Ayça Erturan Kadın Dizisinden Neden Ayrıldı? Yeliz Öldü mü?

Güncelleme: 22 Aralık Kadın dizisinin 22 ocak akşamı 46. bölümü yayınlandı ve ölen söylediğimiz gibi Yeliz karakteri oldu. Kadın dizisinde Yeliz karakterinin ölmesi ile de Ayça Erturan’ın  Kadın dizisi ile bağı kopmuş oldu. Yeliz Öldü kadın dizisi

Kadın dizisinin 2019 da yayınlanmaya başlayacak bölümlerin çekimleri son hız devam ediyor. Kadın dizisinde yılbaşı arasından sonra yapılan çekimlerde dizide Yeliz karakterine hayat veren Ayça Erturan görüldü. Hatta dizide Nisan karakterine hayat veren Kübra Süzgün ile 2019’da setten hikaye paylaştığını bile gördük; ancak bize gelen bilgilere göre Ayça Erturan ne yazık ki kesin olarak Kadın dizisinden ayrıldı.

Bilindiği üzere Kadın dizisinin 25 aralık salı akşamı ekranlara gelen 45. bölümde Hatice Yeliz ve Ceyda ile eve gelen Münir’in adamları arasında bir tatışma çıkmış; Münir’in adamları istemese de korkutalım ve Bahar’ın yerini öğrenelim derken bir kişi vurulmuştu. Kadın dizisinin 46. bölüm fragmanında ise ölen kişinin bir kadın olduğu söylenmiş ve evden bir ceset çıkmıştı. Olay yerine gelen ambulans bir yaralı değil ceset torbasında bir ceseti hastahaneye götürmüştü. Ayça Erturan Kadın Dizisinden Neden Ayrıldı resimleri

Kadın Dizisi Yeliz Öldü mü?

Olay yerine gelen Enver birine bir şey olduğunu hissetmiş ve ölenin eşi Hatice olmaması için çok dua etmişti. Enver’in ağlamalarından izleyici ölenin Hatice olduğunu düşünse de Kadın dizisi senaristi Hande Altaylı bizi ters köşe yapmış ve ölen Yeliz olacak.

Kadın dizisinde daha önce de Sarp’ın öldüğü söylense de gerçeklerin söylendiği gibi olmadığı Sarp’ın kurtulduğu ve yıllar sonra da yaşadığı ortaya çıkmıştı. Yani baştan söylemek lazım ki dizilerde her an her şey olabilir. Hatırlandığı üzere medyaya sızmasın diye Ufak Tefek Cinayetlerde üç dört farklı final senaryosu çekilmişti ve sadece kimin öldüğünü yapım ekibi biliyordu.  Kadın dizisinde olay bu kadar ciddi olmasa da kimin öldüğü sır gibi saklanıyor.

Bize gelen bilgilere göre Kadın dizisinin 22 ocak 2019 salı günü yayınlanacak bölümünde ölen Yeliz’miş. Zaten Ayça’nın ölmesi imkansız zira Ayça için diziye Emre adında yeni bir erkek yardımcı başrol oyuncusu alındı. Diğer taraftan Hatice’nin de ölmesi senaryoyu zora sokacaktır. Zira hikayenin göbeğinde olan Şirin ve Bahar’ın annesi Hatice. Hatice olmadan bir çok sahne eksik olacaktır.

Kadın dizisi senaryo genişliğini en az etkileyecek kişi ise bence Yeliz. Yeliz’in ölmesinin en büyük dramı ise çocuklarının yetim kalacak olması olur.

Bilindiği üzere 2019’un zarar yılı olacağı şimdiden belli oldu. Zira üç hafta dizilere ara verildi. Reklam gelirlerinin düşmesi ile diziler ekonomik olarak daralmaya gitmek zorunda kaldı. Tv8’de 2019’da zarar edeceğini ön görerek kendi içinde daralmaya girmiş ve onlarca kişiyi işten çıkarmak zorunda kalmıştı.Kadın Yeliz öldü mü

Ayça Erturan Kadın Dizisinden Neden Ayrıldı?

Mf Yapım ve Med Yapım dizinin ilerleyen bölümlerinde hikaye olarak senaryoya çok katkı sağlamayacağını düşündüğü Yeliz karakteri için Ayça Erturan’a para ödememek istemiş olabilir. Bu nedenle de Ayça Erturan  ile yollar ayrılmış olabilir. Zira Ayça Erturan’ın kendi isteği ile çok iyi para kazandığı Kadın dizisinden ayrılmak isteyeceğini düşünmüyorum. Bu durumda kesin olarak Ayça Erturan senaryo gereği diziden ayrılmış oldu.

Kadın 46. Bölüm Yeliz’in ölüm Anı

Ayça Erturan Kadın Dizisinden Neden Ayrıldı? Yeliz Öldü mü? (3 Yorum)

  1. Çok sacma ya diziyi güzel yapan yeliz diye zaten keşke ölmeswydi enazindan bi yerlere gitseydi

  2. Bu cümledeki Ayça kim peki? “Zaten Ayça’nın ölmesi imkansız zira Ayça için diziye Emre adında yeni bir erkek yardımcı başrol oyuncusu alındı.”