Caner Cindoruk Kadın Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Detaylar (Kadın Sarp Ölüyor)

Caner Cindoruk Kadın Dizisinden Ayrıldığını Sosyal Medyadan Açıkladı

Caner Cindoruk kendi sosyal medya hesabından Kadın dizisinden ayrıldığını açıkladı. Özellikle Sarp karakteri ile üç sezonda bütünleştiğini açıklayan Caner Cindoruk tüm ekibe ve izleyiciye teşekkür etmeyi de unutmadı. Caner Cindoruk Kadın Dizisinden Ayrıldığını Sosyal Medyadan Açıkladı

Bilindiği üzere Kadın dizisinin 15 ekim salı akşamı ekranlara gelen 67. bölümünde kazadan sonra hastahaneye kaldırılan Sarp iyileşir gibi gürünse de beklenmeyen bir kalp krizi ile hayata gözlerini yummuş ve ölerek Kadın dizisinden ayrılmıştı.

Kadın Dizisinin Yeni Sezonunda Sarp Ölecek

Kadın dizisi ile 3 sezondur ekran karşısına çıkan Caner Cindoruk için artık Kadın dizisi yolculuğu bitiyor. Bilindiği üzere Kadın dizisinin 2. sezon sonunda bir kaza  olmuş ve bu kaza da Hatice, Arif, Sarp ve Bahar  bir tırın altında kalmışlardı. Bahar’ın rahatsızlanması sonrası Arif’in dikkatsizce sürdüğü arabada yaşanan kaza çok büyüktü ve bir çok izleyici bu kazadan sonra dizinin başrol oyuncularından en az birinin diziden ayrılacağını tahmin etmişti. Kulislerde de Kadın dizisinden bir başrol oyuncusunun ayrıldığı söylentileri yaz boyu dolanmıştı.

Kaza da Hatice Ölecek

Ağustos ayının sonlarında ise Kadın dizisinden ayrılan oyuncu belli oldu. Kadın dizisinden bir çok izleyicinin de tahmin ettiği gibi dizi de Hatice karkaterine hayat veren Bennu Yıldırımlar ayrılacak. Kadın dizisinin 3. sezonu önemli bir kayıp daha yaşanacak. Önce hastahaneye kaldırılan Hatice’ye veda edilecek daha bu ölümün acısı dinmeden sonrasında da Sarp’ın ölümü gelecek.Kadın Dizisinden Ayrılan Oyuncular Bennu Yıldırımlar

Kadın Dizisinde Sarp Ölüyor

Bilindiği üzere Caner Cindoruk Kadın dizisinde Sarp karakterine hayat vermekteydi zaten dizinin ilk sezonunda herkes tarafından öldüğü düşünülse de sonradan yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Kadın dizisi senaristleri izleyiciye bir çok kez Bahar kendisini çok sevdiğini ispat eden iki erkekten hangisini seçmeli sorusunu sordurmuştu. Defalarca benzer sahnelerin olması artık Kadın dizisinden Sarp karakterinin ayrılacağının da bir göstergesiydi zira neredeyse Kadın izleyicisinin tamamı Bahar’ın kahveci Arif’i seçmesi gerektiğini söylüyordu. Kadın dizisi senaristleri ise izleyicinin istediği gibi hikayeyi yazdı ve bu elim kaza da Sarp öldü; böylelikle Caner Cindoruk da Kadın dizisinin 3. sezonunda diziden ayrılmış oldu. kadın sarp öldü resimleri

Med Yapım ve MF Yapım’ın sır gibi sakladığı bu ayrılık peki nasıl ortaya çıktı?

Kadın dizisi oyuncusu olan Caner Cindoruk Pastel Filmin yeni dizisi Güvercin’de yer alabilmek için görüşmeye gidince Kadın dizisinden ayrılacak isim de ortaya çıkmış oldu. Sadece bu bilgi değil kulislerde en çok konuşulan büyük haberlerden biri de Kadın dizisinin ocak 2020’yi görmeden aralık 2019 da final yapacağı oldu.

