İkimizin Yerine Anandi Geri Dönecek mi? 14 Ocak

İkimizin Yerine dizisinin 14 ocak özetinin ilk kısmını bir önceki konumuzda vermiştik. İkimizin Yerine dizisinin 14 ocak pazartesi akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde Anandi evden gönderilecek. Onu Bairon gönderecek.

İkimizin Yerine dizisi  129. bölüm özetini ilk kısmı için tıklayınız İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 129. Bölüm Özeti 2. Kısım

Sumitra bu olanlardan çok rahatsız. Anandi’den üstünü değişip uyumasını ister. Sumitra Bairon‘a gelir. Bairon partide herkesin nasıl eğlendiğinden bahseder. Sumitra, Jagdiş’i bu kadar erken evlendirmenin yanlış olduğunu anlamaya başladığını söyler. Bairon ne demek istediğini anlayamaz.

Sumitra ona gördüklerini anlatınca Bairon şok. Sabah herkes dua ederken tepsiyi Anandi dolaştırır. Dadisa Anandi’ye artık büyüdüğünü ve sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini söyler. Basant Dadisa‘ya, anne bırak gitsin o daha çocuk der. Fakat Bairon, Anandi ve Jagdiş’in artık çocuk olmadığını söyleyerek Dadisa‘yı destekler. Jagdiş’in erken evlendirmekle yaptığımız hatayı düzeltmeye karar verdim der. Anandi’yi evine geri göndermeyi düşündüğünü söyler. Herkes şok olur.

Bairon bütün aileye Anandi’yi eve geri göndermek istediğini söyler. Sumitra dışında herkes şok olur. Neden bunu yapmak istediğini sorarlar. Bairon, çocukların büyüdüğünü ve duygularının gelişmesinin doğal olduğunu açıklar. Gebelik gibi sorunlara yol açacak bir hata yapmalarını istemiyordur.

kimizin Yerine Anandi gidiyor

Dadisa, Anandi ve Jagdiş’in evli olduğunu ve her şeyi yapabileceklerini söyler. Jagdiş’in ailesinin büyümesini istediğini ve Anandi’nin yakında ona torun vermesi için dua ettiğini söyler. Bairon bunu duyunca şok olur ve Dadisa’ya sadece yetişkin olduğu zaman Anandi’den böyle şeyler beklenebileceğini söyler.

Dadisa, bunun her yerde olduğunu söyler, ama Bairon, erken yaşlarından dolayı Sugna ile Gehna’nın karışık hamileliğini gündeme getirir. Böyle erken yaşta çoklu gebelikler nedeniyle, Sugna artık çocuk sahibi olamaz der. Bairon Anandi‘yi 18 yaşına kadar uzağa göndermekte kararlıdır. Sumitra’dan Bilaria‘ya gitmeye hazırlanmasını istedi.

Bairon ile Sumitra Kazan‘ın evine gelir ve Kazan ve Bago’ya Anandi’nin onlarla birlikte yaşamasını istediklerini söylerler. Kazan durumu yanlış anlar ve Anandkimizin Yerine Jagdişin yeni eşii’den kurtulup Jagdiş’i yeniden evlendirmek istediklerini söyleyerek bağırır. Bairon, Kazan‘a neden Anandi’yi geri göndermek istediğini açıklar. Bago onları anlar ve Kazan’ı Anandi’nin geleceği için en iyisi bu diye ikna eder.

Kazan, Bairon’a çocuklara ne söyleyeceklerini sorar. Bairon ve Sumitra, çocuklara sadece birkaç günlük Anandi‘nin ailesiyle yaşayacağını söyleyip kalışını 5 yıla uzatmayı planlar. Evde, Jagdiş kendisi ve Anandi için sinema bileti getirir. İlk başta Anandi heyecanlanır, ama sonra büyüklerin izni olmadan gitmeyi reddeder.

Jagdiş biletleri parçalar ve ben de gitmiyorum der. Sumitra eve döner ve Anandi’ye bir kaç günlüğüne ailesini ziyaret edeceğini söyler. Eşyalarını toplamasını ister. Anandi bir hafta sonra döneceğini söyler. Sumitra, Anandi’yi uzun süre kalmaya ikna etmeye çalışır, ama Anandi bir haftadan fazla kalmayacağını söyler. Jagdiş oraya gelir ve gitmesine izin vermeyeceğini söyler. Sumitra onunla konuşmaya çalışır ama Jagdiş sinirlenir ve tamam Anandi gitsin de bir daha dönmesin diyerek gider.

İkimizin Yerine 14 ocak Fragmanı