Ah Kalbim 293. Bölüm Özeti 20 Ocak Tanu Abhi‘den Tokat Yer.

Ah Kalbim 293 bölüm özeti ile 20 Ocak pazar akşamı yeniden sevenleri karşısına çıkacak. Ah Kalbim dizisinin yeni bölümünde Tanu Abhi‘den tokat yiyecek.

Ah Kalbim 293. Bölüm Özeti

Ertesi sabah Tanu aynaya bakınca Sunny diye bağırır. Tanu Sunny‘i azarlamaya çalışırken herkes Tanu’nun kaş ve bıyıklarına bakıp güler. Sunny suçsuz olduğunu söyler. Abhi dâhil herkes Sunny‘yi destekler. Tanu, Kiara‘dan şüphelenir ve ona bedelini ödeteceğini düşünür. Aliya yıllar sonra bile Disha ve Purab’ın aşkını gördükçe kudurur.

Mitali de bunları bıraksan tüm gün romantizm yaşarlar diyerek Aliya‘yı sinir eder. Pragya, Kiara’yı okula bırakır. Abhi de Sunny’i bırakmaya gelir. Abhi Kiara’ya teşekkür eder. Kiara onu alnından öper. O sırada Pragya‘nın geldiğini gören Kiara, annem yabancıları öptüğüm için kızar diye Abhi‘yi müdürün odasına gönderir. Abhi, annesinin Pragya olduğunu anlayamaz.

Müdür Abhi‘den kızının düğününde şarkı söylemesini ister. Abhi merdivenden inerken Pragya yürüyordur. Bir çocuk koşarken Pragya’ya çarpışır ve Pragya Abhi’nin kucağına düşer. Abhi ve Pragya dün gece konuştuklarını yok sayarak birbirine laf sokarlar. Abhi, ben dâhil evde kimse seni özlemiyor der. Pragya, madem sen hayatına devam ediyorsun ben neden etmeyeyim der.

Ah Kalbim 293. Bölüm özetinde Abhi arabasına biner ve Pragya’nın gidişini izler. Aliya kıskançlığa dayanamaz ve Purab’ı çağırıp sizin mutfak romantizminizi görmeye katlanamam buradan gidin der. Hâlâ Purab‘ı seviyorum beni deli etmeyin der. Disha ağlar.Ah Kalbim 293. Bölüm resimleri

Abhi kariyerinin biteceğine rağmen King ile albüm sözleşmesini fesih etmek ister. King benden mi korktun der. Abhi korkumdan değil eşinden dolayı deyince King şok olur. King hadi oradan deyince Abhi, eşinle seni bir arada görmek istemiyorum bu yüzden de birlikte çalışmak istemiyorum der. King şokta.

Abhi gider. King yapımcıya albümü tek başına yapacağını söyler. Yapımcı bunu Purab ile konuşur. King Pragya‘ya Abhi‘nin cezalara rağmen albüm sözleşmesinden çekildiğini anlatır. Benden korktu galiba der. Pragya başka bir şey vardır der. King, o senin yüzünden çekildiğini söyledi deyince Pragya şok olur.

Purab ve Aliya Abhi‘ye aklını başına al diyerek onu ikna etmeye çalışır. Aliya Pragya gittiğinden beri senin için çok çabaladım seni yeniden ayağa kaldırdım der. Abhi sertçe git istediğini star yap ama ben yokum çünkü onu görmeye dayanamam der. Aliya ve Purab o dediği kişinin kim olduğunu merak eder. Pragya bir yolunu bulup bu albümü yapması için Abhi‘yi ikna etmeyi planlar.

Ah Kalbim 20 Ocak Özeti Devam Ediyor

Aliya Tanu ile konuşur ve Abhi‘yi ikna etmesini ister. Tanu reddeder ve bu yüzden ikisi tartışır. Tanu Kiara‘ya bir ders vermeye gider. Abhi Pragya‘yı düşünürken kapıda aniden Pragya‘yı görüp şok olur. Arka fonda Saiyyare main saiyyare şarkısı çalar. Abhi hayal mi acaba diye ona dokunur. Sonra senin burada ne işin var diye sorar.

Pragya King‘in tek başına albüm yapacağını söyleyerek yaptıkları için teşekkür etmeye geldiğini söyler. Herkes senin bir korkak olduğunu düşünecek, hayranlarını King‘e kaptıracaksın diye onu teşvik eder. Benim kocam en iyisi der. Abhi en iyi benim ve bunu albümde sen dâhil herkese kanıtlayacağım, git buradan der. Pragya rahatlar ve gülümseyerek gider.

Abhi, dünya starları albümünü yapıp kendisinin en iyisi olduğunu kanıtlayacağını söyler. Pragya gizlice evden çıkmaya çalışırken Suwarni Dadi‘ye yakalanır. Dadi Abhi ile buluşmaya mı geldin diye sorar ve Abhi’yle bir araya gel de gereksiz insanları ondan uzaklaştır der. Pragya‘ya sarılır. Pragya bu eve geri dönemem deyip özür diler.Ah Kalbim 20 Ocak resimleri

Ah Kalbim 20 Ocak Özetinde Abhi King’i arar ve seni ülkene geri yollayana kadar pes etmeyeceğim der. Dasi ve Tanu eve gelirler. Dadi Tanu ile alay eder gibi Pragya‘nın Abhi ile kendisini görmeye geldiğini anlatır. Tanu kudurur. Dasi Tanu‘yu sakinleştirip yollar. Dasi gerçekten Pragya geldi mi diye Dadi’ye sorar. Dadi duygulanıp evet der.

Tanu odasında Pragya Abhi ile ne konuştu diye düşünür ve ya dönerse diye paçası tutuşur. Abhi’yle konuşmaya gider. Abhi Pragya’nın düşürdüğü mendili elinde tutarken Tanu gelip mendili alır ve yakar. Abhi onu durdurmaya çalışır. Tanu sen beni aldatırken buna sessiz mi kalacağım der. Beş yıllık evliliğimizde beni bu odaya sokmadın ama bugün Pragya’yı odana getirdin derken Abhi onu tokatlar.

Abhi, evliliğimizin formalite olduğunu çok iyi biliyorsun der. Ayrıca Pragya ile arasında bir şey olmadığını da ekler. Pragya başka birini seviyor, onu hâlâ seviyorum ama o benim düşmanımın karısı der. Pragya‘nın eşi benim rakibim ve albümden çekildiğim için teşekkür etmeye geldi der.

 

Ah Kalbim 293. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 293. Bölüm resimleri

Etiketler