Ah Kalbim 290. Bölüm Özeti 12 Ocak Teröristler Abhi’yi Rehin Alır

Ah Kalbim 290. bölüm özeti ile 12 Ocak cumartesi günü izleyicisi karşısında olacak. Ah Kalbim 12 ocak özetinde çekirdek aile teröristlerin hedefi olacak.Ah Kalbim 290. Bölüm Özeti resimleri

Ah Kalbim 290. Bölüm Özeti

King teklifi düşüneceğim derken Abhi‘ye bir telefon gelir. Abhi King‘e cevap vermeden hemen Sunny’in okuluna gider. Müdür Sunny’in birinin kitabını yırttığını, yalan söylediğini söyler. Abhi, bunun sebebi o kız olmalı der. Müdür Kiara’yı çağırır. Abhi onu görünce şaşırır. Kiara da onun Sunny’in akrabası olduğuna şaşırır. O sırada teröristler helikopter gelene kadar okulda saklanmaya karar verirler.

Önüne geçenlere saldırıp herkesi kilitlerler. Evde Kiara’nın resmi düşer ve Pragya endişelenir. O müdürü arar ama kimse açmaz. Pragya Tarun’u arar. Abhi, Kiara’ya o bahsedilen kavgacı kızın sen olduğunu bilmiyordum özür dilerim der. Sunny şaşkın. Abhi okuldan çıkarken teröristle çarpışır. Adamlar biz işçiyiz dese de Abhi şüphelenir.

Teröristler önce müdürü rehin alır. Ardından da sınıflara girerler. Kiara onlara kötü insanlarsınız der. Terörist sinirle havaya ateş eder. Terörist öğretmene kızar ve öğrencileri tek sırayla dışarı çıkarmasını söyler. Pragya olanları radyoda duyar ama trafik berbat durumdadır. Abhi okula geri döner ve polisler onu içeri almaz. Abhi arka kapıdan içeri girer.

Ah Kalbim 290. Bölümde Pragya ve Tarun da gelince polisler onları içeri sokmaz. Abhi ölen güvenlik memurunun silahını alır. Purab, Mitali ve Tanu olay yerine gider. Pragya da arka kapıdan girer. Terörist gelince ikisi de gizlenir. Aralarında sadece bir duvar vardır.

King de saldırıyı duyup telaşla okula gider. Sunny ve Kiara teröristlere kafa tutunca teröristlerin lideri ikisini farklı odalara kilitletir. Sunny acı biber spreyi sıkar ama terörist onu ayağından yakalar. Sunny bağırırken Pragya onu duyar ve kurtarır. Lider Kiara’yı tokatlamak üzereyken Abhi de onu kurtarır. Teröristler Sunny’i aramaya koyulunca Abhi de onu merak eder.

Ah Kalbim 12 Ocak Özeti

Sunny ve Pragya bir sınıfta saklanır. Oradan bir sopa bulup beklerler. Terörist sınıfa girer. Abhi ve Kiara adamı alt eder. Abhi Kiara’yı gönderir ve adamı boğar. Pragya da adamın boynuna vurup kaçar. Kiara Pragya‘ya bebek hırsızının onu kurtardığını ve tehlikede olduğunu söyler. Teröristler Abhi’nin başına vurup onu rehin alır. Pragya Abhi’nin yüzünü göremeden onu kurtarır.

Terörist bir anda dengesini kaybedince kurşun Pragya’nın elini yaralar. Abhi onun sesini duyunca Pragya’yı görmek ister ama birisi Pragya‘yı almış. Polisler teröristleri yakalar Abhi’ye teşekkür ederler. Abhi beni kurtaran o bayana teşekkür etmeniz lazım der. King Kiara‘ya ağlayarak sarılır. Disha Sunny için ağlar. Abhi telefonla onu arar ve Sunny ile konuşturur. Endişe etmeyin der.Ah Kalbim 12 Ocak resimleri

Ah Kalbim 12 Ocak Özetinde King, Pragya ve Kiara ile yeni evlerine bakmaya giderler. Kiara evi çok beğenir. Abhi ve King yapımcının ısrarıyla anlaşmayı imzalar. King albüm tanıtımı için yapılacak partinin kendi evinde olmasını ister. Abhi’yi de ailesiyle beraber davet eder. Abhi kabul eder.

Ah Kalbim 12 Ocak Fragmanı

Etiketler

Ah Kalbim 290. Bölüm Özeti 12 Ocak Teröristler Abhi’yi Rehin Alır (1 Yorum)