Ah Kalbim 295. Bölüm Özeti 27 Ocak Aliya, Purab ve Ailesini Kovar.

Ah Kalbim dizisi bilindiği üzere Hindistan’da yayınlanmaya devam eden bir dizi. Biz bir yandan Türkiye’de devam eden bölümün özetlerini eklerken bir yandan da Hindistan’da yayınlanan son bölümün özetlerini sitemize eklemeye devam ediyoruz. Ah Kalbim 332. Bölüm Özeti 9 Haziran 2019 özeti için tıklayınız Ah Kalbim

Ah Kalbim dizisi 295. Bölüm 27 Ocak pazar akşamı ekranlara gelecek ve Ah Kalbim 27 ocak özetinde Aliya, Purab ve ailesini kovacak.

Ah Kalbim 295. Bölüm Özeti

Abhi polisi arar ve hırsızlar ana hattı keser. Soyguncular banka çalışanından ünlü Abhishek Prem Mehra‘nın da orada olduğunu öğrenirler ve polise karşı Abhi ile Pragya‘yı rehin alıp helikopterle kaçmayı planlarlar. Abhi de Pragya ile saklanmış ve yangın alarmını çalıştırarak polise bilgi vermeyi planlar. Abhi soyguncuların birine yakalanır ve onunla boğuşur.Ah Kalbim 295. Bölüm resimleri

Bu arada Başka bir hırsız Pragya‘yı alır. Abhi adamı alt eder ve onun silah ve telsizini alır. Abhi saklandığı yere geri gelir ve polisi arayıp bilgi verir. Soyguncuların lideri oraya gelir. Abhi silahını ona doğrultur. Adam müşteri olduğunu ve onu seven bir ailesi olduğunu söyleyerek Abhi‘yi kandırır. Abhi‘yi vurmak ister ama mermisi olmayınca yapamaz.

Ah Kalbim 295. bölüm özetinde Abhi onu döver ve odaya kilitler. Sonra Pragya‘yı arar. Banka müdürü polisi arar. Polis geldiklerini söyler. Bu arada Pragya da yaşlı kadın ile konuşur. Ona Abhi‘ye olan öfkesinin geçtiğini söyler.

Ah Kalbim 27 Ocak Özeti

Soyguncu Abhi‘yi yakalar. Pragya bunu görünce Abhi‘yi kurtarmak ister ama soyguncu Pragya‘ya el kaldırır. Abhi sinirle adamı döver ve Pragya‘ma nasıl dokunursun der. Pragya onu sakinleştirir. Aliya evdekileri toplar ve Purab ya benimle evlensin ya da ailesini alıp gitsin der. Onları kovar. Purab gideceğiz der. Bir çocuk Abhi‘den babasını rehin olmaktan kurtarmasını ister.Ah Kalbim 27 ocak resimleri

Abhi onu kurtarmaya giderken Pragya‘dan çocukla saklanmasını ister. Pragya ve çocuk yakalanır. Evdekiler Aliya‘yı Purab‘ı kovma diye vazgeçirmeye çalışır ama işe yaramaz. Soyguncuların lideri Pragya‘yı tokatlar ve onu çocuğu öldürmekle tehdit eder. Tanu Aliya‘ya Purab‘ı kovarsan onu asla alamazsın der. Evdekiler de olayı TV’den öğrenir ve olay yerine giderler.

Soyguncular polise karşı Abhi‘yi kullanırlar. King bütün olayı TV’den öğrenir ve Pragya‘nın da orada olduğunu duyunca hasta yatağından kalkıp oraya gitmeye karar verir. Kiara ve Tarun biz de geliyoruz deyince King onların arabada kalması şartıyla izin verir. Üçlü yola koyulur. Soyguncuların lideri Abhi‘nin Pragya için hayatını riske attığını duyunca Pragya‘ya Abhi ile olan ilişkisini sorar.

Ah Kalbim 27 ocak özetinde Pragya hiçbir alakam yok der ama soyguncu inanmaz ve karısı olduğunu biliyoruz der. Sonra Abhi‘yi arar ve karın elimde der. Pragya onunla bir ilgim yok deyince Abhi üzülür.

Ah Kalbim 295. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 295. Bölüm Özeti 27 Ocak Aliya, Purab ve Ailesini Kovar. (1 Yorum)