MasterChef Türkiye 11 Aralık Kim Elendi? İşte Finale Kalan ve Elenen İsimler

MasterChef Türkiye 11 Aralık Akşamı Hakan Elendi?

MasterChef Türkiye’de 11 Aralık akşamı Hakan toyluğunun kurbanı oldu. Ben oldum düşüncesi ile 1 senelik deneyimine bakmayan daha 19 yaşında ki Kerem aşırı özgüveninin kurbanı oldu  ve 11 aralık akşamı elenen isim daha komi olan Kerem oldu. MasterChef Türkiye 11 Aralık kerem elendi

Güncelleme MasterChef Türkiye’de 11 aralık akşamı en güzel tabağı çıkaran Meltem oldu böylece MasterChef Türkiye’de finale iki kadın iki erkek şef adayı kalmış oldu. MasterChef Türkiye’de 11 aralık akşamı kim elendi? Kerem mi Hakan mı? İşte cevabıMasterChef Türkiye 11 Aralık sonucu

MasterChef Türkiye’de 10 Aralık pazartesi günü ekranlara gelen 29. bölümde iki isim daha finali garantiledi. Bilindiği üzere MasterChef Türkiye’de toplam 5 yarışmacı yarı finale kalmayı hak etmiş ve 4 ismin yarı finale kalacağı açıklanmıştı. MasterChef Türkiye’de 11 aralık salı akşamı ise eleme oyununa kalan Kerem, Meltem ve Hakan arasında harika bir eleme bölümü çekildi.

MasterChef Türkiye’de 30. bölüme özel elenen ve yarışmayı izlemek isteyen yarışmacılar stüdyoya davet edildi ve Murat Özdemir hariç bir çok isim MasterChef Türkiye’nin 30. bölüm çekimlerinde bulundu. Gözler ise 4 aralık akşamı elenen Eslem’daydı.

MasterChef Türkiye 11 Aralık akşamı elemede yer alacak yarışmacılara bir şans oyunu oynandı ve yarışmacılar hangi malzemeler ile yemek yapacaklarını seçtikleri kutular ile belirledi. Yapılan seçimlerde

  • Meltem; mantar çikolata ve tarhana ile bir yemek yapmak zorunda kaldı.
  • Kerem ise Hindistan cevizi ve levrek balığını kullanarak bir yemek yapmaya çalıştı; ama itiraf edeyim izlenimlerime göre Kerem oldukça zorlandı Hindistan Cevizini kullanırken.
  • Hakan ise bağdat hurması ve hindi ile bir yemek yapmak zorunda kaldı. MasterChef Türkiye 11 Aralık Kerem Elendi

MasterChef Türkiye 11 Aralık akşamı en dezavantajlı kur’ayı çeken  Kerem oldu. Kerem daha önce hiç hindistan cevizi kullanmamış olacak ki hem cevizi çıkarırken hemde yaş hindistan cevizini yemekte kullanırken çok zorlandı; ancak şefler için Kerem’in malzemeleri hiçte zor değildi. Ne yazık ki Kerem deneyimsizliğinden kaybetti.

MasterChef Türkiye 11 Aralık akşamı Hakan tam istediği malzemeleri çekti; özellikle beyaz et ve soslarda ki başarısı Hakan’ı zaten her zaman üst sıralara taşımaya yetmişti; bakalım şefler bağdat hurmasını aktif şekilde kullanan Kerem’i birinci mi yoksa ikinci mi yapacak göreceğiz.

Meltem zaten MasterChef Türkiye’nin en başarılı isimlerinden biri ancak üst üste beş defa eleme de yer alması şefleri çok utandır; zira Meltem’i açıkça destekleyen şefler son haftalarda onu desteklemeye devam etseler de bekledikleri yükselişi Meltem bir türlü gerçekleştiremedi.

MasterChef Türkiye’de izlenimlerimize göre Meltem birinci Kerem ikinci ve Hakan ise üçüncü olacak.

MasterChef Türkiye 11 Aralık Kim Elenecek?

MasterChef Türkiye de 11 aralık akşamı çok özel bir durum olmazsa elenecek isim bence Hakan olacak.

MasterChef Türkiye finale kalanlar

MasterChef Türkiye’de Finale Kalan İsimler

MasterChef Türkiye’de Burcu ve Uğur zaten 10 aralık akşamı final rozetini almış ve 11 aralık akşamı oynana eleme oyununa kalmamıştı; bunun yanı sıra MasterChef Türkiye’de 11 aralık akşamı Meltem ve Hakan’da rozeti alacak. böylece  MasterChef Türkiye’de finale kalan isimler Burcu, Uğur, Meltem ve Kerem olacak.