İkimizin Yerine 114. Bölüm Özeti 30 Aralık Şiyam Pratap‘ı Taklit Eder

İkimizin Yerine dizisi 114. bölüm özeti ile 30 Aralık pazar akşamı izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine dizisinin 114. bölümünde Şiyam Pratap‘ı taklit edecek. İşte detaylar

İkimizin Yerine 114. Bölüm Özeti

Herkes Basant için endişelidir. Teepri fotoğrafla konuşur. Asıl hedefi gelinler olduğu için, Basant‘ın gitmesini istemiyor. Herkes Bairon ve Basant’ın yemeğe gelmelerini bekler. Ama Basant’ın dışarı çıktığını görürler. Gehna Basant‘ı durdurmaya çalışır, ama onu görmezden gelir. Son bir kez eve bakıp jipe atlayıp gider.

Bairon üzgün ve Sumitra onu teselli eder. Sumitra, abinden özür dile, bu yanlış bir şey değil, seni affetmesi gerekiyor der. Bairon tamam der. Gehna gelir ve endişeyle Basant hala dönmediğini söyler. Bairon Basant’ı aramaya gider. Bairon sabah geri gelir ve Sumitra’ya hiçbir yerde bulamadığını söyler.

Sumitra, Dadisa için çay yapar. Teepri oraya gelir. Sumitra, o çay Dadisa için, eğer içmezse baş ağrır der. Teepri, Dadisa seni azarladıktan sonra bile nasıl iyi olabiliyorsun der. Sumitra, şu anda sahip olduğu her şeyin Dadisa‘nın lütfu olduğunu söyler. Bu yüzden de beni azarlama hakkı var der.kimizin Yerine 30 aralık özeti

Çayı Teepri’nin götürmesini ister. Çünkü Dadisa ona kızabilir. Bairon‘un kalemi yere düşer ve Teepri onu almaya eğilir, bu arada da gizlice Bairon’un ayağına dokunup elini alnına koyar. Şiyam ile Sugna gelip herkese hediye verir. Teepri‘ye bir çift sandalet, Sumitra‘ya da küpe verirler. Teepri kıskanır. Dadisa sonra Sumitra’ya bakarak Teepri’nin yemek yapmasını istediğini söyler.

Sugna, Jagdiş ve Anandi ile görüşür ve onlara hediyeler verir. Anandi, sürpriz ziyaret ve hediyeler için sevindiğini söyler. Sonra Şiyam, Jagdiş’ten Sugna’ya en sevdiği şeyleri sorar ve Pratap‘ın verdiği kırmızı inci kolyeyi çok sevdiğini öğrenir. Anandi Sugna’ya, Dadisa yine herkesi azarlamaya başladı, Teepri ona bir şey söylemiş olabilir der.

İkimizin Yerine  dizisi 114. Bölüm özetinde Sumitra, misafirlerle ilgili kötü konuştuğu için Anandi’yi azarlar. Sugna Basant‘ı göremeden gidince üzülür. Daha sonra Dadisa, Gehna‘ya Basant nerede diye sorar. Gehna dün geceden beri kayıp olduğunu söyler.

İkimizin Yerine 30 Aralık Özeti

İkimizin Yerine dizisinin 30 aralıkta ekranlara gelecek bölüm özetinde birileri Basant‘ı sarhoş halde eve getirir. Dadisa Bairon’un sesini duyar ve onu Basant’a götürmek ister. Bairon, Dadisa’yı sakinleştirmeye çalışır. Dadisa Basant’ın durumu için onu suçlar.kimizin Yerine 114. Bölüm resimleri

Sonra Bairon, Dadisa’nın davranışından endişe eder. Sumitra, Dadisa gergin olduğu için böyle davranıyor diyerek onu teselli eder. Anandi Jagdiş’in ödevlerine yardım eder. Jagdiş okul yarışması için konuşmasını prova eder. Bairon, davranışı için gidip Basant’tan özür diler ve onun için çok endişelendiğini söyler.

Dadisa, Bairon ve Basant’ı Sugna’lara göndereceğine söyler. Şiyam, Sugna’nın Pratap ile ilgili söylediklerini hatırlayarak, anılarda kaybolur. Sugna’nın onu çağırdığını duymaz. Sonra bahane bulup uyumasını ister. Ertesi sabah Şiyam odaya gelir. Şiyam Basant’tan bir çağrı alır.

Basant Sugna ile konuşur ve Bairon’u ile onu ziyarete geleceğini söyler. Sugna sevinir. Şiyam ona kırmızı bir kolye verir. Sugna bunu görünce şaşırır ama yalandan gülümser. Şiyam kolyeyi boynuna takar ve çıkarmamasını söyler.

Sugna aynaya bakarak anılarının Şiyam’ı incittiğini anlar. Ama geçmişinin geleceğini yok etmesine izin vermeyeceğini söyler.

İkimizin Yerine 114. Bölüm Fragmanı