Adını Sen Koy’a İki Yeni Oyuncu (Jülide’nin Kocası)

Adını Sen Koy Ercan Kimdir? (Aziz Sarvan)

Aziz Sarvan Adını Sen Koy dizisinde Jülide’yi zorla tutan hatta kaçırıp yıllarca kapatan bir psikopat olan Ercan karakterine hayat verecektir.

Aziz Sarvan Kimdir?

Aziz Sarvan 1959 yılında İstanbul’da doğan deneyimli bir Türk tiyatrocusudur. 59 yaşında olan Aziz Sarvan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde yer alması ile televizyon ekranlarında boy göstermeye başlayan Aziz Sarvan aslında yılların deneyimli emektar tiyatrocusudur. Çin Kahvesi isimli tiyatro oyunu ile adeta tiyatro severleri büyümeyi başarmıştır.  Yine 2016 yılında yayınlanan Günlük dizi Alın Yazım’da da Levent karakterine hayat vermiştir.

 Adını Sen Koy ercan

Adını Sen Koy’da Jülide’nin kocası Ercan karakteri olacaktır. Ercan Jülide’nin çocukları ile konuşmasına asla izin vermemektedir.

Adını Sen Koy’da izleyiciyi sinir edecek iki karakter daha senaryomuza dahil edilecek. Adını Sen Koy oyuncu kadrosuna iki yeni oyuncu daha girecek. Bu oyunculardan bir tanesi dizide Jülide’in psikopat kocası olacak.

Diğer oyuncunun da Bahşende’nin adamı olması bekleniyor ancak sette sahneleri az olduğu için tam olarak rollerini kestirmemiz zor ancak Adını Sen Koy setinde artık nur topu gibi iki tane daha düşmanımız oldu. İşte Adını Sen Koy’a yeni gelen iki oyuncu

Adını Sen Koy dizisine oyuncularımız 40. hafta dahil olacaklardır. Adını Sen Koy’da muhtemelen Bahşende’nin adamı Jülide’yi takip edecek ve bir açığını yakalamaya çalışırken Jülide’nin kocası yine tahmin olarak Kervancıoğluna büyük düşmanlık besleyecektir. Bu durumda Ömer’e cici baba geliyor desenize. Ömer belki annesini affedecektir ama bu cici baba ile asla Ömer annesi Jülide’yi affetmez  bu durumda Jülide Ömer’in yanına gelebilmek için kocasından boşanmak zorundaAdını Sen Koy jülidenin kocası

Jülide’nin kocası tam bir psikopat zaten Jülide onun yanında zor duruyor. Bu nedenle Ömer bence en sonunda annesini affetmese bile bu adamdan onu kurtaracak annesini bu adamın ellerine bırakmayacaktır.

Gökhan Çelik (Mehmet Karataş)

Zehra’nın çanta tasarımlarına gelecek bir adam. Ömer onu çok kıskanacakAdını Sen Koy jülidenin eşi

Mahallede ki kötü adam

adını sen koy kötü adam

Asli Gamze Yavas

10 Marttan sonra Dizimize Mahalle sahnelerinde dahil olacak

adını sen koy yeni oyuncu

Mustafa(Halit Amca’nın torunu) Aysel’in yeğeni.

Mustafa Adını Sen Koy’a 300. bölümde Gelecekadını Sen Koy Mustafa 1

Halit Amca(Aysel’in Dayısı)

halit amca adını sen koy resimleri 1