Kadın 46. Bölüm Ne zaman Yayınlanacak? 1 Ocak 2019 Kadın Neden Yok?

Fox Tv ekranlarının en çok sevilen ve en çok izlenen dizisi olan Kadın dizisi ne yazık ki yıl başı haftası yayında olamayacak. Bilindiği üzere Türkiye’de yıl başı haftasında bir çok dizi yayında olmuyor ve set ekibi ile dizi oyuncuları bir haftalık bir tatile giriyor. Bu nedenle de Medyapım ve MF Yapımın ortak dizileri olan Kadın dizisi de 1 ocak 2o19 salı akşamı 46. yeni bölümü ile ekranlarda olamayacak. Buraya kadar her şey normal peki Kadın dizisinin 46. bölümü 8 ocak salı akşamı yayınlanacak mı bu belli değil.

Geçen sezon Atv ve Fox Tv yeni sezon da reklam ücretleri belli olmadığı için yayın haklarını satın aldıkları dizileri fiyatlar belli olana kadar yayınlamama kararı almıştı. Kadın dizisi 2018 ocak ayında ocağın ilk haftası ile birlikte ikinci haftası da yayınlanmayacağı açıklanmıştı. Bu kararın Atv ile Fox TV’nin anlaşması gereği çıktığı konuşulmuştu; ancak gel görelim Kadın dizisi 2 ocak 2018 salının ardından 9 ocak salı akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelmiş ve Atv ile Fox Tv arasında ki anlaşma da bozulmuştu.

Bu sezon Türkiye’de ki firmaların yaşadığı ekonomik bunalım ve kriz nedeniyle bir çok şirketin reklam bütçelerinde 2019 itibari ile daralmaya gittikleri bu da kanalların kar oranlarını ciddi derecede düşürdüğü söyleniyor. Bu nedenle de tüm özel kanalların anlaşması sonucu tüm dizilerin 21 ocak pazartesine kadar yayında olmayacağı konuşuluyor. Bunlar basit iddialar değil; Türkiye de dizi sektörü üç haftalığına ölecek deniyor.Kadın 46. Bölüm Ne zaman Yayınlanacak resimleri

Bu haber doğru çıkar çıkmaz ama gerçek olan şu dizi severleri zorlu bir ocak 2019’un beklediği kesin. Zira  bir çok dizi benim aldığım haberlere göre de ocak ayının son haftasına kadar tatile girmiş. Bir çok dizi setine 21 ocağa kadar izinlisiniz denmiş ve setler tatil edilmiş. Bu haberler de dizilerin üç hafta olmayacağını gösteriyor.

Ama tabi ki bir çok yapımcı dizilerinin zarar etmesi karşılığında seyirci kazanması için yayınlanmasını talep edebilir bu da reyting sıralamasında geride olan diziler için bulunmaz fırsat.

1 Ocak 2019 Kadın Neden Yok?

1 ocak 2019 günü yıl başı tatili nedeniyle Kadın dizisi ekranlarda olamayacak.1 Ocak 2019 Kadın Neden Yok resimleri

Kadın 46. Bölüm Ne zaman Yayınlanacak?

Bu sorunun cevabı şuanda belli değil; Kadın dizisi 46. bölüm ya 8 ocak 2019 salı akşamı yada 22 ocak 2019 salı akşamı izleyicisi karşısında olacak. Kadın 46. Bölüm yayın tarihi kesinleştiğinde bu sayfalardan sizlere duyuracağız.

Kadın 46. Bölüm Ne zaman Yayınlanacak? 1 Ocak 2019 Kadın Neden Yok? (1 Yorum)