Ah Kalbim 287. Bölüm Özeti 30 Aralık Disha Pragya‘yı Görmek Üzere

Kanal 7’nin hafta sonları şekeri Ah kalbim 287. bölümü ile 30 Aralık pazar akşamı izleyicisi karşısında olacak. Ah Kalbim 287. Bölümde Disha Pragya‘yı görmek üzere. Peki gerçekler ortaya çıkacak acılar bitecek mi? İşte Ah Kalbim 30 Aralık özeti

Ah Kalbim 287. Bölüm Özeti

Pragya King’e, gönderdiğin adam işimizi halletti diyerek ona teşekkür eder. King kimseyi göndermediğini söyler. Pragya bunu yapan bir melek, ona teşekkür edemedim der. King onları alıp eve giderler. Şoför okulda beklerken ünlü bir yıldızdan imza aldığını söyler. Pragya kim o diye sorar ve adam Abhi diyecekken önlerine bir motor çıkar. King dikkat etmesini söyler.

Mehra‘larda Dasi ilacını almak istemez. Disha onu ikna eder. Dasi Pragya‘yı unutamadığını söyler. Disha ben de üzgünüm, Tanu’yu Abhi ile gördükçe kalbim yanıyor der. Abhi Pragya ile birlikte olmadığı için acı çektiğini söyler. Dasi, Allahtan umut kesilmez sabret der. Abhi odasına gelip Kiara‘nın oyuncağına bakar.

Pragya, yarın okul var diye Kiara’dan erken uyumasını ister. Kiara uyuyunca Pragya pencereden dışarı bakar. Abhi de öyle. Her ikisi de bir yıldız kayması görür ve geçmişte yaşadıkları olayı hatırlarlar. Abhi ve Pragya duygusal olur. Ertesi sabah, King kahvaltıda, Mumbai‘li adamdan(Abhi) bahseder. Kiara onunla savaşacağını söyler.Ah Kalbim 287. Bölüm resimleri

Ah Kalbim 287. Bölüm özetinde Sunny, Disha’ya o kızdan (Kiara) nefret ettiği için okula gitmeyeceğini söyler. Abhi gelip durumu öğrenir. Sunny, o kızla tekrar karşılaşmak istemiyorum yine beni ıslatacak der. Abhi Sunny’i ikna eder. Aliya, Abhi‘yi anlaşma imza atmaya çağırır.

King Pragya‘ya Kiara‘yı okula götürmesini söyler. O sırada King’in bir hayranı oğluyla (Tarun) gelir ve onu işe almalarını ister. Pragya Tarun‘u işe aldırır. Sonra Kiara‘yı okula götürür. O aralarda Disha Sunny’i okula getirmiş. Pragya Kiara‘dan kimseyle dalaşmamasını ister. Kiara biri bana su atarsa ne yapayım diye sorar.

Pragya onu affetmesini ister ama Kiara kabul etmez. Kiara Sunny’yi Disha ile görür. Pragya‘ya Sunny’yi gösterirken Disha arkasını döner. Pragya Kiara‘nın çantasına bakar ve orada kendi küpesini görür. Sunny Kiara‘yı görünce Disha‘ya, beni gıcık eden kız bu diyerek onun annesi ile konuşmasını ister. Disha Pragya‘nın yanına giderken zil çalar.

Çocuklar sınıflara gider. Pragya okuldan ayrılır. Disha arkasını döndüğünde Pragya‘nın küpesini bulur. O, küpeyi görünce Pragya‘yı hatırlar. Bu mümkün olamaz der. Suwarni Dadi ve Mitali Abhi ile birlikte konferansa gider. Abhi arabadan iner ve tüm hayranları başına üşüşür. Sonra King gelir. Onun da hayranları başına toplanır.Ah Kalbim 30 Aralık Özeti resimleri

Öğretmenin isteği ile Kiara ve Sunny sınıfta birlikte oturacak. Aliya, Abhi‘ye tezahürat yapmak için bazı insanları işe alır ve bunun için para vereceğini söyler. Hayranları zaten onu zaten seviyoruz derler ama Aliya bunu yüksek sesle söylemelerini ister. Purab Aliya‘yı fırçalar. Abhi bunu yapmanı istemedi der. Aliya bunun taktik olduğunu söyler. Tarun onları duyar.

