Beni Bırakma 47 Bölüm Özeti 13 Mart Veysel Ağa Gelir

Beni Bırakma 47 Bölüm Özeti

Emre Zeynep’in masum olduğunu düşünerek gerçekleri öğrenmek için randevu evinde gördüğü adamın peşine düşer. Adamı durduran ve sorguya çeken Emre adamdan öğrendiği bilgiler ile kendine bir komplo kurulduğunun ve Zeynep’in kötü yola düşmüş bir kız olarak gösterilmeye çalışıldığının farkına varmak üzeredir.

Zeynep ise Emre’nin bir adamın peşinden gittiğini öğrenir. Emre’nin peşinden gider Zeynep için ise kötü bir sürpriz vardır; çünkü Esin ve Cansu’nun oyunları kaldığı yerden devam etmektedir.

Bora ise Zeynep’e attığı iftiraların bedelini Esin’e sonuna kadar ödetecektir. Bora sanki kendisi çok masummuş gibi birde Esin’den Zeynep’in intikamını almak için yeminler eder.

Veysel ise önce Sıla’yı bulur. Sıla Veysel’i görünce şok olur. Veysel Ağa Sıla’yı da yanına alarak Tarık’ın yanına Sayar şirketine gider. Veysel Ağa Tarık’a oynadığı oyunun hesabını soracaktır. Sayar şirketinde ise Veysel Ağa Tarık’ı bulamaz ama Cengiz ile karşılaşır. Cengiz ve Veysel karşılaması dengelerin alt üst omasına neden olacaktır. Tarık ise Veysel ağanın geldiğini fark eder ve bu işin içinden nasıl çıkacağının planını yapar. Tarık’ın aklına sürpriz bir plan gelir. Bakalım Tarık’ın bu planı hem Sıla’yı hemde Tarık’ı Veysel belasından kurtarabilecek midir? Beni Bırakma 47 Bölüm resimleri

Beni Bırakma’da Bu Hafta Neler Olacak? Beni Bırakma’da Geçen Hafta Neler Yaşandı?

Beni Bırakma’da Emre ve Zeynep bir birine kavuşmak için gün sayarken ne yazık ki Sıla ve Tarık’ı zor günler beklemektedir. Özellikle Meltem’in yaptırdığı gazete haberi sadece Ankara’da değil Sıla’nın köyünde de duyulur

Ankara’nın ünü iş adamlarından Tarık Sayar sevgilisi Meltem ile nişanlanmak için gün sayıyor; çok yakında düğün tarihi belli olacak haberleri Sıla’nın köyünde bomba etkisi yaratır. Tarık Sayar zaten evli değil midir? Veysel ağa Tarık’ın evli olduğu halde nasıl başka bir kadınla nişanlanacağını anlam veremez ve Tarık ve Sıla’ya hesap sormak için Ankara’ya gelir.

Veysel Ağa Tarık’ı bulacaktır. Tarık ve Sıla’nın bir oyunla tüm köyü kandırdığından emin olan Veysel Ağa Tarık ve Sıla’nın resmi olarak evli olduğunu öğrenecek ve gerçekleri anlayacaktır. Aslında Tarık anne ve babasını hatta kendisi ile evleneceği hayallerini kuran o kızı yani Meltem’i kandırmaktadır. Peki Veysel Ağa Sayar ailesine ve Meltem’e Tarık’ın evli olduğunu anlatacak mıdır?

Beni Bırakma bora

Emre ise Zeynep’in kendisine yalan söylediğini aslında Bora ile sevgili olmadığını öğrenmiştir. Zeynep’in kendisinden kurtulmak için böyle bir oyun oynadığını öğrenen Emre bir de Randevu evinde gördüğü adam ile zeynep’in hiç bağı olmadığını adamın Zeynep’i bile tanımadığını öğrenince bu işin peşine düşecektir. Zeynep’e iftira atan; kendisinin Zeynep’ten nefret etmesini isteyen iki insan vardır. Zeynep’in başına gelen bu olaylardan ya annesi Arzu sorumludur yada Cansu ve annesi Esin. Bu işin sonunda Esin’in tüm oyunları ortaya çıkacaktır.

Beni Bırakma 47 Bölüm 2

Bora da sevdiği kıza iftira aran Esin’in peşindedir. Benim tahminim Esin ve Bora karşı karşıya gelecek; Esin Bora’nın da ses kaydından haberi olduğunu fark edecek ve kahrolacaktır. Artık sonun geldiğini düşünen Esin artık Bora için çalışmak zorunda kalacaktır. Zaten Bora ve Esin’in amacı da ortaktır. Emre ve Zeynep’in bir birinden nefret etmesi. Şimdilik Bora tehtidini atlatan Esin’i Emre’nin gazabından kim kurtaracaktır? Emre Esin’in planlarını tek tek çözecek ve Esin’e oynadıkları oyunun ve yaptıklarının cezasını verecektir?

Beni Bırakma esin

 

Beni Bırakma 47 Bölüm Özeti 13 Mart Veysel Ağa Gelir (9 Yorum)

  1. kübosum evet benim canim bende seni ózledim hayatim unutma beni sayesinde çok gùzel arkadasliklar edildik

  2. kîz selincim bu senmisin gûzelim unutma beni sayfasîndaki arkadasîm nerdesin canî ya seni cok ôzledim

  3. Amman dizide bi bu eksikde bende veysel aga gelse ne guzel olur diyordum iste eksik tamamlanmis oldu 😀