz hale getirecek sonrada Zehra’yı kurtaracak ve Adını Sen Koy’da sezon bitecek. Ercan Keser kaçamayacak ve cezasını bulacak. Bundan eminiz; Ercan’ın ölümünden sonra artık Ömer’in ailesini ortaya çıkartmış ve pisliklerini temizlemiş olduk

Adını Sen Koy’da bilindiği üzere sezon finalinde Ercan’ın çıkardığı yangın da Zehra evde kalmıştır. Ömer ise içeri girerek sevdiği kadını kurtarmıştır ama hayat onlara adil davranmamış ve Adını Sen Koy 366. bölümde Zehra ve Ömer muhtemelen bir kaza da ölerek diziden ayrılacaklar. Bu durumda Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Adını Sen Koy’dan ayrılmış oldu

Adını Sen Koy 365. Bölüm de Neler Olacak?

Ercan Keser dizimizden ayrılacak ayrılmasına ama ölmeden de Ömer’e ve ailesine zarar vermek için uğraşacak. Bir yandan peşindeki polisleri atlatan Ercan Keser bir yandan da her türlü olumsuzluk için de tedbiri elden bırakmıyor ve Rusya’ya kaçmak için teknesini de limanda hazır tutuyor. Ercan Ömer’e bir şey yapamayacağını anlayınca Ömer’e ağır bir darbe vurmak için Zehra’ya zarar vermeye çalışacak. Eğer Ercan Keser sezon finalinde Zehra’yı veya hem Zehra’yı hem bebeği öldürmezse güzel Zehra’mız hamile ve yeni sezonda bebeğini sağlıklı şekilde kucağına alacak inşallah.

Adını Sen Koy 364. Bölümde Neler Oldu?

Adını Sen Koy sezon finaline son bir bölüm kala yani 364. Bölümle ekranlara geldi. Ercan Keser herkesin tahmin ettiği gibi ölmedi aksine direk hortladı diyebiliriz. Ömer ve Zehra’yı konağa kadar takip edip planlar kuran Ercan Keser istediğini elde edebilmek için Can’ı bile kaçırmış.

Zehra Ömer’den Kaan’ı görmek için izin alır. Kaan’ı görecek olan Zehra heyecanlanır eve gidip hazırlığa koyulur. Zehra her şeyden habersizdir. Ömer ise toplantı için şirkete gider; fakat şirkette olaylar olaylar. İpek ve Koray iyice araları açılmıştır. Koray’ın staj dosyasını yırtmasına çok kızan İpek bunun üzerine Selin’in de yardımıyla dosyayı yeniden düzenler.

Koray İpek’in gitmesine göz yumar Hediye ise Zehra’ya gidecekleri yere iftarlık al daha iyi olur deyince Zehra Can’ı arar; fakat Can arabanın arızalı olduğunu söyleyip gelemeyeceğini belirtir.

Bunun üzerine taksiyle gitmeye karar veren Zehra tam taksiye binip yani kendi elleriyle Ercan’ın eline düşen Zehra’yı son anda Hediye’nin de bende geleceğim demesi üzerine kurtulur. İstediğini elde edemeyen Keser mecburen taksici gibi davranır yolda bayılan Zehra hastaneye yetiştirilmeye çalışılır. Keser’in niyeti iki sinide kaçırmaktır ama yolda polis çevirmesine yakalanınca polis gözetiminde hastaneye gider.

Hediye Ömer’e Zehra’nın bayıldığını hastanede olduğunu söyler ayrıca Ömer Can’ın arabayı servise götürmediğini de öğrenir. Bakalım Ercan Keserin ölmediğini öğrene bilecekler mi?

Canan yine işler peşindedir Aysel hanımın parasını vermeyen adamı öğrenince dayısı duymadan Çetin’e anlatmak isterken dayısı da duyar. Salim Aysel hanımla konuşur ama bir şey söylemeyince susup kalır. Canan ise İpek’in stajının bittiğini ama üzgün olduğunu görünce Koray’la konuşmak ister; fakat telefona cevap vermeyen Koray’ın kapısında bekleyen Canan Koray’ı İpe’i sevdiğini söyleme konusunda akıllanmasını sağlamaya çalışır

Neyse boş verin onu gelelim Zehra’ya bayılan Zehra’yı acile alan doktor açlıktan tansiyonun düşmüş der ve eve gitmesini söyler. Hediye belgeleri doldurmak için odadan çıktığında Ercan Keser odaya girer Zehra’da Ömer geldi sanıp ayağa kalkar fakat; arkasına bakmaz peki Zehra arkasını döndüğünde Ercan Keser’i görecek mi? Ömer zamanında yetişebilecek mi? Ömer Can’ı kurtarabilecek mi bunu hep birlikte izleyip göreceğiz.

Adını Sen Koy 366. Bölüm Fragmanı Adını Sen Koy 3. Sezon 2. Tanıtımı

Adını Sen Koy 366. Bölüm Yeni Sezon İlk Tanıtımı

yeni sezonda Zehra’nın babası ve ailesi ile ilgileneceğiz galiba. Ama Salim ile değil Zehra’nın gerçek anne ve babası meselesi yeni sezonda da bol bol ekranlarda olacaktır. 

Adını Sen Koy 366. Bölümde Neler Olacak? Adını Sen Koy 3. Sezon (29 Yorum)

  1. Hayırlı Akşamlar Diziseti Tv Yorumcuları Nasılsınız❤️ADINI SEN KOY❤️DİZİSİ SEZONDAN SONRA ZEHRA VE ÖMER HEKAYESİ BİTMİŞ OLAÇAK YENİ HEKAYE BAŞLAYAÇAK KAŞKİ DİZİNİN ADINDA DEYİŞE BİLSE İDİLER ADINI SEN KOY DİZİSİ YENİ ÜZLER YENİ SENARYO DİZİYE ALIŞMAĞIMIZ ZAMAN ALAÇAK AMA DİZİYE BAKMAK İSTEREM DİZİNİN KECMİŞ OYUNCULARINDAN UMARIM BİR İZ KALIP ADINI SEN KOY DİZİSİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİREM

  2. Selamun aleykum adini sen koyun 3.sezonunu iple chekiyorum bide birshey sormak istiyorum diziyi ne zamandan beri izliyorsunuz ben 1.bolumden beri izliyorum