Ah Kalbim 25 Mayıs Özeti 213. Bölüm Büyük Aşk

Ah Kalbim 25 Mayıs’ta 213. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Ah Kalbim 213. bölümde bol bol Abhi ve Pragya aşkını izleyeceğiz ancak Holi töreninde Purab için tehlike devam eder zira Nikhil’de törendedir ve kendini gizlemeyi başarmıştır.

Ah Kalbim 25 Mayıs Özeti

Ah Kalbim 25 Mayıs’ta Holi töreni vardır. Tören öncesinde Purab artık yavaş yavaş kendine gelmiştir ve her şeyi hatırlamaya başlamıştır ancak büyük travma yaşadığı için sadece kendisine çarpan adamı hatırlamakta zorluk çekmektedir. Tanu ise bu durumu fark eder ve hemen Nikhil’den gelip bu adamı tekrar öldürmeye çalışmasını ister. Nikhil holi töreninde tekrar geleceğim der.

Holi töreni başlar Abhi Tanu’ya sakın bana boya sürme yoksa seni terk ederim çok sinir olurum boya sürülmesine der. Abhi böyle söyleyince Tanu hemen Pragya’nın Abhi’ye boya dökmesini sağlarsam kavga çıkar aralarında diye düşünür. Pragya’ya gaz veren Tanu ve Aliya onun Tau’yu boyamasını ister. Pragya gider Abhi’yi boyar Abhi çıldırır ve PRagya’yı kovar ama bu sadece bir oyundur. Abhi de gider bir kova boyayı Pragya’ya döker. Aslında holi törenlerinde eşler bir birlerini boyar. Bunun için Tanu kafasına vurur nasıl oyuna geldim diye. Ah Kalbim 220. bölüm 1

Bu sırada Abhi ve PRagya alkol alırlar ve kendilerinden geçerek dans ederler. Abhi aslında alkol almamıştır ve Pragya’dan sarhoşken laf almaya çalışmaktadır. Pragya Abhi’ye aşkından bahseder ve ondan uzaklaşınca kalbinin çarptığını söyler. Abhi sonunda ben sarhoş değilim diye itiraf eder. Pragya utanmıştır çünkü sarhoş olduğu gerekçesi ile Abhi’ye aşkını itiraf etmiştir.

Bu sırada dans ekibinin arasında Nikhil’de vardır. Nikhil davulcudur. Nikhil gelir herkesin içinde Tanu’yu boyar. Tanu bu kendini bilmez davulcuya çok kızar ama Nikhil bıyığını çıkarır benim Nikhil der. Nikhil Tanu’ya aşkını itiraf edemese de Tanu’ya deliler gibi aşıktır. Tanu Nikhil’e kızar ve hemen işini bitir der. Nikhil ise elinde ki tokmağı ve bıçağı gösterir ve Purab’ın yerini sorar. Purab odasında da der Tanu.

Nikhil aralarda sıyrılır ve Purab’ın odasında gider. Purab’ın başına bekçi koyan Abhi tedbiridir. Bu sırada Dasi Nikhil’i izlemektedir. Tanu ve davulcunun sohbetini gören Dasi bir şeyler döndüğünü anlamıştır. Bu sırada Nikhil Purab’ın yanına giderken yolda Mitali ile çarpışır ve Nikhil’in sahte bıyığı yere düşer. Nikhil bıyığını gizlerken Mitali Dasi’ye davulcunun sahte bıyık taktığını ve bir işler çevirdiğini söyler. Bu sırada Dasi artık kesin emin olmuştur bu sahte bıyıklı adam Purab’ı öldürmeye gelmiştir. Dasi hemen durumdan Pragya’ya bahseder.  Pragya telaşla bu sahte bıyıklı davulcuyu armaya başlar ve Purab’ın odasına gider. Ah Kalbim 25 Mayıs 1

Purab’ın hayatının tehlikede olduğunu gören Pragya hemen Purab’ın odasını Aliya’nın odasına taşımayı düşünür; çünkü Aliya Purab’a aşıktır ve ona zarar gelmesini engelleyecektir. Pragya Purab’ı tekerlekli sandalyeye alır ve yan odaya taşır; ancak bu sırada Purab tekerlekli sandalyeden düşer ve kafasını yere vurur.

Purab kafasını vurunca bir anda her şey kafasında oluşur ve Pragya’yı tanır. Pragya Purab’a hayatının tehlikede olduğunu anlatır; zira onu öldürmeye çalışan adam şimdi davulcu kılığında girmiş ve onu aramaktadır.

Ah Kalbim 25 Mayıs Fragmanı

Ah Kalbim 25 Mayıs Özeti 213. Bölüm Büyük Aşk (1 Yorum)

  1. Eski bülbülün diziye donmesini istiyoruz çünkü ondan başka hiç kimse bülbül karakterini daha güzel canlandiramaz ve abhi yı çoooooooooook seviyorum