Beni Bırakma Emre ve Zeynep Ne Zaman Barışacak

Atv’nin sevilen dizisi Beni Bırakma’da Emre Zeynep’in önünde diz çökecek beni affet diyecek ancak bunun için biraz daha zaman var. Peki kesin olarak söylediğimiz bu sonucu nereden biliyoruz.

Beni Bırakma Emre ve Zeynep barışma resimleri

Beni Bırakma dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Sıla Özlem Önemli İnstagram adresinde sorulan sorula bazen cevaplar veriyor hatta bazen dizi ile ilgili paylaşımlarda yapıyor. Beni Bırakma dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Sıla Özlem Önemli sosyal medyadan yaptığı açıklama da Emre ve Zeynep yakında tekrar barışacak yakında güzel günler gelecek dedi.

Emre ve Zeynep’in barışmasında önemli rol bence Aslı’ya düşecek. Aslı hem Zeynep ile konuşup onu anlayabilen bir kız hemde Zeynep ile Emre’nin diyalog sorununu çözen Emre’ye Zeynep’ten haber götüren bir isim.

Diğer taraftan Seher de bence Zeynep’in Emre’yi affetmesinde önemli bir rol oynayacak senaryo da. Özellikle Emre’nin annesi Arzu’nun Zeynep’i istemediği ve reddettiği bir durum da Seher’in bu aşkı desteklemesi Zeynep’e de bir güven olacak.

Beni Bırakma dizisi ile ilgili tüyolarda Zeynep ve Arzu arasında çok büyük sıkıntıların olacağı da yazılmakta. Arzu Zeynep’in kim olduğunu öğrenince kirli geçmişinin ortaya çıkmasından çok korkacak ve Zeynep’i eve gelin getirmek istemeyecek.

Beni Bırakma Emre ve Zeynep resimleri

Emre için ise Zeynep çok değerli olacak zira Zeynep’e kendini zor affettiren Emre Zeynep’ten sebepsiz yere vaz geçmek istemeyecek. Emre’nin üzülmesini hiç istemese de Arzu da Emre ve Zeynep’in ayrılması için çalışmak zorunda kalacak.

Emre ve Zeynep’in barışmalarında Emre’ye emanetten gelen ses kayır cihazı çok önemli bir rol oynayacak gibi duruyor.

Beni Bırakma Emre ve Zeynep Ne Zaman Barışacak (7 Yorum)

  1. Gerçekten sıkıcı olmaya başladı emre zeynep sıla ve Tarık kavuşsunlar artk sıkıcı oldu emre zeynep ailesi bebege sevinsinler bu ne yaaa hep aynı

  2. Izlemekten sikildim artik lutfen ercekler ortaya ciksin seven zeynep sila kavussun