Adını Sen Koy’a Yeni Gelen Oyuncular Listesi 2018 2019

Karamel Filmin izlenme rekorları kıran günlük dizisi Adını Sen Koy setinde yeni yeni bir çok ismi görüyoruz. Adını Sen Koy’da sete gelen yeni oyuncuları bu konumuzda sizlere tanıtacağız. Özellikle Jülide karakterinin de diziye girmesi ile Ömer’in annesi ile ilgili karakterler dizimize dahil olacaktır.

Adını Sen Koy’a Yeni Gelen Oyuncular 3. Sezon  

Cenk Toruni (Adını Sen Koy Oğuz Kervancıoğlu)

Cenk Torun Adını Sen Koy dizisinin erkek başrol oyuncusudur. 1974 yılında Ankara’da dünyaya gelen Cenk Torun 44 yaşındadır. Cenk Torun ilk oyunculuk deneyimini Yıldız Tilbe’nin Delikanlım klibinde rol alarak yaşamıştır. Cenk Torun Samanyolu Tv dizileri ile tanınmıştır. Özellikle Ölümsüz Kahramanlar dizisinde 3 sezon izleyicisi karşısına çıkmıştır. Bir röportajında Kurtlar Vadisi dizisi için Polat rolünün kendisine teklif edildiğini ama kendisinin kabul etmediğini açıklamıştır. Cenk Tosun Yeter dizisinde ise Gökhan karakterine hayat verecektir.

Deniz Özlem Durmaz (Adını Sen Koy Azize)

Gazi Üniversitesinde eğitim alırken Çocuk tiyatrosunda yer almış ve deneyim kazanmıştır.  Deniz Özlem Durmaz 1992 yılında Ankara’da doğmuştur ve daha 26 yaşındadır. İlk olarak Deniz yıldızı dizisinde Esra karakterine hayat vermiştir. Daha sonra ise Alın Yazım dizisinde  Selma karakteri ile karşımıza çıkmıştır.  Deniz Özlem Durmaz Karagül dizisinde Nazlı karakterine hayat vermiş ve çok beğenilmiştir. Oyunculuğu değil ancak güzelliği Deniz Özlem Durmaz’ı öne çıkarmıştır zira gülüşünü Angelina Jolie’ye benzetenler çok fazladır. 170 boyunda olan güzel oyuncu Deniz Özlem Durmaz kaliteli bir insandır.

Dünya Aydoğdu(Adını Sen Koy Yıldız)

19 Haziran 1989 da İstanbul’da doğmuştur. Üniversite eğitimi için Amerika’ya gitti. Daha sonra aşırı hareketli olması sebebi ile tiyatro oyunları dikkatini çekti. Güzelliğini de fark eden Dünya Aydoğdu Marymount Manhattan College’da güzel sanatlar okumaya başladı. 2014 yılında Lee Strasberg Tiyatro ve Film Enstitüsüsünde çalışmaya başladı. Aynı dönemde Yoga dersleri aldı ve yoga eğitmeni olarak göreve başladı. 2015 yılının başından itibaren Türkiye’ye geri döndü. 2016’da, yoga pratiğini derinleştirmek ve Himalayalar’da öğretmen eğitimini tamamlamak için Hindistan’a gitti. Paramparça dizisinin Azra’sı olarak tanınır. Güzelliği ile büyüleyen bir kızdır.

Oğuz Kervncıoğlu’nun sevdiği kız. 

Sabire Feyza Kaya(Adını Sen Koy Zeliha)

Mimar Sinan Üniversitesi konservatuvar mezunudur. Sabire Feyza Kaya deneyimli ve güzel bir mankendir. Daha önce model olarak çalışmıştır ve ilk oyunculuk deneyimi Adını Sen Koy dizisi olacaktır. 

Zeliha köyden gelen güzel bir kızdır. Zeliha’nın daha önce bir aşk ilişisi olmamıştır ama şuanda nişanlıdır ve kasabadan İstanbul’a nişanlısı ile evlenmek için gelmiştir. İstanbul’da ki mahallede Tarık ile imkansız bir aşk yaşayacaktır. 

Adını Sen Koy Balım Gaye Yaprak (Adını Sen Koy Asya)

Balım Gaye Yaprak İki Dünya arasında dizisinin Zeynep’i olarak tanınmıştır. 2006 yılı İstanbul doğumludur ve 12 yaşındadır. Balım Gaye Yapra ortaokul 7. sınıf öğrencisidir Şair Nedim Ortaokulu öğrencisidir. . Küçük Ağa dizisinde canlandırdığı Derya karakteri ile oyunculuğa başlamıştır.  Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yer almıştır. 

