Kadın 65. Bölüm 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezonda Neler Olacak?

Kadın Dizisi Yeni Sezon Başlama Tarihi Resmi Olarak Duyuruldu

En büyük rakibi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kadın dizisine bir çelme taktı ve 22 eylülde dizinin 24 eylül salı günü başlayacağını açıkladı. Kadın dizisinin yeni sezonu da Fox TV’nin elinde olmasına rağmen Eşkıya’nın attığı çelme ile şok yaşadılar ve Kadın 24 eylül 2019 salı günü yeni sezona başlayamadı. Kadın dizisi kesin olarak 1 ekim 2o19 salı günü yeni sezonu ile Fox Tv ekranlarında olacak.Kadın 65. Bölüm resimleri

Kadın 65. Bölüm Fragmanı 1 Ekim

 

Güncelleme 8 eylül 2019Kadın 65. Bölüm çekimleri 8 eylül pazar günü başladı. Yaklaşık 3 aydır tatilde olan Kadın dizisi oyuncuları ve set ekibi yeni sezona dualar ile başladı. Kadın dizisi yapımcısı Med Yapım 3 bölüm stok çekmeyi ve daha sonra dizinin yeni sezonunu yayınlamayı düşünüyor. Med Yapım Kadın dizisinin yeni bölümünü Fox TV’ye 24 eylülde teslim edecek. Bize gelen kulis bilgilerine göre Kadın dizisi için Fox Tv Ekim ayını bekleyecekmiş. Yani kadın dizisi 1 ekim 2019 da yayında olacak.

Kadın dizisinin sezon finalinde yaşanan kaza da kim öldü sorusu izleyicinin gündemindeydi. Yeni sezon da sete Hatice Arif ve Bahar geldi. Sarp karakterine hayat veren Caner Cindoruk’u şuanda sette göremedik. Kadın Sarp öldü mü? Caner Cindoruk Kadın dizisinden neden ayrıldı? Detaylar için tıklayınız Neden Ayrıldı?

Kadın 65. Bölüm 1 ekim 2019 da başlayacak

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kadın 3. sezona hazır. Başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman ve Ahu Yağtu’nun paylaştığı Med Yapım’ın sevilen dizisi Kadın’ın senaristi Hande Altaylı 3. sezon çalışmalarına başladı.

24 Ekim 2017 Salı günü yayın hayatına başlayan Kadın dizisi başarılı geçen iki sezonun ardından 28 mayıs salı akşamı 64. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Harika bir sezon finali ile ekranlara veda eden Kadın dizisi izleyicileri şimdiden dizinin 3. sezonu için meraklanmaya başladı; ancak Kadın izleyicilerinin dizinin 65. bölümü ile başlayacak 3. sezonu için biraz beklemeleri gerekecek.

Kadın dizisi ile birlikte sezon finali yapan bir çok dizi eylül ayının ikinci haftası yayın yeni sezona başlarken Kadın izleyicileri ekim ayını beklemek zorunda kalacak. Özellikle diğer sezon dizileri başlamışken Kadın dizisini iki hafta daha bekleyecek olan izleyiciyi zorlu bir süreç bekliyor.

Atv ve Fox Tv Kadın ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizileri için izleyicinin tam olarak ekranda olmasını bekliyor bu nedenle de ekim ayına kadar yeni sezon için bekleniyor. Yüksek maliyetli ve reyting korkusu olmayan dizilerde artık kanallar sezonu erken açmak yerine yüksek reyting alabilecekleri ve tatilin tamamen bittiği ekim ayını bekliyor.Kadın 65. Bölüm

Kadın 65. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kadın dizisi 65. bölüm 1 ekim 2019 salı günü yayında olacak gibi görünüyor; ancak diğer kanallar salı akşamına çok özel bir dizi koyar ve Kadın ve Eşkıya Hükümdar Olmaz dizileri arasında ki anlaşma bozulursa Kadın dizisi 17 Eylül 2019 veya 24 eylül 2019 tarihlerinde de yayın hayatına başlayabilirler.

Kadın dizisi 2. sezona 33. Bölümü ile 2 Ekim 2018 Salı günü başlamış muhtemelen 3. sezona da benzer şekilde başlar. Kadın dizisinin 3. sezon çekimleri için ise eylül ayında oyunculara toplanma mesajı veridi. Bu da Kadın dizisinin diğer dizilerden geç başlayacağının bir göstergesi. Muhtemelen Kadın dizisi set ekibi ve oyuncuları eylül ayının ikinci haftasında sete çıkacak ve iki bölüm stok olacak şekilde yeni sezona hazırlanacaktır.Kadın 3. sezon

Kadın 65. Bölüm Yeni Sezonda Neler Olacak?

Kadın dizisinin yeni sezonunda Bahar ve Arif aşkının ilerlemesini bekliyor izleyici; zira bir çok sosyal platformda da Arif’e Sarp Çeşmeli karşısında yoğun destek sürüyor. Bahar da açık açık çocuklarının babası olan Sarp’ı değil Arif’i seçeceğini ima ediyor; ancak Sarp asla Bahar’ı bırakmayacak ve Arif’in elinden Bahar’ı alacak gibi de duruyor.

Sarp Kendini Affettirebilecek mi?

Kadın dizisinde en çok sorulan sorulardan biri de Bahar’ın Sarp’ı affedip affetmeyeceği oluyor; Bahar ve Sarp’ı 3. sezonda gerçekten zor günler bekliyor; bu nedenle Bahar ve Sarp’ı acılar bir araya getirecek ve bu acıları aşarken bir birlerinden destek almak zorunda kalacaklar. kadın 2019 2020 yeni sezon

Şirin Bahar ve Sarp Aşkı Önünde ki en büyük engel

Bahar ve Sarp aşkının yegane katili tabi ki Şirin. Kadın dizisinin 3. sezonunda da Şirin başa bela olmaya devam edecek hemde Pırıl’dan aldığı maddi destek ile durdurulamaz bir şekilde Bahar zarar verecek.

Kadın Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 65. Bölüm