Kulislerden kulağımıza gelen bilgilerden biri de Kadın dizisi yapımcısı Med Yapım’ın dizinin 3. sezonunda ilk 10 bölümden sonra yazılan senaryoyu iyi bulmadığı ve bir efsaneye dönüşen dizisinin ayaklar altına düşmeden final yapması yönünde karar aldığı oldu. Özellikle diziden Sarp karakterinin ayrılması sonrası Kadın dizisi senaristlerinin senaryo sıkıntısı yaşayacağı aşikardı zira Kadın dizisi Arif ve Sarp’ın çekişmesi üzerine kurulmuş bir diziydi.

Caner Cindoruk Kadın Dizisinden Neden Ayrıldı?

Caner Cindoruk tamamen Kadın dizisinden senaryo gereği ayrıldı; yoksa neden Caner Cindoruk bu kadar çok para kazandığı ve çok sevilen bir diziden ayrılmak istesin ki. Bu gün baş rolde kimin olduğuna bakılmaksızın her iki diziden biri daha 7. bölümü görmeden final yapıyor. Caner Cindoruk neden diziden gelecek garanti parayı reddetsin ki?Caner Cindoruk Kadın Dizisinden ayrıldı

Kulağımıza gelen bilgilere göre Kadın dizisinin oyuncuları ile ocak 2020’ye kadar sözleşme yapılmış; yani aslında Caner Cindoruk maksimum sadece 15 16 bölüm daha yer alabileceği bir diziden ayrılmış oldu; en azından 2019 2020 yeni sezonunda iyi bir dizi de yer alabilirse sezon sonuna kadar devam edebilir.

Caner Cindoruk’un Yeni Dizisi

Bir çok izleyici gibi Caner Cindoruk’a bizim de tavsiyemiz biraz yüzünü dinlendirmesi yönünde olacak; zira 3. sezondur dizilerde yer alıyor ve izleyici artık Caner Cindoruk’u Sarp olarak tanıyor biliyor; bir anda başka bir diziye başka bir karakter ile gitse o dizinin gerçekliği; inandırıcılığı kalmaz izleyici gözünde.

Bir çok yapımcı da bu nedenle Caner Cindoruk gibi bir isme dizisinde yer vermek istemiyor; bakalım Caner Cindoruk yeni sezonda bir dizi de yer alabilecek mi? Bence en azından Kadın dizisi bitene kadar başka bir dizi de yer almasa çok daha iyi olur.

Caner Cindoruk Kadın Dizisine Geri Dönecek mi?

Bir çok izleyici Kadın dizisinden Caner Cindoruk’un ayrılacağına yada Sarp’ın Bahar’ı Arif’e bırakacağına inanmıyor ve yine Sarp bir yerlerden çıkar gibi yorumlar yapıyor; ancak zaten Kadın dizisi aralık 2019 da final yapacak. Kadın dizisi senaristlerinin son 10 bölümü dolu dolu yazdığı ve Kadın dizisinin yılbaşı öncesi çok konuşulacak bir final bölümü ile ekranlara geleceği söyleniyor. Belki de izleyicinin dediği gibi Sarp büyük finalde bir kez daha hortlayıp Arif ve Bahar aşkını baltalayabilir.

Caner Cindoruk Kadın Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Detaylar (Kadın Sarp Ölüyor) (72 Yorum)

 1. Haddim olmayarak,seneryoda ciddi hatalar yapıldığını düşünüyorum. Her ne kadar bu yazıyı hazırlayan kişi Arif&Bahar taraftarı olsa da 🙂 Dizinin gerçek seneryosunun Sarp&Bahar aşkı üzerine yazıldığını dolayısıyla da Sarp gidince dizinin de gümlemiş olduğunu hep beraber görmüş olduk 😉 seyirci oradaki saf aşkı sevmişti.. Arif&Sark çekişmesini değil 😉

 2. bu kadin ne bicim kadin, sarp hasta yataginda yatarken onu cok sevdigini söylüyordu. ondan özür diliyordu, pisman oldugunu söylüyordu. insan bir kere sever, bin kere tekrari olmaz diyordu. simdide arifin kalbli kolyesini boynuna asmis onu sevdigini itiraf ediyor. bu kadin nasil bir kalb tasiyor, bir kalbe kac tane ask sigar. bu ne bicim bir karakter, anlasilmasi cok zor.

