İkimizin Yerine 129. Bölüm Özeti 14 Ocak Jagdiş sapıttı.

İkimizin Yerine dizisinde geldik 129 bölüme. İkimizin Yerine  dizisi 14 Ocak pazartesi günü ekranlarda olacak. İkimizin Yerine dizisi 129. bölüm özeti çok uzun daha kolay okunması için ikiye böldük. İşte İkimizin Yerine 129. bölüm özetinin ilk kısmı:

İkimizin Yerine 129. Bölüm Özeti 1. Kısım

Suman, bütün sorunlar için Sugna‘yı suçlayıp kötüler, ama Şiyam, Sugna’nın onu sevdiğini ve kendi çocuğunu asla öldüremeyeceğini söyleyerek savunur. Tartışırlar ve Şiyam sonunda ne kadar yanıldığını anlar. Suman, Şiyam’ın yanıldığının farkına varması için Sugna‘yı kötülediğini söyler.

Şiyam, Sugna’ya karşı bu kadar acımasız olduğuna inanamaz. Suman derhal sorununu çözmesini söyler. Sabah Şiyam Sugna‘yı arar. Sugna şok olur. Anandi, Bairon’a, Gudia ile ailesinin karşılaştığı kötü şeyler için endişelendiğini söyler. Bairon, her şeyi düzeltmeye çalışacağını söyler. Sugna, mabede Şiyam’la buluşmaya gelir.

Şiyam ona yaptığı haksızlıklar ve ona söyledikleri için özür diler. Ona Suman ile ilgili her şeyi anlatır ve hatamı anlamamı sağladı der. Sugna‘dan onu affetmesini ve yeni bir hayata başlamasını ister. Sugna elini Şiyam’dan çekip sessizce gider. Şiyam üzgün. Bago, Anandi için bir elbise dikerken yarın Anandi’nin doğum günü olduğunu Kazan‘a hatırlatır.

Kazan, köye tatlı dağıtmaya ve Dadisa‘lara pahalı hediyeler göndermeye karar verir. O sırada Jagdiş arar. Bago onunla konuşur. Jagdiş, ertesi gün Anandi için büyük bir parti düzenleyeceğini söyler. Kesinlikle gelmeniz gerek der. Bago, Jagdiş Anandi’nin doğum gününü hatırladığı için sevinir. Kazan ile gelmeyi kabul eder.

İkimizin Yerine 129. Bölüm özetinde Kazan başta gitmekte isteksiz ama Bago onu kızının iyiliği için gitmeye ikna eder. Kazan kabul eder. Jagdiş, tempo ile Anandi’nin doğum günü partisine hazırlanır. Bairon ve Basant onunla dalga geçer. Dadisa oraya gelir ve Basant ondan yarın büyük bir parti yapmak için izin ister. Başta Dadisa üzgün ama sonra mutlulukla kabul eder.

Jagdiş, Anandi’ye hediye almak için Bairon’dan para alır. Pazarda Jagdiş‘in arkadaşları onun Anandi’ye ne alacağını merak ederler. Jagdiş, ona kimsede olmayan bir şey almak ister. Bir elbise mağazasının önünde büyük bir kalabalık görürler. Orada satıcı onlara bir sergi olduğunu söyler. Jagdiş’i sergilenen kısa etek üstleri almaya ikna eder. Jagdiş, heyecanla Anandi’nin hediyeyi seveceğini düşünüp kabul eder.kimizin Yerine 129. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 14 Ocak Özeti Devam Ediyor

Ertesi gün Şiyam evine döner. Üzgünce odasına gelir. Radha’nın onu tekrar görmesine ne kadar sevindiğini hatırlar. Sugna ile Varun olmadan tüm mutluluk anlamsız diye sesli düşünür. O sırada bir bebek ağlaması duyar ve Varun‘u beşiğinde görüp şok olur. Sugna içeri girer ve Anandi’ye bir şeyler almak için markete gidelim der. Şiyam susar.

Her ikisi de hataları için özür diler ve birbirleri olmadan yaşayamayacaklarını söyler. Birbirlerine yavaşça sarılırlar. Dadisa’nın evinde çok fazla kutlama ve ihtişam var. Bahambari gelir ve herkese Anandi’ye yaptıklarının yanlış olduğunu söyler. Dadisa hala yanlış yaptığını kabul etmez. Bago ve Kazan gelince Sumitra onları karşılar.kimizin Yerine 14 Ocak resimleri

Bairon ve Basant, misafirleri sevinçle karşılamaktadır. Dadisa, herkese kutlamanın aynı zamanda Sugna evine döndüğü için olduğunu söyler. Herkes Anandi’yi ister. Önce Jagdiş üzerinde Dulha (Hint prens kıyafeti) ve beyaz bir atla büyük bir giriş yapar, ardından Anandi de insanların taşıdığı tahtırevan ile girer. Herkes mutlu. Bago Anandi’yi kutlar. Anandi sonra herkesin duasını alır. Phuli Anandi’yi kutlar.

Bahambari, herkesten dans edip şarkı söylemelerini ister.Doğum günü şenlikleri devam eder. Bahambari, Jagdiş ve Anandi’yi dans etmeye iter. Tüm aile üyeleri de tek tek katılırlar. Jagdiş, gözlerini Anandi’den alamaz. Birazdan Anandi ve Jagdiş odasına gider. Jagdiş, hala Anandi’ye bakıyor. Ona çok güzel göründüğünü söyler.

İkimizin Yerine 14 ocak özetinde Anandi onun çok iyi davranmasına şaşırır. Anandi hediyelerini açmaya başlar ve Jagdiş’e ona ne aldığını sorar. Jagdiş önce bir şey almadım der ama sonra ona hediyesini verir. Anandi etek ile üstünü görünce Jagdiş’in bunu küçük bir kız çocuğu için aldığını zanneder. Jagdiş, onun için aldığını ve kısa olması gerektiğini açıklar.

Anandi bundan hoşlanmaz ama onu üzmemek için beğendiğini söyler ve giyip göstermeyi teklif eder. Jagdiş çok mutlu. Anandi üzerini değiştirmek için banyoya gider. Jagdiş endişeyle banyoya doğru gider ve anahtar deliğinden onu dikizler. Sumitra oraya gelir ve Jagdiş’in anahtar deliğinin önünde çömeldiğini görüp şok olur.

Ne yapıyorsun diyerek ona bağırır. Jagdiş kem küm eder. Sumitra ne yaptığını anlar ve onu hemen odasına yollar. Anandi, etekle üstünü giydikten sonra odadan çıkar. Sumitra onu bu kıyafetlerle görünce şok olur. Anandi, Jagdiş’in hediyesi olduğunu ve onu mutlu etmek için giydiğini açıklar.

İkimizin Yerine dizisi 129. bölüm özetinin ikinci kısmı yani devamı için tıklayınız İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 129. Bölüm Fragmanı