Ah Kalbim 205. Bölüm Özeti 17 Mayıs Fragmanı

Ah Kalbim 212. Bölüm ile 18 mayıs cuma akşamı Kanal 7 ekranlarında olacak. Ah Kalbim 212. Bölümde Pragya Abhi’nin kendisini ve düğünlerini daha kolay hatırlamak için düğünde giyiği kıyafetlerini giymesini sağlar ancak Abhi’ye bu çok ağır gelir ve Abhi bayılır. Gelen doktor Abhi’nin geçmişini hatırlamasının onun dengesini bozduğunu o yüzden de geçmişinin ona hatırlatılmaması gerektiğini söyler. Doktorun söyledikleri ise Pragya’yı çok üzer zira Pragyaya göre her şey bitmiştir.

Ah Kalbim 205. Bölüm Özeti 2. Kısım

Tanu modacıyı çağırmıştır artık bugün Abhi’nin düğünde giyeceği elbise bitirilmelidir. Tanu Abhi’yi ararken Abhi ve Pragya ise banyoda kapalı kalmışlardır. Tanu hemen Dadi’den yardım isteyerek Abhi va Pragya’yı banyodan çıkarmak ister zira Abhi ve Pragya banyoda baş başadır. Ah Kalbim 212. Bölüm resimleri 2

Dadi banyoya gider ve kötü bir götüntü ile karşılaşmamak için önce kapıyı çalar ve Abhi’ye orada olup olmadığı sorar. Abhi buradayım der. Dadi Abhi’ye peki Pragya’da orada mı diye sorar. Abhi evet o da yanımda der ve Abhi ile Pragya bonyadan çıkar. Tanu ise kıskançlık krizlerindedir. Bunca zaman banyoda ne yapıyorsunuz baş başa diyen Dadi’ye Abhi Pragya’nın banyoda düşüyordu onu yakaladım der. Dadi güler. Pragya ne yapıp edecek ve Tanu’nun Abhi ile evlenmesine engel olacaktır.

Tanu aşağı iner ve Aliya’ta Abhi’nin banyoda Pragya ile birlikte olduğunu söyler. Tanu Dadi ve ekibinin kendilerini kandırdığını söyler Aliya şok olur. Pragya’da Aliya’nın yanına gelir Aliya Pragya’ya sen ne kadar ahlaksızsın ne işin vardı Abhi ile banyoda der. Pragya Abhi benim kocam onunla ne istersem onu yaparım der.  Aliya Pragya’ya sen ne kadar basit bir kadınsın der. Pragya ise Aliya’yı bırakır ve Tanu ya sen o gelinliği giyeceksin ama sindor ve mangalsutrayı takamayacaksın der.  Tanu ise sana inat hem gelinliği giyeceğim hemde Abhi’nin karısı olacağım der. Ah Kalbim 212. Bölüm resimleri 1

Tasarımcının beklediğini söyleyen Tanu Abhi’den aşağı inmesini ister. Abhi elbiseyi giyer ama Pragya’nın gözüne bakar. Pragya elbise olmadı der gibi bakar Abhi’ye. Abhi hemen bir şekilde bahane uydurur ve tasarımcının diktiği elbiseyi beğenmez. Aliya hemen sinirlenir ve neyi beğenmedin daha dün çok beğenmiştin der. Aliya Pragya’nın Abhi’yi yönlendirdiğini fark eder ve Pragya’ya laf atar. Pragya arkadan yanlarına gelir ve bizim düğünümüzde sen bu kıyafeti giymiştin diye gösterir. Pragya’nın amacı Abhi’nin hafızasını geriye getirmektir. Abhi Pragya’nın getirdiği elbiseyi çok beğeniyor ve giymek istiyor.

Abhi odasında giyinirken bayılıyor. Hemen herkes Abhi’nin yanına koşuyor. Herkes Abhi’ye bir şeyler olmasından çok korkar zira Abhi çok kötü görünmektedir. Hemen doktor çağırılır.

Doktor Abhi’yi kontrol ediyor ve Pragya’ya hafızasının geri gelmesi bu adamın canından daha önemli mi diye sorar. Zira Pragya  Abhi’nin hafızasını geri getirmeye çalıştıkça Abhi daha da zorlanmaktadır.

Pragya artık çok bitkindir zira ne yapsa Abhi’nin hafızası geri gelmemektedir. Purab ise Pragya’nın yanına gelir ve ümitsizliğe kapılma der. Pragya ise Abhi sevdiğim adam göz göre göre Tanu ile evlenecek der. En azından yanında olacak senin diye teselli eder Purab zira Bülbül hiç yoktur. Kendisi Bülbül’ün yokluğuna bile dayanmıştır. Purab bu evliliğin olmayacağı bu evliliğe engel olacağı konusunda Pragya’ya söz verir. Purab ise Tanu’ya sizin evlenmenize engel olacağım der. Tanu ise Purab’tan anca ölünce kurtulacağını düşünür. ggg 1

Ah Kalbim 205. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 205. Bölüm Özeti 17 Mayıs Fragmanı (1 Yorum)

  1. Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz. Bence bu film çok güzel abi ve pıragyanın kavuşması dileğimle…