Adını Sen Koy İdil Kimdir (Özüm Çakır)

Adını Sen Koy dizisine yep yeni bir karakter daha geliyor. Kerem ve Sabah cephesinde her  şey yolunda giderken bu durum izleyiciye garip gelmiş ve Adını Sen Koy’da iyi giden bir şey olamaz yorumlarına neden olmuştu. Kerem ve Sabah’ın arasında  yaşanan bu güzel aşkın kara kedisi kim olacak merak edilirken Kara Kedi İdik sonunda sete geldi.

Adını Sen Koy’un bu hafta yapılan çekimlerinde Özüm Çakır İdil karakteri ile Adını Sen Koy’a dahil olacak. Güzel oyuncu İdil Çakır Adını Sen Koya gelir gelmez Kerem’e aşık olacak. İdil ve Kerem daha önceden tanışıyorlar muhtemelen İdil Kerem’in eski sevgilisi bile çıkabilir.adını sen koy idil 1

Adını Sen Koy’da İdil’li sahnelerin en geç 1 hafta içinde karşımızda olması bekleniyor. Zekası ile bizleri şaşırtacak İdil karakteri Özüm Çakır’ın kaliteli oyunculuğu ile birleşince adete çekilmez olacak. Bakalım Kerem ve Sabah aşkı İdil sınavından başarı ile çıkabilecek mi göreceğiz.züm Çakır fotoğrafları 1 1

 

Özüm Çakır Kimdir?

Özüm Çakır 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 26 yaşında olan güzel oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk fakültesi mezunudur. Son olarak Ateş Böceği dizisinde Hırsız Kız olarak 1 bölüm yer almıştır. 1.65 cm boyunda ve 4 kilo olan güzel oyuncu Özüm Çakır’ın menajeri ise Asiye Kocaman’dır.

Ayla Algan Sanat Atölyesinde Oyunculuk eğitimi alan Özüm Çakır aslında bir Avukattır. Özüm Çakır’ın ilk ciddi projesi Adını Sen Koy dizisi olacakatır. Arka Sokaklar, Seviyor Sevmiyor, Kara Sevda, İçerde, Cesur ve Güzel dizilerinde konuk oyuncu olarak birer ikişer bölüm yan rollerde yer almıştır.

Özüm Çakır Fotoğraf Galerisi