Ah Kalbim 244. Bölüm Özeti Ah Kalbim 4 Ağustos Fragmanı Munni ve Pragya Yer Değiştirir

Ah Kalbim dizisi 244. bölümü ile 4 ağustos cumartesi günü izleyicisi karşısında olacak.  Ah Kalbim dizisinde Pragya’nın Munni’den gerçekleri öğrenmesi ile işler yavaş yavaş düzene girmeye başlar. Bilindiğiniz üzere hem Aliya  ve Tanu Munni’nin yeğenlerini kaçırmış ve Munni’yi istedikleri gibi kullanıyorlardı hemde Munni üzerinden Aliya ve Tanu Abhi’nin tüm mal varlığına el koymuştu. Pragya Munni’nin anlattıklarına güveniyor ve bu sorunların hepsinin beraber çalıştıklarında çözüleceğini söylüyor.

Bu arada Mitali de tapınağa geliyor. Mitali’nin gelmesi aslında Pragya için çok iyi olmuştur zira Mitali Pragya ve Munni’yi bir birinden ayıramıyor. Gerçek Pragya’yı gören Mitali onu Munni sanıyor. Pragya Mitali’yi gönderdikten sonra planı Munni’ye anlatıyor. Ah Kalbim 4 ağustos

Herkes kendi hayatına dönsün diyor; sen git yeğenlerini ara bul ve onları kurtar; bu arada da ben hem gideyim sevdiğim adama kavuşayım hemde Munni gibi davranarak Tanu ve Aliya’yı şüphelendirmeyim diyor. Pragya eve gidiyor ve ilk iş olarak Abhi’ye bakıyor. Abhi ise kazadan sonra ilk şoku atlatmış ve banyoya girmiştir.

Pragya da Abhi’nin yanına banyoya giriyor ve onu sabunluyor. Abhi ise Pragya ile oyun oynamak istiyor ve köpük atıyor; Pragya da durur mu o da Abhi’ye sabun atıyor ve gülüşme sesleri Tanu’ya kadar geliyor. Tanu nasıl olur da Munni banyoya sevdiğimin adamın yanına girer diye sinir oluyor. Pragya ise benim yanımda olmadığını söyle diyor. Abhi Pragya yanımda yok dese de Tanu buna inanmıyor.

Tanu hemen Abhi’yi kendime aşık edeyim şu Munni’yi de yok edeyim yoksa o da başıma bela olacak diye düşünüyor. Bu arada Tanu kendi planını da hazırlıyor; Abhi’ye saldıran saldırganı bulacak ve Abhi’nin kahramanı olacaktır; ancak gerçek Pragya tüm bunları Tanu’nun planladığının farkındadır.Ah Kalbim 244. Bölüm

Bu arada ise Dadi gelir ve Abhi ile Pragya’dan bir torun ister. Hem Abhi hem Pragya çok utanır ama ikisi de artık bir çocuk istemektedir. Bu sırada Pragya ağlamaya başlar; çünkü sevdiği adamın yanındadır ve onu yeniden göremeyeceğini düşünmüştür. Abhi ise neden ağladığını sorar; Pragya ise sabun kaçırdın gözümü der. Abhi Pragya’nın artık eskiye dönmeye başladığını düşünür; çünkü konuşması bir anda değişmiştir eski o kötü köylü şiveli Pragya gitmiş ve sevdiği kadın geri gelmiştir ama Pragya hemen kendine gelir ve Abhi’nin ve diğerlerinin hiç bir şey anlamaması için şiveli konuşmaya başlar. Ah Kalbim aliyya

Bildiğiniz üzere geçen bölümde Purab ve Disha otele gitmişti. Otelde romantik anlar devam eder ama Disha komşulardan öğrendikleri sonrasında kendisinin hiç bir zaman Bülbül olamayacağını düşünmektedir ve Purab’a ben seni mutlu edemem der. Purab ise senin yanında çok mutluyum der. Purab’ın mutluluğu gözlerinden okunmaktadır; gerçekten artık en az Bülbül kadar Disha’ya aşıktır Purab.

Munni ise çok rahatlamıştır. Pragya’nın her şeyi düzelteceğinden de emindir. Hemen köyüne giden Munni yeğenlerini aramaya başlar ancak onları bulmak için Pragya’nın yardımına ihtiyaç vardır. Pragya ise ilk olarak onları kurtaracağına söz vermiştir.

Ah Kalbim 244. Bölüm Fragmanı