Adını Sen Koy 51. Hafta Tüyoları 201 205. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy’da 51. haftaya gelinirken sizlere Adını Sen Koy setinden çok sevineceğiniz bir haber getirdim. Bu hafta ki çekimlerden sonra dizide Ömer karakterine hayat veren Erkan Meriç gelecek haftalarda izleyicinin çok seveceği bölümler bizi bekliyor dedi.

Bilindiği üzere Adını Sen Koy yeni sezona çok tatlı başlamış ancak Ömer ve Zehra’nın düğününden sonra yine yanlış anlaşılmalar başlamış ve Ömer Zehra’yı adeta kendinden iğrendirmişti. Zehra değil de başkası olsa şimdiye çoktan Ömer’den nefret etmişti. Zira Ömer Zehra’yı hep yargılamış ve hiç bir zaman iyi niyetli olabileceğini düşünmemişti. Zehra defalarca Ömer’in ailesi ve Ömer için canını ortaya koysa da Ömer’e gerçekten onu sevdiğini parasını değiş Ömer’i sevdiğini hissettirememişti.

Ömer’in bu kadar kötü niyetli olmasında da tabi ki her yönü ile annesinin Zehra’ya benzemesi ve annesinin para yüzünden kendilerini bırakıp gitmesi çok etkili olmuştu. Aslında Ömer’in Zehra’ya değil hiç bir kadına güveni kalmamıştı.

Adını Sen Koy 51. Hafta Tüyoları

Adını Sen Koy’da 51. haftada Ömer’in babaannesi Bahşende hanım Zehra’nın hapse düşmesi ile Ömer’in üzerine daha fazla gelecek. Bilindiği üzere Bahşende hanım Zehra’dan hoşlanmadığını, Zehra’nın ailelerine uygun olmadığını,; hatta Zehra’nın Ömer’e parası için katlandığını ve onu bırakmazsa Zehra’nın kendisini bırakacağını söylemiş ve Ömer’in kafasını karıştırmıştı.

Zehra şimdi bir de organize suç örgütüne üye olmaktan tutuklandı; Bahşende daha çok Ömer’i sıkıştıracak ancak Adını Sen Koy 51. Haftasında Ömer Zehra’nın arkasında bir dağ gibi duracak ve Zehra’yı nezarethanede hiç yalnız bırakmayacak.

Zehra çok fazla durmadan nezarethaneden çıkacak ancak muhtemelen Ömer ve Zehra yeni yıla nezarethanede girecek ve yeni yıl onlar için çok iyi başlamayacak.

Diğer taraftan setlerde Müge’yi de bolca görüyoruz Müge de önümüzde ki haftalarda tekrar nezarethaneden çıkacak ve kabusumuz olacak.

Erkan Meriç dizimizde önümüzde ki hafta yani yıl başı haftası için çok güzel bölümler çektik.

Ömer ilk defa Zehra için gözyaşı döktü Zehra tabi ki önümüzde ki hafta bu anı hiç unutmayacak; zira Ömer’in kendisini ne kadar çok sevdiğini bir kere daha anlayacak. Duygusuz Ömer Kervancıoğlu önümüzde ki hafta bizlere gerçek yüzünü bir kez daha gösterecek ve kuşkularından uzaklaşmayı bir süreliğine de olsa başaracak.

Arkadaşlar çekimlerden gördüğümüz kadarı ile önümüzde ki hafta Müge ve Ayşe mahallede olacak çekimlerde biz anlamasak da Müge Zehra ile bağlantılı şekilde bir plan yapacak. Ayrıca diğer taraftan sette Çetin’de var. Demek ki Çetin ve Canan’da yine Ömer ve Zehra’nın başına bela olacak