Adını Sen Koy’da Koray ve Canan’ı Yakıştırıyor musunuz?

Adını Sen Koy da sizlere set tüyolarını getiriyoruz; ancak kış günlerinde setler de oyuncu görmek tüyo almak çok zor; saatlerce bekliyorsunuz ama bazen hiç bir şey göremiyorsunuz. Sette oyuncuların tamamı çok samimi ve sıcak kanlı. Bunu dün gece Mesut Yar’ın programında izlediğiniz Hazal ve Erkan’dan da anlamışsınızdır.

Gelelim dizimizde yalnız kalan iki karaktere. Bir tanesi Yasemin’den aldığı darbe sonrası yaralarını saran Koray diğeri ise Çetin’den aldığı darbe sonrası toparlanmaya çalışan Canan.

Günce Mutlu ve Halit Erman Ersoy  sette çok iyi arkadaşlar çoğu zaman da çekimleri beraber oluyor. Peki Adını Sen Koy senaristleri bu iki genci dizide birleştirse sizce nasıl olur? Tüm Türkiye’nin Zehra’nın yanına Ömer’i yakıştırdığını biliyoruz; zira destek çok büyük. Peki Koray’ın yanına Canan’ı yakıştırır mı Türk insanı?

Günce Mutlu ve Halit Erman Ersoy resimleri 1

Bunu bir nabız tutma meselesi olarak değerlendirmeyin? Canan her ne kadar diziye kötü karakter olarak girse de Çetin meselesinden dolayı pişman oldu. Canan’ın artık dizide kötü rolü yok. Zaten Koray’ın bu güne kadar hiç kötü bir yönünü görmedik. Peki Salim ne der bu işe?

Siz Salim’i düşünmeyin Salim Canan’ı kızı yerine koydu; zaten Koray’da oğlu yerinde. Zaten Şükran teyze de Canan’a kısmet aramaya başladı; zira Canan evlenip İstanbul’da kalmak istediğini açık açık belirtti. Peki ilk kimin aklına gelecek Koray ve Canan? Koray ve Canan arasında bir aşk yaşanacak mı onu şimdi bilemeyiz ama güzel bir hamle gelecek Adını Sen Koy senaristi Nazmiye Yılmaz hanımdan

Koray ve Canan Adını Sen Koy 2

İlerleyen bölümlerde Koray kapılamayacak. Koray için hem şirketten hemde mahalleden talipler bol bol çıkacak. Peki Koray’ın gönlü kime kayacak. Yasemin’den sonra Koray aşık olabilecek mi? Yasemin kadar saf ve temiz bir kalpli kız bulabilecek mi? Özge sizce Koray’a uygun mu?

Özge şuanda kötü bir rolde Adını Sen Koy’da. Özellikle şirkette çevirdiği işler Koray tarafından ortaya çıkınca neler olacak? Peki Koray ve Özge arasında bir yakınlaşma olacak mı?

Günce Mutlu ve Halit Erman Ersoy Fotoğraf Galerisi