Sen Anlat Karadeniz Saniye Kimdir? (Sema AYDEMİR) Asiye’nin kız kardeşi

Aldığımız tüyolara göre Sen Anlat Karadeniz dizisine yeni bir oyuncu daha katılacak. Atv’nin en çok izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz dizisi oyuncu kadrosuna eğer doğru ise Survivor Sema AYDEMİR dahil olacakmış.

Sema AYDEMİR Sen Anlat Karadeniz dizisinde Saniye isimli bir kadına hayat verecek.

Sen Anlat Karadeniz Saniye Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Saniye Asiye Kaleli’nin kız kardeşidir. Osman Hoca ile Saniye arasında yıllar önce yaşanan büyük bir kavga sırasında Saniye Osman Hoca’yı da Karadeniz’i de arkasında bırakıp gitmiştir.

Osman Hoca ise kızı Saniye’yi olunca iyi yüreğine karşı bir türlü affedememekte ve kızını yok saymaktadır. Osman hoca tek kızını Asiye olarak tanıtmaktadır. Saniye yıllar sonra hiç akıllanmadan kendini affedebileceğini bildiği için baba evine yeniden geri döner.

Sen Anlat Karadeniz dizisine yeni gelecek Saniye karakteri ne yazık ki kötü bir karakter olacak. Saniye’yi önce Nefes bir kardeş olarak görse de sonunda o da Saniye’nin ne kadar tehlikeli olduğunu fark edecek. İleride muhtemelen Saniye ile Vedat Sayar iş birliği yapacaktır.

Sen Anlat Karadeniz dizisine yeni gelen ve diziden ayrılacak oyuncular için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Sema AYDEMİR Kimdir?

Sema AYDEMİR Survivor Ünlüler takımının yıldızıdır. Sema AYDEMİR ağustos 1985 de yeşil Bursa’da dünyaya gelmiştir ve 33 yaşındadır. Sema Aydemir Apak ünlü olmadan önce başarılı bir milli atlettir. Sema Aydemir 400 metre engelli koşucusu ve rekortmenidir. Sema AyDEMİR 2012 Londra Yaz Olimpiyatlarında ve 2004 yılında Atina Olimpiyat oyunların da koşma başarısı göstermiş böylece de Acun Ilıcalı’nın gözüne girmeyi başarmıştır. Sema AYDEMİR sporcu olan eşi Eşref Apak’tan 2016 yılında ayrılmıştır.

Sema AYDEMİR’in ilk oyunculuk deneyimi ise eğer doğru ise Sen Anlat Karadeniz dizisi olacaktır.

Sema AYDEMİR sn anlat karadeniz