Ah Kalbim 289. Bölüm Özeti 6 Ocak Tanu Pragya‘yı Gördü

Ah Kalbim dizisi 2019 yılunda da yayınlanmaya devam ediyor. Ah Kalbim dizisinin 6 ocak pazar akşamı ekranlara gelecek 289. bölüm özeti Tanu Pragya‘yı görecek. Peki şimdi ne olacak.

Ah Kalbim 289. Bölüm Özeti

Abhi önce senden nefret ediyorum diyerek oyuncağı yere atar ama sonra üzgünüm diye ona sarılır. Pragya da Kiara’nın erkek oyuncağına Abhi‘yi özlediğini anlatarak oyuncağa sarılıp ağlar. Arka fonda Chahunga şarkısı var.
Pragya sabah uyandığında Kiara‘nın bir notunu bulur.

Kiara notta; sen oyuncağımla uyurken hırsız da oyuncağımla oynamıştır, ben babama (King gidiyorum yazmış. Pragya King‘i arar. King, iş yoğunluğundan Kiara’nın tek başına gitmesine izin verdim der. Pragya tedirgin olur. Purab Abhi‘yle konuşur ama Abhi ona Pragya‘nın King‘in karısı olduğunu söylemez. Kiara, otelde oyun alanına girmek ister ama veli izni gereklidir. ,

Kiara, izin için King’i arar. King ona kızarak Pragya telaşlı, eve dön der. Kiara oteldeyken, tesadüfen oraya iş için gelen Abhi‘yi görür. Abhi ve Kiara biraz konuşur. Kiara oyuncağını ister. Abhi 1 gün sonra veririm der. Kiara oyun alanına girmek için babası olmasını ister.

Abhi bir şartla kabul eder. Bana baba diyeceksin der. Kiara ona baba deyince Abhi ona sarılır. Kiara Abhi‘yi alnından öper. Kiara patenle kaymak isterken Abhi tehlikeli diye onu uyarır. Aliya Abhi’yi arar ve otelin onuncu katına çağırır. Pragya Kiara’yı bulur. Pragya Kiara‘yı asansörde görür.

Kiara ve Abhi asansörde tatlı bir konuşma yaparlar. Asansör altıncı katta bozulur. Abhi karanlıktan korkup Kiara’nın elinden tutar. Abhi panik olmuşken Kiara onu sakinleştirir. Kiara Abhi‘nin telefonuyla annesini arar. O telefonu Abhi’ye vermek ister ama Abhi konuşmak istemediğini söyler.

Abhi‘nin sesini duyan Pragya şok olur. Abhi telefonu alıp merhaba der. Pragya duygusal olur ve konuşamaz. Abhi, gerçekten Kiara‘nın annesi misiniz der. Abhi hatta sorun var diyerek telefonu Kiara’ya verir. Kiara annesinin korkularından bahsedince Abhi, Pragya’yı düşünüp duygulanır.Ah Kalbim 289. Bölüm de

Ah Kalbim 289. Bölüm özetinde Abhi, baban şanslı birisi, seni ondan kaçırabilirim der. Kiara, hayır annem olmadan yaşayamam der. Asansör tamir edilir. Abhi Kiara’ya isminin Abhishek Prem Mehra olduğunu söyler.

Kiara ve Abhi asansörden çıkar. Abhi hemen gittiği için Pragya yine onu göremez. Pragya kızını azarlar. Yanındaki kişinin adını sorar. Kiara hatırlayamadığını söyler. Abhi ise Purab’a olayı anlatır. Purab onun karanlık korkusu olduğu için şaşırır. Abhi yanımda 7 yaşında 1 kız vardı der.

Ah Kalbim Dizisinin 6 Ocak pazar akşamı yayınlanacak bölüm özeti devam ediyor

Purab, eğer bir kızın olsaydı aynı yaşta olurdu der. Abhi onun akıllı olduğunu söyler. Tanu güzellik yarışmasına katılacağını haber vermek için otele gelir. Kiara annesine acıktığını söyler. Pragya bir şeyler yemesini ister. Kiara milkshake ister. Pragya o burada yon deyince Kiara, bebek hırsızını arayım o bana alsın der.

Pragya, ona teşekkür etmek isterdim der. Abhi reklam çekimi için karşısında King’i görünce ikisi de bu projeyi reddederek oradan giderler. Pragya ve Tanu‘nun üzerine kahve dökülür. Tanu lavabodan çıkarken Pragya’yı da orada elbisesini temizlerken görüp şok olur. Hemen saklanır.Ah Kalbim 6 ocak resimleri

Ah Kalbim 6 ocak özetinde Tanu yedi yıldır ayırdığı Abhi ve Pragya‘nın kavuşmasına ne olursa olsun engel olacağını söyler. Mehraların evinde ise Sunny yine okula gitmek istemeyince Abhi gelip onu ikna eder. Sunny, Kiara’ya yapacaklarını hayal ederek ona bir ders vermeyi planlar. Suwarni Tanu’ya Pragya’yı gördün mü diye sorar.

Pragya döndü ve seni kapıya koyacak der. Tanu sinir olur. Abhi için değilse, neden geri geldiğini bulmam lazım diye kara kara düşünür. King ve Abhi yine tartışır. Yapım şirketi, King ve Abhi’nin ortak çalışma istememesine rağmen, albümlerin piyasada çok beğenildiğini söyler. King ve Abhi şaşkın.

Ah Kalbim 6 Ocak Fragmanı

Etiketler

Ah Kalbim 289. Bölüm Özeti 6 Ocak Tanu Pragya‘yı Gördü (1 Yorum)