Ah Kalbim 298. Bölüm Özeti 9 Şubat Purab ve Disha gidiyor

Ah Kalbim dizisi hafta sonları ekranlara gelmeye devam ediyor. Ah Kalbim 298. Bölüm özetinde Purab ve Disha gidiyor; peki tüm bunların sorumlusu kim? İşte Ah Kalbim 9 şubat cumartesi özeti

Ah Kalbim 298. Bölüm Özeti

Abhi eve gidince Sunny’nin ağladığını görür. Sunny, babasının Abhi ile buluşmasını engellediğini söyler. Abhi de Purab‘a Sunny‘den özür diletir. Sunny Kiara’nın da Abhi için endişelendiğini söyler. Tanu Aliya’ya üzgün olmanın sebebi Sunny mi diye sorar. Aliya, Sunny’yi sevdiğini ve üzülmesinin nedeni olamayacağını söyler. Tanu’ya sen benim tarafımda mısın diye sorar.

Tanu evliliğini kurtarmak için Aliya ile olduğunu söyler. Kiara ile Pragya gece geç saatlere kadar güzel vakit geçirirler. Sunny Kiara‘yı arar ve Pragya telefonu açar. Sunny, Pragya’ya Chucks’tan(Abhi) bahsetmeden önce Kiara telefonu alır ve ertesi sabah Chucks’la buluşmaya geleceğini söyler. Tanu eve gelince Kiara’ya bir ders vermeyi planlar. Purab, Abhi ile ilgilenir ve sana bir şey olsaydı her şeyimi kaybederdim der.Ah Kalbim 298. Bölüm resimleri

Abhi‘nin kendini riske atmamasını ister. Sunny gelip Abhi ile uyur. Sabah Aliya Abhi’nin odasına gelir ve Sunny’nin onunla uyuduğunu görür. Abhi Sunny gibi bir çocukları olduğu için, Purab ve Disha‘nın şanslı olduğunu söyler. Aliya sinirlenir. Bir emlakçı, Purab’ı arar ve Mehra konağına yakın olan evi gelip görmesini ister. Purab karısını alıp geleceğini söyler.

Aliya ve Abhi sohbet ederken içeri girer ve herkes Purab’ın yeni bir ev aradığını öğrenir. Tanu Aliya ile alay eder. Aliya ben senin gibi değilim onların romantizmini izleyemem, sen Pragya ile uğraş der. Purab ve Disha, evden gitmeye karar verir ve gitmemiz gerek derler. Disha, Dasi’ye sık sık onları ziyarete geleceğini söyler. Dadi, Purab ve Disha’yı savunur ve Aliya’ya gitmeyeceklerini söyler.

Ah Kalbim 298. Bölüm Özetinde Aliya inatla hemen gitmelerini ister. Disha onunla tartışır. Aliya Disha‘nın elini incitirken Purab onu durdurur. Aliya, Purab’a alıştığın lüks hayatın olmadan yaşaya bilecek misin diye sorar. Purab Disha’dan hemen toparlanmasını ister. Dadi ve Dasi onları durdurmaya çalışır ama Purab dinlemez. Tam gitmek üzereyken, Abhi Purab’ı durdurur. Abhi, Aliya ile hala Purab‘ı sevdiği konusunda yüzleşir.

Abhi çantalarını toplar ve Purab ve Disha ile gideceğini söyler. Purab, Abhi’ye Mehra konağı onun evi olduğu için gidemeyeceğini söyler. Abhi, sen benim kardeşimsin, birlikte kalacağız der. Abhi, ona danışmadan böyle bir karar aldığı için Purab’ı azarlar. Ya benimle kal ya da ben de geliyorum der. Abhi gitmek üzereyken Aliya onu durdurmaya çalışır ama onu dinlemez.

Ah Kalbim 9 Şubat Özeti

Dasi, Mitali ve diğerleri de Purab ve Disha’yla gitmeye karar verirler. Disha duygusallaşır ve hepiniz bizi kendi akrabalarımızdan daha çok sevdiniz der. Aliya, Abhi’den özür diler ve bunu bir daha asla tekrarlamayacağını söyler. Dasi, Abhi’den onu affetmesini ister. Abhi Disha’dan da özür özür dilemesini ister. Aliya Disha‘dan da özür diler.Ah Kalbim 9 şubat fotoğrafları

Abhi, hatasını fark ettiğine sevindiğini ve Purab ile ilgisi olan bir hata daha yaparsa özür dileme şansı vermeyeceğini söyler. Disha, Abhi ve Purab’a sarılır. Aliya odasına gider ve hatalı olduğunu anlar. Kiara Sunny‘nin evine gitmek için annesinden izin ister. Sonra Pragya‘ya duygusal şantaj yapar. King onu uzaktan izler. Pragya Kiara’nın Sunny ile buluşmasına izin verir. Kiara King‘e sarılır ve Sunny‘lere gider.

Abhi, Disha’ya Kiara için çilekli süt yapmakta ona yardım edeceğini söyler. Disha ve Purab, Abhi’nin bir kızı olsaydı Kiara gibi olurdu derler. Disha, Tanu’nun odasına gider ve Tanu‘yu elektrikli ısıtıcıda su kaynatırken görür. Disha, bunun güvenli olmadığını söyler. Tanu sinirlenir.

Ah Kalbim 9 Şubat Özetinde  Abhi Pragya’nın resmine bakar ve beni neden hastanede ziyarete gelmedin diye üzülür. O sırada, Kiara aniden içeri girer ve kiminle konuştuğunu sorar. Abhi, eski sevgilisiyle konuştuğunu söyler. Kiara, Abhi’ye karını aldatıyor musun diye sorar. Abhi sadece resimle konuştuğunu söyler. Eğer o (Pragya) burada olsaydı hayat nasıl olurdu diye düşünür.

Kiara, Abhi’den resmi ona göstermesini ister. Abhi resmi göstermek üzereyken, rüzgar resmi Sunny’nin yanına atar. Kiara, Abhi’ye kucağına uzanıp dinlenmesini söyler. Abhi onun kucağına uzanır ve Kiara onun başına masaj yapar. Abhi Pragya‘nın aynı şeyi yaptığını hatırlar. Pragya da Abhi‘nin resmine bilgisayarda bakar ve ona bir kızları olduğunu nasıl söyleyeceğini düşünür.

Ah Kalbim 298. Bölüm Fragmanı

Etiketler

Ah Kalbim 298. Bölüm Özeti 9 Şubat Purab ve Disha gidiyor (1 Yorum)

  1. Neden.Ahkalbim.bitiyormu yoksa. Yapma.kanal7.severek. izliyoruz.hafta.sonuna.aldınız.yine.birşey.demedik.finali.izlemek.istiyoruz.