Ah Kalbim 280. Bölüm Özeti 8 Aralık Abhi kurtulacak mı?

Ah Kalbim 280. bölüm özeti ile 8 Aralık  cumartesi günü izleyicisi karşısında olacak. Ah Kalbim 280. Bölüm Özetinde Abhi kurtulacak mı? Hep birlikte göreceğiz Yoksa bizi uzun soluklu bir hapishane sahneleri mi bekliyor?

Ah Kalbim 280. Bölüm Özeti

Pragya karakola Abhi‘yi görmeye gider. Sarla ağlamaktadır. Abhi her şeyinin mahvolduğunu söyler. Hayranlarım beni sevmeyecek der. Pragya, yok öyle bir şey, gerçeği öğrenince yine sevileceksin diye onu teselli eder. Ben senin yanındayım der.

Pragya Purab‘ın avukata gittiğini söyler. Belki yarın eve gelirsin der. Abhi Simonika‘nın intihar etmiş olabileceğini söyler. Olay anını anlatır ama iğne ile bayıltıldığını söylemez. Onu iterken camdan düşmüş olabilir der. Pragya böyle bir açıklama yapmamasını ister.

Aliya ve Tanu da Abhi‘nin masum olduğunu düşünüyor. Avukat, Abhi‘nin Simonika‘yı otele kadar takip ettiğini kabul ettiğini söyler. Pragya oraya gelir ve Purab‘a Abhi‘nin yanına gitmesini söyler. Simonika ölmedi, sadece Abhi‘yi hapse attırmak istiyor der.Ah Kalbim 280. Bölüm resimleri

Sarla da gelir ve Dadi‘yi teselli eder. Pragya ve Purab cesedi göremediklerini konuşurlar. Pragya yasadışı olarak görelim, Simonika olmadığını kanıtlarsak Abhi eve dönecek der. Purab müfettiş arkadaşı Veer Pratap‘ı arayıp randevu alır. Pragya aşağı inip Sarla ile konuşur. Sarla onu teselli eder. Purab Pragya‘yı da alıp müfettişe gider.

Veer Pratap, Pragya ve Purab’ı morga götürür. Cesedin Simonika olduğunu görünce şok olurlar. Pragya buna inanamaz ve cesedi sallayarak kalkmasını ister. Purab ve Veer onu zar zor dışarı çıkarır. Karakola gelirler.

Orada her kes umudunu yitirmiştir ama Pragya Abhi‘yi kurtarmak için her şeyi yapacağını söyler. Simonika camdan düştü, onu Abhi itmedi der. Pragya ağlar. Aliya Pragya‘ya gelip özür diler ve sonra olanların hepsi senin suçun, Dushyant senin düşmanındı, senin yüzünden öldü,

Ah Kalbim 280. Bölüm özetinde Simonika da intikamını abimden alıyor der. Pragya‘nın evden gitmesini ister. Pragya, ben Abhi‘yi seviyorum ve kurtaracağım, onsuz yaşayamam der.

Pragya Abhi‘nin sevdiği ceketini getirir ve ağlayarak Abhi‘yi ne kadar çok sevdiğini anlatır. Onsuz her şey anlamsız der. Aliya onun konuşmasından etkilenip ağlar. Elini Pragya‘nın omzuna koyar ve sadece abimin hayatta kalmasını istiyorum der.

Ah Kalbim 8 Aralık Özeti Devam Ediyor

Sonra Pragya ve Purab avukatla konuşur. Avukat Abhi ile konuşmak ister ama Pragya buna izin vermez. Abhi’yi ne pahasına olursa olsun kefaletle çıkar der. Abhi mahkemeye getirilir. Avukatı kefalet talep eder. Savcı Abhi‘ye inanmaz ve delilleri karartabilir diye 3 gün adli gözaltında tutulmasını ister.

Mahkeme sonucunda Abhi 3 gün gözaltına alınır ve kefalet reddedilir. Abhi götürülürken Pragya ağlar. Adliye çıkışında basın Abhi‘yi katil görerek Pragya‘ya sorular sorar. Pragya hepsinin Abhi‘ye katil demesini yasaklar.

Ah Kalbim 8 Aralık Özetinde Onlara Simonika‘nın tüm yaptıklarını anlatır ve Abhi masum der. Pragya tam gidecekken bir kadın onu tokatlar. Abhi, Purab ve herkes kim olduğuna bakar. Pragya kadını Simonika‘nın annesi olarak tanır.

Kadın Dushyant‘ın annesidir. O basının önünde Abhi‘yi Simonika ile gayri meşru ilişki kurmak ve onun doğmamış bebeğini öldürmekle suçlar. Abhi şok olur ve polis onu götürür. Kadın Pragya‘yı da bebeği istemediği için onları öldürmekle suçlar.

Pragya şok. Basın sorulara başlarken Purab Pragya‘yı arabaya bindirir. Evdekiler tüm bunları haberlerde izler. Tanu Simonika haklı olabilir der. Pragya ise herkese rağmen kocasına inandığını söyler. Dadi ve Mitali de Pragya‘yı destekler.Ah Kalbim 8 Aralık Özeti resimleri

Pragya Dushyant‘ın annesini düşünür ve harekete geçer. Purab da peşinden gider. Pragya Simonika‘nın plastik ameliyat olabileceğini söyler. Dushyant‘ın annesinden şüphelenir ve Purab ile birlikte onun evine gelirler. Kadın kapıyı kapatmaya çalışır.

Onları kızını öldürmekle suçlar. Purab kadını zapt ederken Pragya içeri girip Simonika‘yı arar. Dadi ve Dasi Abhi‘yi hapiste ziyarete gider. Abhi onlara iyi olduğunu söyler. Abhi Pragya‘yı sorar. Dadi ve Dasi duygusallaşır. Dushyant‘ın annesi Pragya‘yı ahaliyi çağırmakla tehdit eder.

Pragya Purab‘a Simonika içerde değil der. Kadın Abhi ile ilgili kötü konuşur. Pragya onu susturmaya çalışır. Pragya kanıt ararken kadın onu tehdit eder ve lanetler. Kocandan ayrılacaksın der. Pragya Abhi‘den ayrıldığını hayal eder.

Ah Kalbim 280. Bölüm Fragmanı

Etiketler