Adını Sen Koy Zehra Ömer’i Gerçekten Affet mi? Zehra Gerçekleri Öğrenecek

Adını Sen Koy’da 8 ocak pazartesi günü yayınlanan 256. bölümde Ömer gerçekleri Zehra’ya söylemeden Zehra’dan özür diledi Zehra ise Ömer’in kendisine bunca hafta neden bu kadar zulüm yaptığını sorgulamadan Ömer’in özrünü kabul etti? Peki her şey bu kadar mı? Sizce de Zehra affetti ve her şey bitti mi?

Tabi ki gerçekler görünenden biraz farklı olacak. Ömer’in Zehra’yı evlendikten sonra bile para avcısı olarak görmesi sonucunda yaşanan bunca haftanın zulümleri bir özür ile gelip geçecek mi? Zehra Ömer’in zulmünün bitmesine sevincinden her şeyi arkasında bıraktı Ömer’e sarıldı ama Ömer gerçeklerden Zehra’ya bahsetmedi.Adını Sen Koy Zehra

Zehra bu gerçekleri öğrendiğinde Ömer’i süründürmesi gerekmez mi? Bana kalırsa ilerleyen haftalarda Ömer’i Zehra’nın peşinde koşarkan çok göreceğiz. Zira çekimler çoğu zaman mahallede geçiyor; Ömer hep mahallede. Salim’in başında Zehra’nın sürekli bekleyecek hali yok ya bence Ömer kendini affetirmek için mahallede. Sonunda Ayşe de gerçekleri öğrenecek yani Zehra’nın bir ailesinin olduğunu öğrenecek ve mahalleye gelecek.

Adını Sen Koy diziseti fotoğrafları

Geleli Koray meselesine. Koray şirkete girdi ve şirkette ki kaçağı bulmak için harekete geçecek; zira Kervancıoğlu şirketi de kendisine yeni bir ortak olacak. Peki bu ortak kim olacak? Bu ortaklık başımıza yeni bir bela mı getirecek?

Diğer taraftan Koray’a şirketten bir kısmette çıkacak gibi? Peki sizce bu kısmet Özge mi olacak? Hep birlikte göreceğiz.
Adını Sen Koy ömer köpek sevgisi

Sevgili arkadaşlar tüyoların devamı için lütfen destek olunuz bizlere. En iyi desteği sitemize yorum yaparak olabilirsiniz. Düşüncelerinizi bizimle paylaşın. Adını Sen Koy   15 Ocak 19 Ocak Tüyoları 261 265. Bölüm tüyoları için tıklayınız

Adını Sen Koy 258-259-260.bölüm fragmanı