Adını Sen Koy Çağan Alp Önder( Adını Sen Koy EmirAdını Sen Koy Ali)

Erberk Ajans’ın oyuncusudur. İlk dizi deneyimini Adını Sen Koy isimli Karamel Yapım dizisi ile yaşayacaktır. Çağan Alp Önder tahminen 5 yaşındadır. Bence 2013 doğumludur ve çok tatlı bir çocuk olduğu keşfedilince ailesi tarafından ajansa yazdırılmıştır. 

Mert Öcal (Adını Sen Koy Tarık)

Mert Öcal 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 36 yaşındadır. 2004 de ülkemizde en yakışıklı model seçildikten sonra Best Model of The World yarışmasından da birincilikle gelmiş ve ülkemizi sevindirmiştir. Ülkenin dünya tarafından tescillenmiş yakışıklı simalarındandır. Mert Öcal aslen modeldir bir çok defile de yer almıştır ama yapımcılardan gelen dizi tekliflerini de reddetmiştir. İlk ciddi deneyimini ise Doktorlar dizisi ile yaşamıştır.

Gamze Özçelik ile bir dönem aşk yaşadı ve magazin gündeminde yer aldı. Sonrasında Aşk Yeniden filminde Ertan karakterine hayat verdi ve ünlendi. Son olarak ise İsimsizler isimli dizide yer aldı. Mert Öcal Adını Sen Koy’a büyük gelecek bir yıldızdır ancak yapımcının teklifi cazip geldiği için böyle bir tempoda yer almıştır. Ben Mert Öcal’ın sadece tek sezon Adını Sen Koy’da yer alacağını düşünenlerdenim. 

Tarık Ömer’in arkadaşıdır. Şirkette Ömer’e yardım etmek için gelecek Ömer’in bir çok zorlandığı işi kolayca çözecektir. Tarık korkusuz bir adamdır. Haksızlığa da dayanamaz ve haksızlığın karşısında durur.

Gökberk Demirci(Adını Sen Koy Kılıç)

2017 de Malazgirt 1071 filminde Sultan Alparslan’a hayat vermiltir. Aslen Adana’lıdır. Cengiz Küçükayvaz tiyatrosunda oyunculuk dersleri aldı. 2016 da Hayatımın Aşkı dizsinde yer aldı. .1989 İzmit doğumlu olan Gökberk Demirci 29 yaşındadır. Dövüş sporlarında çalışmış yıllarca ringlere çıkmıştır.

Kılıç Azize’ye deli gibi aşık bir gençtir. Azize’nin oğlu Ali’ye fare diye hitap eder ve onu Azize’nin yanında görmek bile istemez. Onun tek amacı dul olan Azize’ye sahip olabilmektir. Azize’nin başında kimsenin olmaması onun tek kozudur.

 

Alpay Elmacı

2008 – 2012 yılları arasında lisans derecesinde Radyo ve Televizyonculuk bölümünden eğitim almıştır. Oyunculuk ve video editörlüğü yaparak hayatını kazanmaktadır. Daha önce Kocaman Ailem dizisinde de yer almıştır. Alpay Elmacı’nın ilk oyunculuk deneyimi Adını Sen Koy olacaktır. 

Barış Gürses

Adını Sen Koy 2. Sezon Yeni Gelen Oyuncular

Aziz Sarvan(Ercan)

Jülide’nin Kocası; psikopat bir adam. 

Merve Sevin(Defne)

Defne; Bahşende tarafından İstanbul’a getirildi; Ömer’in liseden yakın arkadaşı

Sibel Daria Yucad(Nihat’ın Sevgilisi Beliz)

NurBerfin Çiroğlu(İpek)

Adını Sen Koy dizisinde ki emlak sektörüne Sabah’tan sonra yeni bir karakter daha dahil olacak. Sabah ve Kerem’in rakibi olacak NurBerfin Çiroğlu’nun hayat vereceği karakter.

Adını Sen Koy’da Koray’ın bu yeni kızla sahneleri var. Koray ve bu yeni gelen emlakçının arasında bir aşk yaşanması bekleniyor.

Atakan Pirani(Mustafa)

Son olarak Fox Tv’nin komşular dizisinde yer almıştır

Gökhan Çelik(Mehmet Karataş)

Dubai’de şirketleri olan sanayici bir iş adamı. Zehra’nın tasarımlarını çok beğendi.

Halit Dede

Halit dede Aysel’in dayısı; yani Salim’in kayınpederi sayılır. Özge’nin de dedesi. Kafası bozuk bir adam.

Esra Demirci Çoban(Aysel)

Esra Demirci Çoban gerçek hayatta Salim’in yanı Ali Çoban’ın eşidir. 