 3. sarp diziden ciktikdan sonra bu dizi izlenemez hale gelmistir. diziyi sevdiren ve izlettiren sarp ve bahar askiydi. bence bu diziyi 65.ci bölümde bitirmeleri gerekirdi. ama simdi dizinin her bölümünde baska baska sacmaliklar. bu durumda dizi tamamen anlamini kaybetmistir.

 4. batti balik yan gider hesabi anlami kalmamis diziden meded umanlar. dizi ay sonuna final yapiyor.

 5. Filmde sarpın geri dönme şekli hatalı başladı zaten senaryo sarp ve baharı ayırmaya yönelik kurulmuş evli ve çocukları olmamalıydı birini öldürmüş olmamalıydı bence hafızasını kaybetmiş olmalıydı ve iyileşince gelip baharı ve çocukları bulmalıydı çok saçma oldu sarp Şirin’le hiç birşey yaşanmadan tamamen suçlu gibi gösterildi film çok uzamamalıydı sarp geri dönmeli ve film geçen sezon mutlu sonlu bir final yapmalıydı

 6. anadolu´da bir söz vardir, dökme su ile degirmen dönmez diye. sanirim sayin senarist dökme su ile degirmeni döndürmeye calisiyor. ama nereye kadar.

 7. dizi paramparca olmus hala arif sevdalilari hayal pesinde. bahar neden arif´e yar olsun, o hala sarp´a olan askini hic bir zaman kaybetmemistir.

 8. Bir izleyiciniz anne kaybı böyle yaşanmaz demiş!Kesinlikle ona katılıyorum.Anne acısını seyirciye geçirmediniz! Sakın Sarp’ı yada Hatice hanımı yeniden diriltip iyice saçmalamayın rica ediyoruz!Baharın Arifle olmasından yanaydı gönlüm ama Baharın Sarpı affedip,yanında uyuması ve Arifin bunu görmesiyle onuda murdar ettiniz maalesef!Senaristin,yapımcının kafasına saksı mı düştü?Allah aşkına söyleyin!Baharı ya Sarp ile yada Arif ile birleştirseydiniz de bari,öyle final yapsaydınız hiç olmazsa!Ama artık Arifte olmaz!Eski kocasını seven kadını kabul etmez Arif.Onurlu bir adam o!

 9. sarp gitti film bitti nokta başrolü filmden atıyo hala adam alıyo filme ne saçma senaryo

 10. Sarp geridönmeli ailesinle mutlu bir final yapmalı inşallah döner ünlü ben bu diziyi bıraktım sarp olmazsa bu dizinin zevki kalmamıştır

 11. yeni fragmani gördüm, diziye hep yeni oyuncular giriyor. dizi aynen uzayda vadesi dolmus, yörüngesini kaybetmis uyduya benziyor.

 12. Sarp ölemez. Neden yaptı bunu benim psikolojim bozuldu sarp sürekli izliyordum sarp ı çok seviyordum kadın dizi izlemiyorum artık reytingi düşüreceğim gör bak dizi yapımında tam bir hata kadın diziye izlemeye son verdim

 13. Yine kötülük ikazandı Şirin Sarpı öldürdü. Türk kadını kabinde iki kişiyi barındırmaz. Belki Sarp dönmeseydi Arifle olurdu. Şimdi oda olmaz. Türk erkeğı baskasını seven bir kadını da içine sindirmez.
  Eğer Arif tekrar Bahara dönerse dizi yalan ruzgarına döner. Diziden soğudum. Benim için erken final oldu.

 14. artik oyuncularda seyirciler gibi bikmis, isteksiz oynuyorlar, senarist sasirmisa bensiyor ne yapacagini bilmiyor herhalde. bence bir an önce finale gidin.

