Caner Cindoruk Kadın Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Detaylar (Kadın Sarp Ölüyor)

Kadın dizisi ile 3 sezondur ekran karşısına çıkan Caner Cindoruk için artık Kadın dizisi yolculuğu bitiyor. Bilindiği üzere Kadın dizisinin 2. sezon sonunda bir kaza  olmuş ve bu kaza da Hatice, Arif, Sarp ve Bahar  bir tırın altında kalmışlardı. Bahar’ın rahatsızlanması sonrası Arif’in dikkatsizce sürdüğü arabada yaşanan kaza çok büyüktü ve bir çok izleyici bu kazadan sonra dizinin başrol oyuncularından en az birinin diziden ayrılacağını tahmin etmişti. Kulislerde de Kadın dizisinden bir başrol oyuncusunun ayrıldığı söylentileri yaz boyu dolanmıştı.

Kadın Dizisinde Kazada Sarp Ölüyor

Ağustos ayının sonlarında ise Kadın dizisinden ayrılan oyuncu belli oldu. Kadın dizisinden bir çok izleyicinin de tahmin ettiği gibi Caner Cindoruk ayrılacak. Bilindiği üzere Caner Cindoruk Kadın dizisinde Sarp karakterine hayat vermekteydi zaten dizinin ilk sezonunda herkes tarafından öldüğü düşünülse de sonradan yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Kadın dizisi senaristleri izleyiciye bir çok kez Bahar kendisini çok sevdiğini ispat eden iki erkekten hangisini seçmeli sorusunu sordurmuştu. Defalarca benzer sahnelerin olması artık Kadın dizisinden Sarp karakterinin ayrılacağının da bir göstergesiydi zira neredeyse Kadın izleyicisinin tamamı Bahar’ın kahveci Arif’i seçmesi gerektiğini söylüyordu. Kadın dizisi senaristleri ise izleyicinin istediği gibi hikayeyi yazdı ve bu elim kaza da Sarp öldü; böylelikle Caner Cindoruk da Kadın dizisinin 3. sezonunda diziden ayrılmış oldu.

Med Yapım ve MF Yapım’ın sır gibi sakladığı bu ayrılık peki nasıl ortaya çıktı?

Kadın dizisi oyuncusu olan Caner Cindoruk Pastel Filmin yeni dizisi Güvercin’de yer alabilmek için görüşmeye gidince Kadın dizisinden ayrılacak isim de ortaya çıkmış oldu. Sadece bu bilgi değil kulislerde en çok konuşulan büyük haberlerden biri de Kadın dizisinin ocak 2020’yi görmeden aralık 2019 da final yapacağı oldu.

Kulislerden kulağımıza gelen bilgilerden biri de Kadın dizisi yapımcısı Med Yapım’ın dizinin 3. sezonunda ilk 10 bölümden sonra yazılan senaryoyu iyi bulmadığı ve bir efsaneye dönüşen dizisinin ayaklar altına düşmeden final yapması yönünde karar aldığı oldu. Özellikle diziden Sarp karakterinin ayrılması sonrası Kadın dizisi senaristlerinin senaryo sıkıntısı yaşayacağı aşikardı zira Kadın dizisi Arif ve Sarp’ın çekişmesi üzerine kurulmuş bir diziydi.

Caner Cindoruk Kadın Dizisinden Neden Ayrıldı?

Caner Cindoruk tamamen Kadın dizisinden senaryo gereği ayrıldı; yoksa neden Caner Cindoruk bu kadar çok para kazandığı ve çok sevilen bir diziden ayrılmak istesin ki. Bu gün baş rolde kimin olduğuna bakılmaksızın her iki diziden biri daha 7. bölümü görmeden final yapıyor. Caner Cindoruk neden diziden gelecek garanti parayı reddetsin ki?

Kulağımıza gelen bilgilere göre Kadın dizisinin oyuncuları ile ocak 2020’ye kadar sözleşme yapılmış; yani aslında Caner Cindoruk maksimum sadece 15 16 bölüm daha yer alabileceği bir diziden ayrılmış oldu; en azından 2019 2020 yeni sezonunda iyi bir dizi de yer alabilirse sezon sonuna kadar devam edebilir.

Caner Cindoruk’un Yeni Dizisi

Bir çok izleyici gibi Caner Cindoruk’a bizim de tavsiyemiz biraz yüzünü dinlendirmesi yönünde olacak; zira 3. sezondur dizilerde yer alıyor ve izleyici artık Caner Cindoruk’u Sarp olarak tanıyor biliyor; bir anda başka bir diziye başka bir karakter ile gitse o dizinin gerçekliği; inandırıcılığı kalmaz izleyici gözünde.

Bir çok yapımcı da bu nedenle Caner Cindoruk gibi bir isme dizisinde yer vermek istemiyor; bakalım Caner Cindoruk yeni sezonda bir dizi de yer alabilecek mi? Bence en azından Kadın dizisi bitene kadar başka bir dizi de yer almasa çok daha iyi olur.

Caner Cindoruk Kadın Dizisine Geri Dönecek mi?

Bir çok izleyici Kadın dizisinden Caner Cindoruk’un ayrılacağına yada Sarp’ın Bahar’ı Arif’e bırakacağına inanmıyor ve yine Sarp bir yerlerden çıkar gibi yorumlar yapıyor; ancak zaten Kadın dizisi aralık 2019 da final yapacak. Kadın dizisi senaristlerinin son 10 bölümü dolu dolu yazdığı ve Kadın dizisinin yılbaşı öncesi çok konuşulacak bir final bölümü ile ekranlara geleceği söyleniyor. Belki de izleyicinin dediği gibi Sarp büyük finalde bir kez daha hortlayıp Arif ve Bahar aşkını baltalayabilir.

Caner Cindoruk Kadın Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Detaylar (Kadın Sarp Ölüyor) (2 Yorum)

  1. Bakin sizlere sunu söyleyebilirim. Ask ve Mavi dizisinden Emrah ayrilinca reytingler yerin altina girdi ve 3 Bölümden sonra final yapmak zoruda kaldi.
    Caner Cindoruk diziden ayrilirsa sonucu ayni olur. Caner Cindoruk diziden ayrilmak istemektede hakli, sayin senarist hanim Caner Cindoruk icin rencide edici düsmanca senaryo uyguluyor. biz seyirciler Sarp ve Bahar aski icin bu diziyi izliyoruz. o giderse bizde yokuz.