Ağlama Anne Ne Zaman Final Yapacak? Ağlama Anne Tuttu mu? Sevildi mi?

Güncelleme 15 Aralık 2018 Ağlama Anne dizisi için alınan final kararı duyuruldu. Ağlama Anne 13. Bölümüyle final yaparak  30 Aralık Pazar akşamı 20.00’de  izleyicisine veda edecek.

Ağlama Anne kasım ayının ikinci yarısında reyitnglerini çok güzel şekilde yükseltmiş ve 3.5 reytingden 4.5 reytinge çıkarmıştı; ancak Ağlama Anne dizisi 9 Aralık 2018 Pazar akşamı yeniden 3.5 reytinge düşünce Atv dizinin gösterdiği dalgalı seyire güvenmedi ve önceden yapılan 13 bölümlük yayın hakları sözleşmesini uzatmama karar aldı. Böylece Ağlama Anne dizisi için final kesinleşmiş oldu. 

ağlama anne final resimleri

Güncelleme 26 Kasım 2018 Ağlama Anne dizisi ile ilgili sevindirici gelişmeler yaşanıyor. Ağlama Anne dizisi reytinglerini her hafta yükseltmeye devam ediyor ve kendini ateş çemberinden çıkarmaya çok yakın.

Ağlama Anne dizisi 25 Kasım pazar akşamı 8. bölümü ile 7. sırada yer aldı ve totalde 4.55 reyting aldı ve Atv’nin final kararı almamak için dayattığı 5 reyting seviyesine çok yaklaştı. 

Bu hızla giderse Ağlama Anne dizisi bir kaç bölüm içinde 5 reytingin üstüne çıkacak ve final korkusu yaşamadan yoluna devam edecektir. Ağlama Anne devam edecek

Ağlama Anne Dizisi Tuttu mu?

Ağlama Anne dizisinin ilk bölümünü 7 Ekim 2018 Pazar günü izledik. Bir annenin yıllar sonra kızını kardeşinden almak için verdiği mücadeleyi anlatan Ağlama Anne dizisi bence ölü doğmuş bir proje. Pazar günü Söz ve Çukur gibi efsane projeler varken Ağlama Anne  gibi dram dizisi yayınlamak Atv’nin son zamanlarda yaptığı en mantıklı hamleydi ancak aynı gün yine bol bol dram içeren Kanal D’nin de Bir Litre Gözyaşı dizisinin başlamış olması tamamen Ağlama Anne dizisinin şansızlığı.

Atv ne yazık ki dizilerinin arkasında çok uzun süre durabilen bir dizi değil; zira ülkenin içinde bulunduğu ekonomik bunalım da hiç bir şirket zarar ede ede bir işe devam etmek istemez. Atv’de şuanda ne yazık ki Ağlama Anne dizisi için yaptığı yatırımın karşılığını alamadı. Ağlama Anne final

Ağlama Anne Dizisi Reytingleri

Ağlama Anne 8. Bölüm 25 Kasım 2018 Pazar akşamı 4.55 reyting ile 7. sırada

Ağlama Anne 7. Bölüm 18 Kasım 2018 Pazar akşamı 4.30 reyting ile 10. sırada

Ağlama Anne 6. Bölüm 11 Kasım 2018 Pazar 4.25 reyting ile 7. sırada yer aldı

Ağlama Anne dizisi ilk bölümünde  3,72 reyting alarak kendisine 7. sırada yer bulabildi ve yaklaşık 3 milyon insan tarafında izlendi.

Ağlama Anne dizisinin ilk bölümünü izleyen izleyiciler ne yazık ki unutamayacakları bir ilk bölüm ile karşılaşmadılar. İzleyici Ağlama Anne dizisinin ilk bölümünü beğenmedi diyemem ama ekran başına yaklaşık 3 milyon daha izleyici toplayabilmek için böyle bir bölüm ne yazık ki yetersiz. Gerçek olan bir konu da bir çok izleyici merak ettikleri için Ağlama Anne dizinin ilk bölümünü izledi; eğer gerçekten tam bir memnuniyet olmadıysa Ağlama Anne dizisi 2. bölümünde 3 milyon izleyiciyi ekran karşısında hazır bulamayabilir.

Ağlama Anne Neden Final Yapıyor?

Pazar günü için bu kadar dizi fazla. Altı büyük kanalın altısı da yeni bölümü olan bir dizi ile pazar günü ekranlarda yerini alıyor. Bu kadar çok dizi varken hangi özelliği sizce 5 – 6 milyon izleyiciyi Ağlama Anne dizisi ekranda tutabilir. Ben Ağlama Anne dizisinin ne oyuncu kadrosunda ne de senaryosunda böyle bir potansiyel göremedim. Bence pazar gününün ilk final kararı alacak dizisi Ağlama Anne dizisi olacaktır; çünkü en kırılgan yapı bence Ağlama Anne dizisinde.

Ağlama Anne Ne Zaman Final Yapacak?

Ağlama Anne dizisi bence ilk 6 bölümün sonunu göremeyebilir; zira artık kanallar için imzalanan yayın hakları sözleşmesinin çok bir önemi yok zira kar edemedikleri dizileri yayınlayıp da kalşitelerini düşürmemek için her türlü cayma bedelini ödemeye razı oluyorlar. Bu durumda bence Ağlama Anne dizisi kasım ayının ortalarını zor görecektir.

Ağlama Anne Ne Zaman Final Yapacak?

Ağlama Anne dizisinde muhtemelen Damla ve Alev arasında tek mücadele ikisinin de hak iddia ettikleri kızları Zeynep olmayacak;  Damla ve Alev Adnan’a olan aşkları içinde bir bireri ile ve Özlem ile mücadele edecekler.

Ağlama Anne dizisinin temelini oluşturan soru ise bir çocuğun annesi doğuruan mıdır yoksa besleyen mi? Peki sizce gerçek anne kimdir emek veren mi yoksa biyolojik olan mı?

Ağlama Anne Final Fragmanı

 

Ağlama Anne Ne Zaman Final Yapacak? Ağlama Anne Tuttu mu? Sevildi mi? (3 Yorum)

  1. 71 yaşındayım çok ağlayanfilmler diziler izledim inanın iki yıldır ağlayan dizilerde hanımlar kızlar ağlamıyorlar anırıyorlar 32 dişini gösteriyorlar başlıyorlar anırmaya böyle ağlama olmaz içi yanan böyle ağlamaz hıçkırır bu ağlamak değil anırmak