Adını Sen Koy Setine Bahşende Geri Döndü (Nalan Örgüt) 25 Şubat 2018

Adını Sen Koy setinde kaç bölümdür çekimlerde Nalan Örgüt yoktu ve hepimiz çok seviniyorduk takipçiler olarak Bahşende delisinden kurtulduk diye; ancak bugünkü çekimlerde ne yazık ki Bahşende karakteri geri döndü ve hem geçmiş bölüm sahnelerini çekti hemde güncel bölüm içinde çekimler yapıldı. Bu durumda Bahşende en az 2 hafta daha Adını Sen Koy’da devam edecek diyebiliriz.

Zaten Bahşende karakterinin büyük bir oyun çevirmeden Adını Sen Koy’dan ayrılması bize de anlamsız gelmişti ama belki biz göremedik demiştik; ama son gülen iyi güler dedi Bahşende ve tekrar Ömer ile Zehra’nın arasında kara kedi olarak girmek için geri döndü; ancak size şunu söyleyebilirim Bahşende karakteri çok kısa zaman içinde Adını Sen Koy dizisinden ayrılacak.  Bahşende Zehra seni çok sevdiği için değil annen için seni bırakmadı diyecek; yani benim anladığım kadarı ile Jülide’den para aldı boşanmamak için diyecek galiba.

Adını Sen Koy Bahşende

 

Ömer ise kesinlikle annesini affetmeyecek ancak Ömer Zehra ve annesi arasında bir seçim yapmaya da zorlanacak. Ömer ve Zehra yine bir birlerine güven problemi yaşayacaklar. Ömer Zehra’nın arkasında  iş çevirmesine çok kızacak; ancak Bahşende’nin gitmesi de yine Jülide’nin gerçekleri anlatması ve Ömer’in Jülide’yi göndermesi ile olacak. Ömer Bahşende’nin annesine oynadığı oyunları öğrenince Bahşende’yi affetmeyecek ancak annesi Jülide’yi ne olursa olsun kendilerini bıraktığı için affetmeyecek.

Adını Sen Koy Ömer 2018

Yakında ise Jülide’nin kocası rolü ile Adını Sen Koy Setine yeni bir erkek oyuncu girecek. Jülide’nin kocası tam bir psikopat çıkacak.

Adını Sen Koy zehra 2018