Ah Kalbim 292. Bölüm Özeti 19 Ocak Aşıklar Kavuştu

Ah Kalbim 292. bölüm özeti ile 19 Ocak cumartesi akşamı izleyicisi karşısına çıkacak. Hafta sonları yayınlanmasına rağmen izlenme rekorları kıran Ah Kalbim dizisinin 19 ocak cumartesi günü yayınlanacak 292. bölümünde Pragya ve Abhi yüzleşecek.

Ah Kalbim 292. Bölüm Özeti

Pragya, Abhi‘nin eline pansuman yaparken onun acısını hissederek ağlar. Bir flashback gösterilir. Pragya Abhi‘nin eline dikiş atarken Abhi acıyı dindirmek için defalarca öpücük istemiştir. Pragya önce alnından sonra da yanaklarından öpmüştür. Flashback biter. Abhi saçlarını önünden çekmesini söyleyince Pragya saçını çekip elini bandajlar.

Pragya elini çekmek ister ama Abhi bırakmaz. Pragya elini çekince Abhi üzülür. Abhi eskiden birlikteydik ve bir kızımız olmasını hayal ederdik diye düşünür. Kiara‘nın davranışları hem Abhi‘yi hem de Pragya‘yı anımsatır. Tanu Kiara’dan annesinin adını sorar. Kiara söylemez. Sonra anneannesinin adı Sarla diye hatırlar ve annem Sarla diye yalan söyler. Tanu ikna olur.

Pragya gitmek isterken şalı takılır. Pragya da çekiştirince yırtılır. Pragya yenisini alırım der. Abhi, tabi eski koca gitti yenisi geldi bu da sorun olmaz der. Pragya bu öyle değil işine bak der. Abhi yoksa ne olur onu duvara yaslar. Sorularına cevap vermesini ister. Neden King ile evlendiğini sorar. Pragya canım yanıyor der. Abhi senin elini tuttuğumda bana ihanet ettin der. Pragya gitmesini söyleyince Abhi sen buradayken gidemem der.Ah Kalbim 292. Bölüm

Ah Kalbim 292. Bölüm özetinde Pragya King‘e bunları söyleme der. Abhi elini acıtır ve Pragya endişelenir. Abhi hala acımı hissediyor musun, hala kalbin benim için mi çarpıyor diye sorar. King telaşla Pragya‘yı aramakta. Abhi ile Pragya tüm eski defterleri açıp konuşurlar. Pragya beni evlendiğim için suçluyorsun ama sen de evlendin der.

Pragya her şeyi sorumlusu sensin beni sorgulama hakkın yok der. Abhi, sen benim ikinci evliliğimde benim mutlu olup olmadığımı bilmiyorsun ama sen mutlusun der. Hatta daha da ileri giderek King‘i kötüler. Pragya saygılı ol senin yapman gereken her şeyi o yaptı der. Abhi King‘ten nefret ettiğini söyler. Pragya kendi karınla ilgilen der. King kapıyı tıklatır. Pragya açmak istemez.

Abhi ne oldu gelsin de kocan olduğumu söyle der. Pragya da eski kocam diye düzeltme yapar. Pragya çıktığında King gitmiştir. Abhi Pragya‘ya evliliğim gerçek değil senin yüzünden yaptığım bir anlaşma der. Pragya gider. Pragya King‘in onu pasta kesmek için beklediğini öğrenir. Kiara ve Sunny Tanu‘nun kötü biri olduğunu konuşur. Kiara uyuyan Tanu’ya bıyık çizip kaşlarını boyar. Abhi King ile Pragya‘yı birlikte pasta keserken görünce üzülür. Gidip arabasına oturur.

Ah Kalbim 19 Ocak Özeti Devam Ediyor

Arka fonda Tanhaiyan şarkısı çalarken Abhi Pragya’nın sözlerini hatırlayıp ağlayarak araba kullanır. Purab eve gelince Sunny onu Kiara ile tanıştırır. Kiara ona eve daha erken gelip Disha ile vakit geçirmesini söyler. Purab, Pragya’nın da aynı şeyi söylediğini hatırlar. Kiara gidecekken Abhi gelir ve burada ne yapıyorsun diye sorar. Kiara onun gözyaşlarını silerek ders için geldiğini ve herkesle tanıştığını anlatır.Ah Kalbim 19 ocak

Neden ağladığını sorar. Abhi kalbini göstererek burası acıyor deyince Kiara neden der. Abhi ise bir hata yaptım ve nasıl telafi edeceğimi bilmiyorum der. Kiara annem de ağlıyor ve ben onu teselli ediyorum der. Abhi ise annen senin gibi bir kızı olduğu için çok şanslı der. Kiara sen de şanslısın çünkü yanındayım der. Abhi ona sarılır.

Ah Kalbim 19 Ocak özetinde Abhi ne zaman ağlasam ya Dadi ya da karım silerdi der. Kiara karınla tanıştım deyince Abhi tanışamazsın çünkü ikisi de şu an uzakta der. Kiara üzülme ben buradayım deyip gözyaşlarını siler. Abhi onunla dertleşir. Kiara eve gidince annesinin de üzgün olduğunu fark eder ama King sorma dediği için bir süre soramaz. Dayanamayıp üzgün müsün diye sorar. Pragya yorgun olduğunu söyleyerek yarın konuşmak ister.

Ah Kalbim 292. Bölüm Fragmanı

Etiketler

Ah Kalbim 292. Bölüm Özeti 19 Ocak Aşıklar Kavuştu (1 Yorum)

  1. Pırakyanın.sözünü.hatırlıyorsun. ve.abiye.çok. üzülüyorum.hiç.uğruna. tanu.ve.almadan. nefret.ediyorum.kend.çıkarlarının. harcadıkları. Dilerim.belalardan. çabuk.bulurlar