Ah Kalbim 10 Ağustos Özeti 348. Bölüm Fragmanı Pragya Kızları İle Elele

Ah Kalbim son bölümünde Ria arabasıyla Praçi ye vurmak istemiş ancak Pragya ya vurmuştu. Riya kaçmak istemiş ancak görgü tanıkları bunu engellemişti. Praçi annesini hastaneye götürmek istese de hiç bir taksi durmak istememiş sonunda Riya nın arasıyla hastaneye gelmişlerdi. Praçi Riya yı bırakmayacağını söylerken Riya aptal insanlar para almak için arabamın önüne atladılar diye Praçi yi iyice sinirlenmiştir.

Ah Kalbim 10 Ağustos Özeti 2. Kısım Başlıyor

Olaylar büyüyünce basında hastaneye gelmiştir. İki kız kardeşin kavga ettiklerini söylerken Riya muhabire kızıyor ve ben Abhi Mehra’nın tek kızıyım diyor. Müfettiş Riya nın kelepçelenmesini isterken Riya sen benim kim olduğumu biliyor musun diye kızıyor. Pragya yı getiren adam onun çok kibirli olduğunu düşünüyor. Bayan polis Riya yı kelepçeliyor.11 1 1

Muhabir bunun büyük bir haber olduğunu söylüyor. Praçi annesinin yanına geliyor ve durumunu soruyor. Pragya iyi olduğunu söylerken Praçi ağlamaya başlıyor ve bütün bunlar benim yüzümden oldu diyor. Beni hırsızlıkla suçlayan kız arabasıyla sana çarptı diyor. Pragya onu dinlerken bilinçsizleşiyor. Praçi hemşireyi çağırıyor. Hemşire büyük bir ameliyattan çıktığını ve uyumasının normal olduğunu söylüyor.

Praçi’ye karakoldan bir telefon geliyor. Riya dan şikayetçi olmak için imzalaması gereken evraklar olduğu söyleniyor. Praçi annesini bu şekilde bırakmak istemiyor. Hemşire annesine bir şey olmayacağını söyler ve gitmesini ister. Riya karakoldadır ve bir muhabir ona neden kadına vurduğunu sorar. Riya küstahça cevap verir. 22

Mira tv izlerken Riya nın bir kadına çarptığından dolayı karakolda olduğunu öğrenir ve hemen Abhi yi arar. Abhi onu getireceğini söyleyerek karakola doğru gider. Riya kendisini bırakması karşılığında müfettişe para teklif eder. Ayrıca ona hakaret eder. Müfettiş çok sinirlenir ve ondan susmasını ister. Eğer bir kelime daha ederse onu bırakmayacağını belirtir.

Praçi oraya gelir ve görgü tanığı adam onu kurbanın kızı olarak tanıtır. Praçi bunu kasıtlı olarak yaptığını söyler. Riya kudurmuş gibidir ve kasıtlı olarak yaptığını kabul eder ve bir daha ki sefere Pragya yı öldüreceğini söyler. Müfettiş bunu bir itiraf olarak kaydeder. Müfettiş bir dilekçe yazıp cinayetle suçlanmak mı istiyorsun der. Praçi ve Riya şok olur. 33

Abhi karakola giderken başka bir arabaya çarpıyor. Abhi acelesi olduğunu söylüyor ve kartını veriyor. Arabanın tamir edileceğini söylüyor. Adam zengin olduğunu ve paraya ihtiyacı olmadığını söylüyor. Praçiye hastaneden bir telefon gelir ve Pragya nın karakola doğru geldiğini öğrenir. Praçi Riya nın yanına oturur ve onu tehdit eder. Abhi ise hala tartışıyordur. Pragya hastaneden çıktığında Abhi de aynı yerde tartışıyor ancak birbirlerini göremiyorlar.

Ah Kalbim 348. Bölüm Özeti

Pragya taksiye binip giderken Abhi sonunda adamı ikna ediyor. Praçi tutanakları imzalarken Riya saçmalıklarından korkmuyorum diyor. Praçi cinayetle yargılanacağını söylüyor. Riya biraz sonra babam gelecek ve beni kurtaracak diyor. Müfettiş baban bile seni kurtaramaz diyor. Riya nın hapse düşeceğini söylerken hapishane koşullarından bahsediyor.44

Praçi ise Riya yı düşünüyor. Bu sırada Pragya geliyor ve Riya yı serbest bırakmalarını istiyor. Onun bir hatası olmadığını yanlışlıkla kaza olduğunu söylüyor. Praçi ve müfettiş şaşırırken Praçi bir çok görgü tanığı Riya nın öldürmeye kastettiğini gördü diyor. Müfettiş her şey için çok geç olduğunu söylüyor. Riya nın kasıtlı adam öldürmek suçunu kabul ettiğini ve dilekçe yazdığını söylüyor. Onu babasının bile kurtaramayacağını belirtiyor. Onun hapse gireceğini söylüyor.

Pragya Riya nın elini tutuyor ve bunu nasıl yaptın diyor. Bu bir oyun değil diyor. Polise yalan söyleyerek cesaret oyunu mu oynadığını zannediyorsun diyor. Evrağı gördün mü diye soruyor. Müfettişten evrağı getirmesini istiyor. Müfettiş kopyalarının çıkartılmasını istiyor fakat kopyalarının ertesi gün hazır olacağını söylüyor. Riya müfettişi öyle kızdırmış ki müfettiş elinden gelse onu boğacak.

55

Pragya orjinal belgeleri alıyor ve herkesin gözü önünde yırtıyor. Müfettiş şok olurken bu iş burda bitti diyor ve sonraki dosyalara konsantre olmasını istiyor. Müfettiş sinirleniyor ve belgeleri yok eden Pragya nın tutuklanmasını istiyor. Abhi de karakola gelmiştir. Ancak görevli memur arabasını düzgün parketmesini istiyor. Abhi arkasında başka bir araba olduğunu söylüyor ve arabasını hareket ettiremiyor. Memur yapacak bir şey yok diyor. Abhi Purab’ı arıyor ve müfettiş ile görüşmesini istiyor.

Müfettiş Pragya yı içeri atmıştır. Praçi müfetişi ikna etmeye çalışırken Pragya da Riya dan telefonun kayıt cihazını açmasını istiyor. Onlar müfettişi konuşturuyorlar. Müfettişin söylediklerinden dolayı videoyu paylaşacaklarını söylüyorlar. Müfettiş yemi yutuyor ve başım belaya girecek diye Pragya yı serbest bırakıyor. Pragya bizimle el ele burdan çıkmak ister misin diye soruyor. Riya kabul ediyor. Ah Kalbim 348. Bölüm Özeti sona erdi.

66

Ah Kalbim 348. Bölüm Fragmanı