İkimizin Yerine 119. Bölüm Özeti 4 Ocak Jagdiş Evlendi

İkimizin Yerine dizisi 119. yeni bölümü ile 4 Ocak cuma günü izleyicisi karşısında olacak. Jagdiş’i ikinci kez evlendirmek isteyen Dadisa‘nın derdini herkes anladı ve Dadisa’nin derdi ortaya çıktı.

İkimizin Yerine dizisinin 4 ocak cuma günü ekranlara gelecek 119. bölümünde bir çok olay var bu nedenle sizleri sıkmamak için İkimizin Yerine dizisi 4 ocak özetini iki parçada vereceğiz.

İkimizin Yerine 119. Bölüm Özeti 1. Kısım

Phuli ve Sumitra, Anandi‘yi hazırlarken onunla güzelce sohbet ederler. Anandi Jagdiş‘le evlendiği zamanki ritüelleri anlatır. Aşağıda Gehna‘nın ailesi ona Basant‘ı sorar. Gehna, acil bir işi çıktı der. Kazan, Bago, Govind, Krişna ve Meera‘nın ailesi içeri girer. Anandi, Sumitra ve Phuli yukarıdan izliyor. Kazan Dadisa hakkında ileri geri konuşur. Bairon buna müsaade edemem der. Kazan sonunda sadede gelir.

Bu arada Anandi de aşağı inmektedir. Kazan, Anandi senin oğlunu kurtarmak için hayatını riske attı ama siz onun hayatını mahvediyorsunuz, Dadisa Jagdiş‘e ikinci eş arıyor der. Herkes şokta. Anandi ağlar. Bago ile Sumitra onu teselli eder. Bairon annesine laf konduramaz ve Kazan‘ı susturmak ister. Ama Kazan bu evde çok hakarete göz yumdum artık yeter der. Anandi sesli ağlamaya başlar. Bago da Sumitra‘yı suçlar hani kızın gibiydi, kızına böylemi davranıyorsun der.

Onun bakımına söz vermiştin ne oldu şimdi der. Sumitra o benim kızım bir hata vardır der. Dadisa‘nın Jagdiş‘i mabede duaya götürdüğünü söyler. Kazan, bu gün evde yıldönümü var ve Dadisa kızımı evde bırakıp gitti mi? O kesinlikle dua bahanesiyle Jagdiş‘i evlendirmeye götürdü der. Kazan Dadisa‘ya hakaret eder. Bairon ona defol der. Kazan kızıma bir şey olursa polise gideceğim der. Anandi, Bairon ve Sumitra çok iyi, Dadisa da beni çok seviyor neden bunu yapsın ki der.

İkimizin Yerine 119. Bölüm Özetinde Kazan, sen anlamazsın ama baban burada sana bir şey olmasına izin vermem der. Sumitra bilip bilmeden kimseyi suçlamamasını söyler. Kazan, Meera ve ailesini içeri getirtir. Meera‘nın babası, Dadisa ve Bahambari bir kaç gün önce beni mabede çağırdı ve Jagdiş için kızımı istedi der.

kimizin Yerine 118. Bölüm resimleri

Bairon şok. Tauji ateş olmayan yerden duman çıkmaz, bunlar doğru diyorsa Dadisa Jagdiş‘i evlendirmeye götürmüş olabilir, eğer öyle değilse neden sadece onu götürsün ki der. Kazan Tauji‘yi destekler. Bairon hala inanmaz. Bago, Jagdiş evlenirse kızıma ne olur diye yalvarır. Sonra Sumitra‘ya, Anandi Jagdiş için kurşun yedi, Dadisa bunu niye yapıyor der.

Bairon annesine güvendiğini ama herkesin ağzını kapatmak için oraya gideceğini söyler. Sugna ve ailesi Gehna ile birlikte evde kalır, gerisi Bairon ile gider. Kız tarafında kızın hasta ninesi de törene getirilir. Dadisa kız babasını (ismi Maan) çağırır. Maan gelir ve bir kaç aile üyesi de gelince nikâha başlanacağını söyler. Maan, en azından damat ailesi de nikâha tanık olmasını ister. Dadisa onların Kalkuta‘da olduğunu söyler. Annenin durumu yüzünden nikâha acele ederken, Kalkuta ile Jetsar‘ın arasını bilemedin mi der.

İkimizin Yerine 4 Ocak Özeti Devam Ediyor

Bahambari kız tarafını ikna eder. Dadisa ritüelleri başlatalım der. Sonra Dadisa ve Bahambari sessiz bir şeyler konuşurlar. Köylüler Bairon‘a o gün dua töreni olmadığını söylerler. Kazan şimdi bana inanırsın der. Bairon gözyaşlarıyla Dadisa‘nın getirdiği kız resimlerini hatırlar ve sonunda gerçeği kabul eder. Herkes bunu duyunca kırılır. Bairon gözyaşlarını saklamaya çalışır. Kazan, kendi oğluna yalan söyleyen biri, gelinine neler yapmaz ki der. Sonra Bairon‘a destek olur ve Jagdiş‘i bulmalıyız der.

İkimizin Yerine 4 Ocak Özetinde Köylüler bunu tartışırken Bairon‘lar Bahambari‘nin evine gider. Kız evinde Jagdiş sürekli kapıyı tekmeleyip Dadisa çıkar beni diye bağırır. Teepri bunu görünce Dadisa‘ya durumu anlatır, onu çıkaralım der. Dadisa reddeder. Dadisa Bahambari‘yi çağırıp gelini görmeye gider. Teepri yine Bairon‘un öfkelenmesinden korkar.kimizin Yerine dizisi 4 ocak resimleri

Aniden bir şey düşünüp gülümser. Kız yine evlenmem deyip elbisesini atar. Elbise Dadisa‘nın ayağına düşer. Dadisa elbiseyi alır ve kız annesine, senin yerinde olsaydım o kızı çoktan tokatlardım der. Onları aşağılar. Elbiseyi kadına verip ayrılır. Bahambari anneye, Dadisa‘yı kızdırmakla hiç iyi yapmadınız der. Hemen kızı giydirip getirmesini ister. Bairon‘lar Bahambari‘nin evine varır ve evde olmadığını görürler. Bir kadın onlara onun sabah erkenden gittiğini söyler.

Kazan sinirlenir ve Anandi‘nin kolundan tutup hadi gidelim der. Anandi gitmez. Bairon da karşı çıkar. Bago da Kazan‘ı destekler. Kazan daha neyi bekliyoruz, sizin yeni gelininizi mi karşılayalım der. Bairon utanır. Kazan bu iş burada bitmedi sizi konseye şikâyet edip kızım için adaleti sağlayacağım der.

Teepri Bairon‘u telefon kulübesinden arar ve bu işte benim suçum yok, Dadisa beni zorladı der. Bairon tam adresi ister. Teepri adresi verir ve hemen gelin durdurmak için az zaman var der. Bairon Kazan‘dan köye birlikte gitmelerini ister.

İkimizin Yerine 4 Ocak Özetinin ikinci kısmı yani bu bölümün devamı için tıklayınız İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 119. Bölüm Fragmanı