Adını Sen Koy’da Sevgililer günü Sürprizi Cevriye’den

Adını Sen Koy’da sevgililer günü yaklaştıkça tüm izleyici acaba ne olacak 14 şubatta diye bekliyor. Günler öncesinden sizlere Adını Sen Koy’da Ömer ve Zehra’nın sevgililer günü kol kola diz dize geçireceğini söylemiştik. Şimdi de sevgililer gününün mimarını tanıyalım.

Salim de sonun da Ömer ve Zehra arasında ki kara kedileri öğrenmiş ve Zehra’ya kocana bir şans daha ver demiş ve Zehra’yı kocasının yanına göndermiştir. Salim’den yüz bulamayan Zehra tekrar konağa dönmüştür ama konakta zaten Bahşende’nin eli ile ayrılık rüzgarları iyiden iyiye kendini hissettirmeye başlamıştır.

Ömer ve Zehra’nın aşkına geldiği günden beri koşulsuz inan ve destekleyen Cevriye Zehra ve Ömer’in aralarını tekrar düzeltmek için harekete geçer ve etkili bir plan yapar. Zehra planına Salim’i de davet edecek ve Zehra ve Ömer’i romantik bir akşam bekleyecek.

Peki bu akşam dağ evinde mi olacak yoksa bir otel de mi bunu hep birlikte göreceğiz. İnanın Cevriye nasıl bir plan yapacak bende tahmin edemiyorum  ancak  Cevriye yaparsa güzel yapar onu biliyorum.Adını Sen Koyda Sevgililer günü resimleri

İnşallah bu romantik gece Ömer ve Zehra’nın konuşup yanlış anlaşılmaları düzeltmesi ile tamamlanır yoksa romantik geceden uyandıktan sonra yine göz yaşı görürsek bu gece bize rüya gibi gelir ve bir anlamı olmaz. Hepimiz artık Zehra Ömer’i bir birlerine aşk sözleri söylerken duymak istiyoruz; ayrılık sözleri değil.

Bahşende bu kadar bize destek oldu bizde ona destek olalım ve senaristlerden iki güzel kalpli insanı birleştirmesini talep edelim. Ben en çok Salim ve Cevriye’nin bir araya gelmesini istiyorum. Belli Cevriye’nin de gönlü var Salim’in de.ghhh 1

Adını Sen Koy 281 282. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy’da Sevgililer günü Sürprizi Cevriye’den (3 Yorum)

  1. Gercekten bu diziyi izleyenler cok kırgın senaristlere anlam veremiyorum .amaclari bu dizide neyi anlatiyorlar,?

  2. Gercekten bu diziyi izleyenler cok kırgın senaristlere anlam veremiyorum .amaclari bu dizide neyi anlatiyorlar,?