 15. Sarp ve bahar birleşip cocuklariyla mutlu olmalıydı boyle final olmalıydı olmadı boyle

 16. Olmadi hic sarp olmemeliydi bi insan iki ke olur mu baharin bence ilk kocasindan sarp tan yuzu gilmeliydi arif kim ya izleyicinin teecihine gore mi hareket ettiniz.insanlari baristirdiniz sirin hanim iine hapti yapcagi hainligi,kotuluk kazanmis oldu arif icin islenmiyordu bu dizi emin olunsun ki izleyici kitlelsinde azalma gorulecektir

 17. Reytingleri yüksek tutmak için her hafta ayrı bir albümlük yaptınız,yazık güzelim senaryonun geldiği hale bak. Neden sonuç iliskisi bile yok madem ölecekti neden geri döndü Şirin herherşeyi itiraf etti Baharın gözünde aklanmış oldu bu kadar mutluluk yeter mi dediniz her hafta ayrı bir dram, türk seyircisi dram seviyor diye zekamizla dalga geçer oldunuz.

 18. Sarp diziden ayrılırsa, artık izlemem. Arif ile Bahar olmamalı. Bunca şeyden sonra.

 19. Dizi Sarp´in saçma bir seklide Şirin tarafından yapmacık bir sekide öldürülmesiyle kendi kendini bitirmiştir. Artık bu dizinin hiç bir inandırıcı tarafı kalmamıştır.

 20. Bu zamana kadar diziyi boşuna izlemişim. Bir kişi iki kere öldürülmesi çok saçma.Bahar bu kadar üzülmemeli.Mutlu bir final yapıp bitirseniz daha iyiydi.Bir daha diziyi izlemeyeceğim.

 21. Sarpi oldurmekle diziyi bitirdiniz filmin candamarini kestiniz bundan sonra bu dizi bitmistir bence bahar ve sarp kavusmali final boyle olmaliydi yazik ettuniz bukadar izledik bundan sonra izlemicegiz

 22. Ya ne sacma sapan bi dizi oldu neden sarp ölüyor ya yeter artık bidaha bu diziyi izlemicem c8k üzgünüm sarp ölmemeli bencede hemen final yapın

 23. bastan sona fiyasko…senarist henuz yasamamıs belli ama insanın annesi boyle ölmez…anne kaybı acısını izleyiciye veremediniz…

 24. Sarp gitti dz bitti herkesin gözün de lütfen haftaya final yapın .izlemeyeceğiz artık sayın senarist

 25. Sarp diziden cikarsa, kesinlikle artik diziye bakmam. Cok sacmaladilar.
  Bugün sonlez bakmis oldum. Hangi senariszon sacma fikriyse, tam bir aptallik oldugunu görecek. Dizi degil 10 bölüm daha oynamayi 1 bölüm bile oynamadan final yapacak cünkü seyirci bulamayacaklar.

 26. O kadar bekledik.Sarpla bahar kavuşsum diye.Sarp ayrılırsa biz ailecek izlemeyeceğiz artık.Bu nasıl konu…Madem kavuşamıyacaklardı niye izledik taa en baştan.Sarp ölmesin.Hayallerimiz yıkıldı

 27. Sarp ölmemeliydi. Sarp ve Bahar çocuklarıyla tekrar bir yuva kurmalıydı.Onların mutlu olduklarını görmeliydik.Bu kadar acı üstüne acı yeter.Sarp ve Bahar artık kavuşmalıydı. Bu bir final bence dizi bitti.

 28. sarp öldüyse dizi bitmistir. 66.bölümün sonunda, ezgi´nin “insan sever bir kere” sarkisini koymuslar. yani bahar ben bir kere sarp´i sevdim baskasini sevemem diyor. anlasilan sarp 67.bölümde ölüyor ve aklilarinca basit bir sekilde sarp´i aklamis oluyorlar. bizler seyirci olarak bunu yemedik. sarp hakikaten öldüyse, artik bizler bu diziyi seyretmemeye karar aldik. keske bu diziyi son sahnede görüldügü gibi, gönül isterdi ki dizide cesmeli ailesini mutlu bir sekilde devam ettirebilseydiniz.

