Ah Kalbim 286. Bölüm Özeti 29 Aralık Abhi ve King‘in yolları Kesişir

Ah Kalbim dizisi 286. bölüm özeti ile 29 Aralık cumartesi günü izleyicisi karşısında olacak. Ah Kalbim 29 Aralık özetinde Abhi ve King‘in yolları kesişecek

Ah Kalbim 286. Bölüm Özeti

King, Pragya ve Kiara otele yerleşirler. Kiara Hindistan‘ı çok sevdiğini söyler. O, King’e eşyalarını sorar. King odamda ser. Kiara madem biz aileyiz, o zaman sen neden başka odada kalıyorsun diye sorar. Pragya bahaneyle geçiştirir. Kiara oyuncak bebeğinin nerde olduğunu sorar. Pragya burada der ama Kiara onu Bay Blaster’in (Abhi) almış olabileceğini söyler. Çünkü onun bir kıza ihtiyacı var der. Abhi de eve gelir.

Arabasından uzaklaşırken oyuncak bebeği fark eder. Kiara‘nın onu unuttuğunu anlar ve yeniden onu göreceğine sevinir. Bebeğe bakarken Pragya‘yı hatırlar. Abhi Kiara‘nın onu 7 yıl öncesine götürdüğünü söyler. Pragya Kiara‘ya bebeği en kısa zamanda getireceğini söyler. Abhi odasında Kiara‘yı düşünürken Tanu gelir. Abhi ona bir çocuk evlat edinmek istediğini söyler. Abhi Tanu ile birlikteliği olmadığı için evlatlık istiyordur. Ama Tanu, kariyerimi uzun zamandır dondurdum ve şimdi önüme bir fırsat çıktı, bu yüzden çocuk istemiyorum der.

Abhi üzülür. Abhi akşam Purab ile buluşur ve ona bunu anlatır. Kiara rüyasında bebeğini görüp ağlayınca Pragya bebeği bulmak için dışarı çıkar. Abhi barda içerken Purab gelir. Abhi ona havaalanında, bir kızla tanıştığını ve onun gibi bir kızı olmasını istediğini söyler. Önce benimle kavga etti ama sonra beni öptü, onu kızım gibi hissettim der. Aradan 8 yıl geçtikten sonra Pragya’nın orada olduğunu hissettim. Bugün bana dokunduğunu hissettim der. 8 yıldan beri yapmadığım her şeyi yaptım der. Purab şaşkın.

Abhi, Tanu‘dan bebek istemediği halde onun evlatlık almayı reddetmesine üzülmüştür. Ayrıca Kiara gibi bir çocukla tanıştığını hevesle anlatır. Abhi Purab’a herkesin Pragya‘ya haksızlık yaptığını söyler. Ona kızmak benim hakkım der. Purab hayretlerde. Pragya oyuncak mağazasında kızına kaybolan bebeğin benzerin alır.

Ah Kalbim 286. Bölüm özeti Gök gürleyince bir şemsiye de alıp yola koyulur. Abhi de dışarı çıkar. Prgaya da eve gidiyordur. Yağmur yağar. Abhi ve Pragya birbirlerini hayal eder, ama birbirlerini göremezler. Pragya’nın şemsiyesini rüzgâr elinden alıp Abhi‘nin önüne atar. Abhi birisinin ona şemsiye aldığını düşünür. Tanrının onu korumak için kimi yolladığını merak eder.

Pragya da, Tanrı‘nın ona başkası için şemsiye aldırdığını düşünür. Pragya sırılsıklam halde otel odasına ulaşır. Abhi de evinde oyuncak bebeği eline alır ve seninle özel bir bağım var ama ne olduğunu bilmiyorum der. Kiara‘yı bulup seni verirsem o beni suçlayacak, onun gelip seni almasını bekleyeceğim der. Kiara sabah uyandığında Pragya’nın aldığı bebeği görür ama onu sevmez. O sırada King gelir. Kiara‘nın üzgün olduğunu gören King, bütün Hint polisini bebeği bulması için seferber edeceğini söyler. Kiara sevinir.

Pragya King‘in Kiara‘nın babası gibi olduğunu düşünür. Abhi, Suwarni Dadi‘yi karşılayıp Mehra malikânesine getirir. Ailedeki herkes onu çok sever. Suwarni, herkese hediye verir. Abhi‘nin karısı için hediye getirdim deyince Tanu benim diye atlar. Suwarni onu azarla ve Pragya‘yı çağırmasını ister. Abhi‘ye de neden hala bunu burada tutuyorsun diye sorar ve bu pisliği temizleyeceğini söyler.

