Ah Kalbim 24 Mayıs Özeti 212. Bölüm Nikhil Purab’ı Öldürebilecek mi?

Ah Kalbim 24 Mayıs çarşamba günü 212. Bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Ah Kalbim 24 Mayıs Özetinde Purab’ın iyileşip eve gelmesi ile başlar. Nikhil ise Purab’ın iyileşmesi ile kendi işinin biteceğini bilir ve  acilen Purab’ı öldürmek için plan yapar. Peki Purab ölecek mi?

Ah Kalbim 24 Mayıs Özeti

Bilindiği üzere Purab ölümden dönmüş ama tedavisi bittiği halde bir türlü hafızası geri gelmemişti. Hafıza sorunu yaşayan Purab Abhi tarafından eve getirilir. Purab’ın eve geldiğini gören Tanu ise büyük şok yaşar. Nasıl olmuşturda Purab bu kadar kolay iyileşmiştir. Abhi ise Purab’ın hafızasının yerine geldiğinde kendisini bu duruma getirenin kim olduğunu söyleyecek der. Bu sahneyi Nİkhil’de izler zira Nikhil’de kendisini tanıyan marketçiden son anda kurtulmuş ve Tanu’dan yardım almak için gizlice eve girmiştir. Ah Kalbim 24 Mayıs resimleri 3

Tanu odasına çıkınca Nikhil ile karşılaşır ve senin ne işin var burada diye sorar. Nikhil ise köşeye sıkıştığını ve senden yardım almazsam kaçacak yerim kalmadı der. Tanu’dan para istemeye gelen Nikhil Purab’ın iyileştiğini görünce kaçmadan önce yarım kalan işimi bitireyim diye düşünür. Purab’ın iyileşmesi Tanu’nun da işine gelmediği için Tanu Purab’ı seven Aliya’ya rağmen Nikhil’in Purab’ı öldürmesine yardım eder.

Bu sırada aşağıda Purab’ın salonda kalmasını ister Dadi ama Abhi onun rahat etmesi için Tanu’nun odasında kalmasını ister. Tanu önce tabi ki dese de aşağıya inan Tanu hemen duruma müdahale eder ve senin ondan da Nikhil var ne yap et Purab’ı getirme der.

Bu sırada Aliya Nikhi’in yakalanması için Purab’ı odasına götürür yanında ise Abhi vardır. İçeri girerler ama oda da Nikhil yoktur. Nikhil yatağın altına saklanmıştır. Sonunda Pragya ve Abhi odadan çıkınca Nikhil’de kaçar; ancak Nikhil Purab’ı öldürmek için geri gelecektir. Ah Kalbim 24 Mayıs resimleri 1

Nikhil Aliya’nın odasından çıkar ve Tanu’nun odasına girer. Tanu odasına girdiğinde Nikhil’le karşılaşır. Tanu ve Nikhil’in konuşmalarına şahit olan Dasi Tanu’nun Purab’a zarar vereceğinden şüphelenir ve bu konudan Pragya’ya bahseder. Pragya ise zaten eve benzin dökenin Tanu olduğundan emindir.

Abhi ve Pragya bir plan yapar ve Purab’ı öldürmeye gelecek olanın kim olduğunu bulmak isterler. Purab odaya yem olarak bırakılır. Bir sonra ki gün ise Holidir. Herkes hunharca boya sürünecektir. Bu durumda Nikhil’i de kimse boylar içinde tanıyamayacaktır. Holi de ikhil Purab’a saldıracaktır.  Nikhil ise geve Purab’ın odasına girer ve onu öldürmek için harekete geçince hemen Abhi müdahale eder ancak Nikhil yüzünü gizlediği için Abhi onu tanıyamaz. Ah Kalbim 24 Mayıs resimleri 2

Nikhil Abhi’nin elinden kaçar kurtulur. Abhi onu takip etmek ister ama Pragya bunun tehlikeli olacağını çok kısa zaman sonra Purab’ın kendine geldiğinde zaten onun kim olduğunu bulacaklarını söyler.

Ah Kalbim 24 Mayıs Fragmanı