Ağlama Anne Ne Zaman Final Yapacak? Ağlama Anne Tuttu mu? Sevildi mi?

Ağlama Anne Dizisi Tuttu mu?

Ağlama Anne dizisinin ilk bölümünü 7 Ekim 2018 Pazar günü izledik. Bir annenin yıllar sonra kızını kardeşinden almak için verdiği mücadeleyi anlatan Ağlama Anne dizisi bence ölü doğmuş bir proje. Pazar günü Söz ve Çukur gibi efsane projeler varken Ağlama Anne  gibi dram dizisi yayınlamak Atv’nin son zamanlarda yaptığı en mantıklı hamleydi ancak aynı gün yine bol bol dram içeren Kanal D’nin de Bir Litre Gözyaşı dizisinin başlamış olması tamamen Ağlama Anne dizisinin şansızlığı.

Atv ne yazık ki dizilerinin arkasında çok uzun süre durabilen bir dizi değil; zira ülkenin içinde bulunduğu ekonomik bunalım da hiç bir şirket zarar ede ede bir işe devam etmek istemez. Atv’de şuanda ne yazık ki Ağlama Anne dizisi için yaptığı yatırımın karşılığını alamadı. 

Ağlama Anne Dizisi Reytingleri

Ağlama Anne dizisi ilk bölümünde  3,72 reyting alarak kendisine 7. sırada yer bulabildi ve yaklaşık 3 milyon insan tarafında izlendi.

Ağlama Anne dizisinin ilk bölümünü izleyen izleyiciler ne yazık ki unutamayacakları bir ilk bölüm ile karşılaşmadılar. İzleyici Ağlama Anne dizisinin ilk bölümünü beğenmedi diyemem ama ekran başına yaklaşık 3 milyon daha izleyici toplayabilmek için böyle bir bölüm ne yazık ki yetersiz. Gerçek olan bir konu da bir çok izleyici merak ettikleri için Ağlama Anne dizinin ilk bölümünü izledi; eğer gerçekten tam bir memnuniyet olmadıysa Ağlama Anne dizisi 2. bölümünde 3 milyon izleyiciyi ekran karşısında hazır bulamayabilir.

Ağlama Anne Neden Final Yapıyor?

Pazar günü için bu kadar dizi fazla. Altı büyük kanalın altısı da yeni bölümü olan bir dizi ile pazar günü ekranlarda yerini alıyor. Bu kadar çok dizi varken hangi özelliği sizce 5 – 6 milyon izleyiciyi Ağlama Anne dizisi ekranda tutabilir. Ben Ağlama Anne dizisinin ne oyuncu kadrosunda ne de senaryosunda böyle bir potansiyel göremedim. Bence pazar gününün ilk final kararı alacak dizisi Ağlama Anne dizisi olacaktır; çünkü en kırılgan yapı bence Ağlama Anne dizisinde.

Ağlama Anne Ne Zaman Final Yapacak?

Ağlama Anne dizisi bence ilk 6 bölümün sonunu göremeyebilir; zira artık kanallar için imzalanan yayın hakları sözleşmesinin çok bir önemi yok zira kar edemedikleri dizileri yayınlayıp da kalşitelerini düşürmemek için her türlü cayma bedelini ödemeye razı oluyorlar. Bu durumda bence Ağlama Anne dizisi kasım ayının ortalarını zor görecektir.

Ağlama Anne Ne Zaman Final Yapacak?

Ağlama Anne dizisinde muhtemelen Damla ve Alev arasında tek mücadele ikisinin de hak iddia ettikleri kızları Zeynep olmayacak;  Damla ve Alev Adnan’a olan aşkları içinde bir bireri ile ve Özlem ile mücadele edecekler.

Ağlama Anne dizisinin temelini oluşturan soru ise bir çocuğun annesi doğuruan mıdır yoksa besleyen mi? Peki sizce gerçek anne kimdir emek veren mi yoksa biyolojik olan mı?

 

 

Ağlama Anne Ne Zaman Final Yapacak? Ağlama Anne Tuttu mu? Sevildi mi? (2 Yorum)

  1. 71 yaşındayım çok ağlayanfilmler diziler izledim inanın iki yıldır ağlayan dizilerde hanımlar kızlar ağlamıyorlar anırıyorlar 32 dişini gösteriyorlar başlıyorlar anırmaya böyle ağlama olmaz içi yanan böyle ağlamaz hıçkırır bu ağlamak değil anırmak