 29. Bu yazıyı sanırım Arif’le baharın olmasını hala ümit eden bi yazık yazmış. Sen bence ilk önce izleyici kitlesini ilk önce bi analiz et sarp ile baharın sahnelerinin ne kadar etkili olduğunun bi farkına var ondan sonra kaleme al. Sarp ölürse dizi biter boşuna Aralık ayını beklemesinler.

 30. kadın dizisindeki değerli oyuncu caner cindoruk’un canlandırdığı sarp karakterinin öldürülmesi bu dizinin yapımında görevli tüm ekibin hiçbir şeyden anlamadığını
  gösteriyor. daha fazla uğraşmayın çünkü seyirci için artık dizi bitti.eğer bahar, sarp ve çocukları bir araya getirerek diziye son verseydiniz bu durumdan bile kazançlı çıkardınız çünkü “çok güzel bir diziydi.” diye akıllarda kalacaktı bu şekilde ise “amann! iyice zırvaladılar. bu dizi benim için bitti.” diyecekler. onun için boşuna uğraşmayın derim. ben bile bir dizi için yorum yaptıysam siz bence biraz düşünün!…

 31. lütfen lütfen lütfen lütfen sarp ölmesin ne olur lütfen sarp gitmesin bahar sarp beraber olsun çocuklar için arif olmaz üvey baba olunmaz çocuk nasıl psikoloji olur çocuklar babayı görmek ister sarp lütfen ölmesin lütfen

 32. uzun zamandır izlemiyorum ama hep bahar ve sarp yakınlığı bekledim olmayınca tamamen bıraktım arif ve bahar olmasın ben yıllardır baharve sarp için izlemiştim asıl arif çıksın arif kim ya oda enaz şirin kadar takıntılı yalancı sapık gibi

 33. sarp karakteri çıkmamalılıydı başrollerin aşkı, şimdi baharın üvey baba başrolde.büyük aşk maduriyeti sonrası ayakta kalan kadından sonra senaryo ilginç tümüyle.zaten bu şekilde yazılandan erken bile final yapabilir.

 34. sn.senaristler; büyük aşkın sarp karakteri çıkmamalıydı. genel olarak başrol karakreri baharın üvey baba oldu şimdi senaryo ilginç tümüyle.

 35. sn.senaristler; büyük aşkın sarp karakteri çıkmamalıydı. genel olarak başrol karakreri baharın üvey baba oldu şimdi senaryo ilginç tümüyle.

 36. Malesef çok kötü oldu sarpın diziden ayrılması bukadar zaman mutlu sonu görmek için izledik bundan sonra izlenmez artık

 37. Malesef kötü oldu sarpın diziden ayrılması izlenmez artık keşke mutlu sonla bitirseydiniz

 38. Haticeyi geri istiyoruz hatice yoksa bizde yokuz sarp zaten bu saate kaldigi ayri bir hata coktan gitmeliydi enver hatice indsnlarin kalbinde oyle bir sevgi koydular hatice geri gelsin enver hatice yoksa bizde yokuz hatice lutfen gelsin

 39. Hatice geri gelsin senarist duzelt bu sacmali enver haticesiz olmaz ikisini gormek istiyoruz yoksa bu dizi bakilmaz sarpin gitmesini cok sevindim itici cok .hatice anne geri gelsin diziyi ayakta tutan enver hatice enver dede hatice anneye cok sevdik lutfen hatice gelsin senarist duzelt

 40. Madem çocuklar babalarına doyamayacakti ne diye geri geldi, çocuklar babalariyla şöyle bir ağız tadıyla zaman geçiremedi, çok saçma ??

