Ağlama Anne Zeynep Öldü mü? Aslıhan Malbora Ağlama Anne’den Ayrıldı mı?

Ağlama Anne dizisinin 7. bölümünü 18 kasım pazar akşamı izledik; oldukça güzel bir bölüm ile ekranlara gelen Ağlama Anne  dizisi ne yazık ki 8. bölüm fragmanı ile hepimizi şoke etti. Ağlama Anne dizsiinin 25 kasım pazar akşamı ekranlara gelecek 8. bölümünde polisler Zeynep’in ölüm haberini teyzesi Damla’ya vermeye geliyor. Peki gerçekten Zeynep ölecek mi?  Aslıhan Malbora Ağlama Anne dizisinden ayrılacak mı?

Aslıhan Malbora Ağlama Anne’den Ayrıldı mı?

Aslıhan Malbora Ağlama Anne dizisinden ayrılamaz zira dizi Zeynep üzerine kurulu. Ağlama Anne  dizisinde Zeynep paylaşılmayan evlat; hem onu büyüten teyzesi Damla hem onu doğuran ama bakamayan Alev hemde babası Adnan tarafından paylaşılamıyor; Bu nedenle Ağlama Anne dizisinde Zeynep’in ölme durumu söz konusu değil. Bu tamamen izleyiciyi yanıltmak ve korkutarak izleyiciyi ekran başına çekmek ve  reytingleri arttırmak için yapılmış bir hareket.Ağlama Anne Zeynep Öldü mü resimleri

Ağlama Anne dizisinde Zeynep’in başına iş açan ise Adnan’ın eşi psikolojisi bozuk olan Özlem. Özlem tam bir psikopat; Özlem kendi küçücük öz kızına ağlamasın diye uyku hapı içirdi. Zeynep’i öldürmekte zaten dizi de sadece Özlem’in işine gelir zira Özlem Adnan’ın öz kızı. Özlem’e göre ise Adnan’ın Alya’dan başka öz kızı olamaz.

Özlem Damla’nın Zeynep’i kullanarak Adnan’ı yaklaştığını düşünüyor; hatta Damla’nın Adnan’ın etrafını o kadar çevirdiğine emin ki kızı Zeynep’i de bilerek Mert’in yanına gönderdiğinden emin.

Ağlama Anne dizisinde eğer Zeynep ölürse dizinin kadın başrol oyuncusu olan Birce Akalay’ın da senaryo ile bağlantısı kesilir zira onun tek amacı Zeynep’in kendisine anne demesi.

Ağlama Anne Zeynep Öldü mü?

Ağlama Anne dizisinde Özlem’in yaptığı plan başarılı olacak ve Zeynep ağır şekilde hastahaneye kaldırılacak ama bence Zeynep hastahanede hayata dönecek ve Zeynep’i de Mert kurtaracak.

Aslıhan Malbora Kimdir?

Aslıhan Malbora 1995 Afyon doğumludur ve 24 yaşındadır. Aslıhan Malbora İTÜ Gıda Mühendisliği mezunudur daha sonra yeteneği ve güzelliği tespit edilerek üniversitede tiyatroda kendini bulmuş ve mühendis değil oyuncu olmaya karar vermiştir.  İzmir’e giden Aslıhan Malbora Akademi 35.5 da oyunculuk eğitimi almıştır. Aslıhan Malbora ilk olarak Atv’nin Seven Ne Yapmaz dizisinde yer almış daha sonra da Hayat Sevince Güzel kadrosunda yer bulmuştur. Aslıhan Malbora Ağlama Anneden Ayrıldı mı resimleri

Ağlama Anne .8. Bölüm Fragmanı

Ağlama Anne Zeynep Öldü mü resimleriAslıhan Malbora Ağlama Anneden Ayrıldı mı resimleri

Ağlama Anne Zeynep Öldü mü? Aslıhan Malbora Ağlama Anne’den Ayrıldı mı? (2 Yorum)