Ah Kalbim 229. Bölüm Özeti 12 Haziran (Ah Kalbim Münni Kimdir?)

Ah Kalbim dizisinde 12 haziran pazar günü 229. bölüm heyecanı yaşanacak. Ah Kalbim 229. Bölümde Pragya’dan ne yazık ki haberi yoktur ama Hint dizilerinin bir klasiği daha ortaya çıkar. İkiz kardeş meselesi. Korkmayın Pragya ölmedi ama şimdi ikiz kardeşi Münni var. Sonra da diğer Hint dizilerinde olduğu gibi Pragya’da gelecek. Benimsin izleyenler hatırlar ikiz kardeş meselesi.Adsız 2

Ah Kalbim 229. Bölüm Özeti

Sarla kızının öldüğünü öğrenir ve kızını bu eve gelin geldikten sonra öldürmeye çalan Tanu ve Aliya’ya nefret kusar. Sarla tam Tanu’ya tokat atacakken Tanu acılı annenin elini tutar ve elini kırarım senin der. Tanu Sarla’yı tutup evden atmaya çalışır. Tam bu sırada Abhi gelir ve Tanu’yu durdurur. Abhi artık hafızam yerine geldi sizin ne kadar pislik insanlar olduğunuzu hatırladım der. Tanu ve Aliya şoktadır. Abhi Aliya’ya sağlam bir tokat atar ve her şeyin sorumlusu sizsiniz siz katilsiniz der.

Abhi Tanu ve Aliya’yı kapıdan dışarı atar. Sarla ise Abhi’ye sarılarak ağlar. Abhi ise Pragya’nın öldüğüne hiç ümit vermemektedir; Pragya yaşıyordu; Pragya ölmüş olsa ben hissederim der. Abhi Pragya’yı sapa sağlam getireceğine söz verir.

Ah Kalbim Abhi iyileşti.

Aaliya ile Tanu ise evsiz kalmışlrdır. Sokakta kalan bu iki kötülük perenseslerine ise Nikhill evinin kapılarına açar.  Aaliya ile Tanu  geçici olarak Nikhil’in evinde kalmaya başlarlar. Nikhill zaten Purab’ı öldürmeye çalışmaktan sabıkalıdır. Bu sırada eve polis gelir ve hepsini tutuklar. Tanu ve Aliyya hemen Nikhill’i satar ve biz sadece Nikhill’in misafirleriyiz onunla alakamız yok der ama polis siz üçünüz de Pragya’nın ölümünden sorumlusunuz der. Nikhil ise evde olmadığı için polisten kurtulur.

Purab konserleri ertelemek ister; zira Abhi’nin eşi kayıptır; Abhi hiç konser verecek durumda değildir. Rishabh Abhi’ye benim için şarkı söylemelisin deyince Abhi zor bir günde Pragya’nın da aynı cümleyi kurduğunu hatırlar ve konser vermeyi kabul eder.Ah Kalbim 242. Bölüm Aliya

Tanu serbest kalır ve Pragya ile ilgili kanıtları  yok etmek için hemen yola çıkar. Munni ise yolda Pragya’nın arabasını durdurur. Münni acilen hastaneye gitmesi gerektiğini söyler ve Pragya’dan yardım ister. Tanu Munni’nin Pragya’ya bu kadar çok benzemesi karısında adeta şoktadır. Munni Tanu’nun arabasına zorla biner. Tanu ise ilk şoku atlattıktan sonra Munni’yi Pragya sanar ve aklından Pragya yaşıyor diye geçirir.

Tanu ise gördüklerini hemen Aliya’ya anlatır. Aliya kendi gözü ile görmek için hemen hastahaneye koşar. Hastahane de herkese Pragya’nın resmini gösteren Aliya bir türlü Munni’yi bulamaz ve Tanu’da kafayı yemiş diye düşünür. Dışarı çıkan Aliya yolda giderlen görükleri karşısında şok olur. Bir kadın ip üstünde yürümketedir. Hemde bu kadarın Pragya’dan başkası değildir. Münni parasız kaldığı için gösteri yapmakta ve para kazanmaya çalışmaktadır Ah Kalbim Münni

Ah Kalbim 229. Bölüm 12 Haziran özeti sona erdi. Ancak Ah Kalbim dizisinin ilerleyen bölümlerinde neler olacağı ile ilgili tüyolar vermeye devam ediyoruz. İlerleyen bölümlerde Purab Abhi ve Praya ya sürpriz yapmak için fotoğrafçıya gidiyor. Nikhil, Tanu ile işbirliği yaparak Purab’ı öldürmek için harekete geçiyor. Nikhil’in ayarladığı kamyon Purab’a çarpıyor. Purab öldü mü ? Bu sorunun cevabı diğer sayfamızda. 

Ah Kalbim 229. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 229. Bölüm Özeti 12 Haziran (Ah Kalbim Münni Kimdir?) (1 Yorum)