 41. Pardon siz kimsiniz de seyircilerin ezici çoğunluğu Arif istiyor diyebiliyorsunuz… manüplasyon yapıyorsunuz yazıklar olsun. Sarp aklanmalı sarpa yapılanlar yapanın yanına kar kalmamalı ve bahar asla o Kahveci’yle evlenmemeli. O iki çocuğa rağmen hala Arif’le evlensin diyenler hem de sarp bu kadar suçsuzken… yazık size vicdanınız körelmiş

  • Ya sarp ölmesin lütfen ya bız sarp için izlıyoduk sarp yoksa bızde yokuz dızi iyice saçmaladı bence seyirciyi dikkate alın ve sarp ölmesin

 42. lütfen sarp istiyoruz bahar sarp çok büyük basarı vardır sarp yoksa seyredemem doruk nisan yazık olur arif üvey baba olunmaz

 43. Harıka bir dizinin daha sonuna geldik böylece. Keske sünnet sonra mutly son yapıp bitirselerdi. Sarp ve Bennu Yıldırımların olamdığı diziyi izlemem.
  Saçma sapan bir senaryoya dönüşmüş. Çocukalr babalarına gerçek anlamda kavuşmalıydı.
  Yazık odu güzelim diziye. Keşek izliyeciye sorulacağına mantığın ağır bastığı olması gereken senaryo yazılsaydı.

 44. Bu nasıl senaryo biz herşey düzelecek mutlu son olacak diye izledik o çocukların mutluluklarını görmek için

 45. Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar diziden ayrıldılar. Bu diziyi Hümeyra´da kurtaramaz. Tadında bırakmalıydılar, diziye Reyting uğruna yazık ettiler. O kadar güzel diziler geliyor ki hem de çok ünlü oyuncularla. Artık bu diziyi çok az kimse seyreder.

 46. Valla çok iyi olmuş zaten başta dirilmesi abesti bir kadının tek başına bir erkeğe yaslanmadan nasıl ayakta kalina bilinecegini gösteriyorken senaryo arif mı sarp mı olayına girdi ve bütün büyüsünü yitirdi

 47. Bakin sizlere sunu söyleyebilirim. Ask ve Mavi dizisinden Emrah ayrilinca reytingler yerin altina girdi ve 3 Bölümden sonra final yapmak zoruda kaldi.
  Caner Cindoruk diziden ayrilirsa sonucu ayni olur. Caner Cindoruk diziden ayrilmak istemektede hakli, sayin senarist hanim Caner Cindoruk icin rencide edici düsmanca senaryo uyguluyor. biz seyirciler Sarp ve Bahar aski icin bu diziyi izliyoruz. o giderse bizde yokuz.

   • Suçsuz olduğu halde mağdur edilen Sarp şimdi de diziden gönderiliyorsa, bu dizi benim için bitmiştir bundan böyle…

  • Evet bu nasıl bir senaryodur ki bir kardeş karakteri mutlu bir aileyi yok ediyor.Bu olaylarda Arif karakterinin bir suçu yok ama bir aile yapısı vardır bilinen bu yapıyı yanlış anlatmayın seyirciye.Acaba şirin karakteri olmasa iki mutlu çift o çocukların baba hasreti böyle mi olurdu ? Sarp karakteri yoksa bakılmaz bu diziye.

    • sarpı lütfen almayın diziden gerçekten onlar kavuşsun diye izliyorduk çok kötü ya çok etkilendim onu aldığınızı görünce lütfen düzeltin hatanızı senaristler…… bu kadar acı yeter bence gerçekten izleyiciyi de etkiliyorsunuz böyle yaparak ayakta kalmak böyle olmaz lütfen sarpı öldürmeyin diziyi izlemicem böyle yaparsanız bize bir sevgiyi aşkı anlatırken mutsuz sona bağlamanız çok kötü sarp tı asıl merak edilen dizideki zaten nasıl yaparsınız böyle bir şeyi anlamıyorum başka diziye geçmesını engelleyin sarpı kadında görmek istıyoruz lütfen.

    • Sarp ölmemeliydi.Bahar ve çocuklar tekrar bir yuva kurmalı onların mutlu olduklarını görmeliydik. Sarpta Baharda çoktan kavuşmayı haketmişlerdi

     • Sarp gittikten sonra bu dizinin tadı tuzu kalmaz artık.final yapacaksanız sarpla yapın.