Ah Kalbim 30 Aralık Özeti Devam Ediyor  Suwarni Pragya‘yı gördü.

Purab hile yüzünden Aliya‘yı uyarır ama Aliya bu bir taktik diyerek konuyu kapatır. Tarun bu duyduklarını King‘e anlatır. King ve Abhi yatırımcıların karşısına büyük bir seyirci kitlesiyle çıkar. İkili birbirine meydan okurlar. Birbirleriyle el sıkışır ve tartışmaya başlarlar. King Abhi‘yi herkesi işe alarak rol yaptırmakla suçlar.

Pragya konferansın yapıldığı sahneye gelmek üzere. Purab Aliya‘yı azarlar. Abhi ve King‘in tartışması git gide sertleşir. Yatırımcı, tartışmayı kesmelerini ister ve ikiniz de en iyisiniz der. Tarun parayı alarak rol yapacak olan Rohit’in ismini verir. Medya Abhi‘ye neden böyle ucuz hileler yaptığını sorar. O arada fan kitlesi birbirine girer.

Ah Kalbim 30 Aralık özetinde Pragya, Suwarni ve Mitali kargaşa arasında kalır. Pragya yere düşer. Dadi Suwarni onu kaldırır. Pragya onu görünce duygulanır. Dadi ona kızı gibi sarılır. Pragya gider. Abhi Aliya‘nın yanına gider ve hileden haberin var mıydı diye sorar. Purab Aliya‘yı suçlar.

Abhi aşağılandığını söyleyerek Aliya‘yı azarlar. Aliya‘dan organizatörün yanına gidip kendisini anlaşmadan çıkarmasını ister. Ondan özür dilemek istiyorum der. King Pragya‘yı ağlarken görür. King isim vermeden Abhi‘nin yaptığı saygısızlığı anlatır. Onların ucuz iş yaptığını söyler. Dadi Suwarni eve gider ve çok mutlu olduğunu söyler. Tanu‘yu kızdırır. Tanu Abhi’nin karısı olduğunu söyler. Dadi herkese Pragya‘nın dönüşü için parti yapmak istediğini söyler. Herkes şok olur.

Suwarni Dadi Pragya‘yı Abhi‘nin konferansında gördüğünü ve onun yakında eve geleceğini söyler. Mitali de bunu doğrular. Tanu sinirlenir. Tanu şarap içerken Pragya bir daha buraya gelip Abhi‘yi benden alamayacak diye düşünür. Pragya evde King’e anlaşmadan çekildiği için kızar. King sahneyi öyle biriyle paylaşamam, bu yüzden kontratı iptal edeceğim der.
Pragya, anlaşmayı fes ederek yenilgiyi kabul ediyorsun diye King’i vazgeçirir.

King sözleşmeyi Abhi ile çalışmamaya karşılık bozmayacak. Abhi, Aliya‘nın yaptıklarını düşünerek King’in haklı olduğunu düşünür ama ondan niye bu kadar nefret ettiğini anlayamaz. Suwarni, Pragya‘nın nerde olduğunu evdekilere sorar. Herkes konuyu birbirinin üstüne atar. Suwarni istediği cevabı alamaz. Tanu Abhi‘ye Pragya Dadi‘yi öldürdü vb. gibi duygusal şantaj yapar. Suwarni Abhi‘ye gelip Pragya‘yı seviyor musun diye sorar. Abhi Dadi‘nin ölümünü hatırlar ve bundan Pragya‘yı sorumlu tutar.

Suwarni Pragya‘nın gelmesini ister misin diye sorunca Tanu sinirlenip oradan gider. Suwarni ısrarla Pragya‘yı sorar. O sırada Dasi gelip Suwarni‘yi Abhi‘nin yanından götürür. Dasi Pragya ve Abhi‘nin ilişkilerinin bittiğini söyler. Suwarni şok olur. Kiara yeni bebekleriyle oynarken eski bebeğini hatırlar. Suwarni Dadi Disha‘dan her şeyi öğrenir. Ama Pragya‘yı eve getirmekten vazgeçmez. Abhi içki içerken yanına gider. Pragya‘yı konferansta gördüğünü söyler ve Abhi‘den Prgaya‘nın bir resmini ister.

Ah Kalbim 30 Aralık Fragmanı