Gerçek hayatta Salim’in eşidir. Adını Sen Koy dizisinde ise Salim’in ikinci baharını yaşaması için Hamiyet’in beğendiği ve Salim’e uygun gördüğü pastahaneci bir kadındır. Aysel çok becerikli ve iyi kalpli bir insandır

Tuğçe Ersoy(Jülide)

Ömer’in öz annesi. Yıllar önce çocuklarının ve eşinin hayatını kurtarmak için başka bir adamla evlenmek zorunda kalmış.

Özüm Çakır(İdil)

İdil Kerem’in liseden eski sevgilisi. Kerem’i tekrar kendine bağlamak istiyor ancak Kerem’in Sabah’a olan aşkının da farkında

Nalan Örgüt(Bahşende)

Bahşende Ömer’in babaannesi. Jülide’nin başına çorap ören de Bahşende’dir.

Selami Kara(Özge’nin Patronu)

Asli Gamze Yavaş

Mahalle çekimlerinde görünen bir kadın

Arif

Jülide’yi kaçıran adam

Adını Sen Koy İçin Teklif Gittiği Bilinen Ancak Anlaşılmayan Oyuncular

Sena Çakır

1994 yılında Balıkesir Bandırma‘da dünyaya gelen Sena Çakır 24 yaşındadır. 2017 yılı Miss Turkey Finalistidir. Özcan Deniz’le Öteki Taraf filminde oynama şansı elde etmiştir. Ayşe Azim Kahramanı ve Deli Gönül gibi projelerde de yer almıştır. Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Jimnastik Antrenörlüğü Bölümü mezunudur. Son olarak Kalk Gidelim dizisinde Dudu karakterine hayat vermiştir. 

Hazal Babalık

Kanal D’de yayınlanan Kısmetse Olur programı gelinlerindendi ancak evlenemedi

Oğuzhan Yarımay

Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde  Oğuz Alp karakterine hayat veren Oğuzhan Yarımay’ın 3. sezonunda Adını Sen Koy oyuncu kadrosuna başrol olarak katıldığı söylenmekte.

Adını Sen Koy’a Yeni Gelen Oyuncular Listesi 2018 2019 (30 Yorum)

 1. Dizide Liseden arkadaşım Şehnaz hanım da var, soyadını bilmiyorum, niçin oyuncu listesinde adı yok?

 2. Iyi gunler eski sezon guzeldi yeni sezon cok sikici ekimde final olur herhalde keske ayrilmasalardi aysede yok cok manasiz oldu dizi

 3. Selamlar adını sen koyu severek izleyen bırıyım başrolleri olmadan budiziyi kim seyredecek bilmiyorum benım seyretmeyeceyım kesın diziyi dizilikten çıkardınız yazık size ömersiz ve zehrasız bir dizi düşünemiyorum gerçek hayatta başarılar diliyorum allah sizleri korusun başarılarınızın devamı gelir inşallah her hangi dizide oynarsanız oynayın ikinizde kalbimizde ömer ve zehramız olarak kalacaksınız saygılar

  • Aynen bu yeni diziden birşey anlamadım eski oyuncuları mızı istiyoruz niye değişir oyuncu anlamı kalmıyor ben izlemem yeni oyunculara başarılar ve saat 18 de niye oynamıyor

 4. Dızıyı en bastan berı severek ve begenerek ızledıgım bır dızı omer ve zehra yoksa dızı ızlenmez onlar olmadan olmaz…

 5. yaaa hayır nolur başka oyuncu olmasın yeter artık baş rolleride deyişdirmeyin lütfen yoksa alıyicam gerçekten ben bu diziyi çok seviyorum .ama hazal subaşı gitmesin onu çok seviyorum

 6. Kusuruma bakma Maedeh arkadashim.kach gundur sana cevap yazamiyorum.chunku chok fazla meshgulum.girmeye firsat bulamiyorum.

  • iyim sen nasilsin hayatda zaman gibi gechip gidiyor ishte.
   40 gun sonra okulum bashlayacak merakla bekliyorum arkadashlarimi chok ozledim ve onlara anlaticaim chok shey var bibashlasinda k-dizilerinin biri o zamana kalicak onlarada bakmalarini onericem

 7. Valla adını sen koya erkan ve hazalin yerine isterse ancalina culi ve bret pit gelsin .yinede onlarin yerini tutamazlar.

 8. Kusura bakmayin ama bu kaset tutulmaz 2 yildir adini sen koy gunluk dizimizi hazal subasi ve erkan meric melek gibi iki basarili sevmelere doyulmayan bagrimiza bastigimiz cok sevdigimiz ikili olmadigi icin sizin bu kaset kisa sure zarfinda final yapacagini kesinlikle eminim