Ah Kalbim 29 Aralık Özeti Devam Ediyor

Kiara Pragya‘ya King seni çok seviyor tıpkı benim seni sevdiğim der. Pragya, Kiara King ile Pragya arasındaki anlaşmayı bilmediği için duygusal olur. Kiara‘ bu durumu öğrenirse baba özlemini nasıl önleyeceğini düşünür. Pragya da King seni çok seviyor der. Abhi ve King‘in arabaları çarpışmak üzere. Abhi King’in şoförünü azarlar. King arabadan iner ve Abhi ile tartışır. Abhi polis çağıracağını söyler. King de sıradan insanlarla uğraşamam, İngiltere büyükelçisini arayacağım der.

King, ondan özür dilemesini ve konuyu bitirmesini ister. Abhi tutum gösterir. King sen bir rock yıldızı gibisin der. Abhi gülümser. Abhi de King’e sen de bir rapçı gibisin der. King İngiltere de rapçı olduğunu söyler. Bu arada Pragya Bay Blaster diye bildiği Abhi‘yi arar. Kiara Pragya‘nın elinden telefonu alıp konuşur.

Bebeğini geri istediğini söyler. Abhi King ile konuştuğu için Kiara‘ya bir şeyler söyleyip telefonu kapatır. Şoföre dikkat etmesini ister. King buraların sahibi gibi davrandığını söyler. Ah Kalbim 29 Aralık Özeti resimleri

Purab ve Aliya Abhi‘ye Londra şarkıcısı ile anlaşmaya vardıklarını söyler. Purab bir arkadaşlarının (Bupinder)kızının, Sunny ile aynı okula gitmek istediğini söyler. Abhi ona yardım etmek için Sunny’nin okuluna gider. Pragya da Kiara o okula gider. Pragya ve Kiara müdürün odasına girer. Pragya müdüre bilgi verirken Kiara‘nın babasının ünlü bir rapçı olduğunu söyler. Müdür Kiara‘nın gelecek yıl okula alınabileceğini söyler.

Pragya bu konuda ısrar etse de müdür mümkün olmadığını söyler. Bu arada Abhi de kapıda müdüre girebilir miyim işareti yapar. Abhi bir çağrı alıp dışarı çıkar. Pragya Abhi‘nin varlığını hisseder. Ama onu göremez. King sözleşmeyi imzalamak üzere. Müdür bunun çok güzel bir anlaşma olduğunu söyler. Pragya King’i telefonla arar. Okul müdürünün Kiara‘yı kayıtlar bittiği için okula almadığını söyler. King oraya gelip müdürü ikna edeceğini söyler.

Ah Kalbim 29 Aralık özetinde King anlaşmanın beklemesini isteyerek okula gider. Abhi müdür ile konuşur. Müdür 3 kişilik boş yerleri olduğunu söyler. Müdür Vrinda‘yı arar ve 2 kişiyi kaydetmesini söyler. Vrinda Pragya‘ya kızlarının kaydedildiğini söyler. Pragya King’in adam göndererek müdürü ikna ettiğini düşünür.

Kiara Purab’ın oğlu Sunny ile karşılaşır. Kiara onu su ile ıslatır. Tartışırlar. Sunny Abhi‘yi görür. Bir kızın üzerine su döktüğünü ve yaşça büyük olduğu için karşı koyamadığını söyler. Abhi Kiara‘yı affetmesini ister. Kiara bu durumu Prgaya‘ya söylemez.Ah Kalbim 285. Bölüm resimleri 1Ah Kalbim 286. Bölüm resimleri

King okula geldiğinde yine Abhi ile karşılaşır. Abhi ve King yine tartışırlar. Ama King acelesi olduğunu söyler. Bir daha ki karşılaşmamızda sana konuşmayı öğreteceğim deyip gider.

Ah Kalbim 286. Bölüm Fragmanı

Etiketler

Ah Kalbim 286. Bölüm Özeti 29 Aralık Abhi ve King‘in yolları Kesişir (3 Yorum)

  1. Bu dizi nerden nereye geldi aman diziyi uzatmak için her türlü saçmalik ortaya çıkardılar acaba bu dizinin senaristi akıl sorunumu yaşıyor ?

  2. Abi.kızını.tanıtımı. lütfen.önlemleri. yazarmısınızlemekli. Çok. Merak.ediyorum. ediyorum.hindistanda. yayınlandığı.