İkimizin Yerine 137. Bölüm Özeti 22 Ocak Varun Felç mi Olacak

İkimizin Yerine dizisinde geldik 137. bölüme.  İkimizin Yerine dizisinin 22 Ocak salı akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde Basant değişmek istiyor.

İkimizin Yerine 137. Bölüm Özeti

Jagdiş giderken Anandi üzgünce izler. Sumitra onunla konuşur ve teselli etmeye çalışır. Fakat Anandi çok üzgün. Sugna, Anandi’yi bir süreliğine evine götürmeyi önerir. Sumitra bu fikri sever. Sugna Anandi’ye, Şiyam’ın Dadisa’yı ikna edeceğini söyler. Hepsi gider.

Dadisa, Tauji Anandi‘yle alay edecek diye onu gönderdiği için Sumitra’ya kızar. Sumitra, bunun farkında olmadığını söyler. Dadisa bir hışımla gider. Gehna Nandu’yu öğretirken Basant oraya gelir ve Jagdiş‘le Anandi hakkında konuşurlar. Gehna, Jagdiş ve Anandi’nin birbirlerini ne kadar sevdiğini anlatır. Basant bunu yanlış anlar ve Gehna’nın onunla alay ettiğini zanneder.

Her zaman beni küçük düşürüyorsun diyerek ona bağırır. Gehna, asla böyle bir şeyi düşünmeyeceğini söyler. Ama Basant, Gehna’nın onu sevmediğini aklına kazımıştır ve bu yüzden Gehna hiçbir şey yapamaz. Gehna gider. Basant çok sinirli. Dadisa Gehna ile konuşmaya gelir. Gehna onunla kaba konuşur. Basant gelir ve Gehna’ya annesine saygılı olması için bağırır.

Birbirlerine kötü kötü bakarlar. Dadisa bir sorun olduğunu anlar. Dadisa Gehna’yı davranışları için uyarıp gider. Varun uçurtma uçurmak için Şiyam‘ı çağırır. Sugna ve Anandi’yi terasa çıkar ama yağmur yağınca Şiyam uçuramayacaklarını söyler. Dadisa, Gehna ile tatlı konuşur ve Basant ile arasında ne olduğunu sorar. Gehna kaba davranışı için özür diler.

Dadisa’nın ısrarına rağmen, Gehna ona ne olduğunu söylemez. Dadisa, Basant’ı üzen Gehna’yı azarlayıp gider. Jagdiş ve Bairon, Jaipur’a ulaşır ve otele giriş yaparlar. Jagdiş bir arkadaşıyla telefonda konuşurken Bairon odasına çıkar. Jagdiş mini etek giyen bir kızla çarpışır ve kızın peşinden bakar. Anandi’ye modern olmasını söylemeyi düşünür ama o dinlemez diye çekinir. Çok eski kafalı olduğu için içinden Anandi’ye söylenir.kimizin Yerine 137. Bölüm resimleri

Varun kamyonuyla oynuyor. Şiyam, Sugna ve Anandi de oradadır. Anandi geç olduğunu fark edince gitmek ister. Ertesi gün geleceğine söz verip gider. Sugna çocukları oda çağırır. Varun biraz daha oynamak ister ve Sugna kabul eder. Varun’u oynamak için yalnız bırakır. Tauji odasından baş ağrısı ile çıkar.

Varun’u görünce öfkeyle terasa çıkar. Terasın kapısının kilidini açar ve yağmur yağdığını görünce söylenerek aşağı iner. Anandi eve girince Jagdiş onu arar. Jagdiş onu ne kadar özlediğinden bahseder. Başta Anandi güzel konuşur, fakat Dadisa’nın yaklaştığını görünce kem küm eder. Dadisa telefonu alınca Jagdiş aceleyle kapatır.

İkimizin Yerine 137. Bölüm Özetinde Dadisa, Anandi’den çay yapmasını ister ve sonra Jagdiş’in iyiliği için dua eder. Tıp fakültesini unutmasını umar. Anandi, Dadisa’ya çay verir. Dadisa, Sugna’nın evinde, özellikle Tauji evdeyse dikkatli olması için onu uyarır. Anandi kabul eder. Anandi odasına gidip Jagdiş’in fotoğrafı ile konuşur. Jagdiş gelince bütün isteklerini yerine getireceğine söz verir.

İkimizin Yerine 22 Ocak Özeti Devam Ediyor

Varun uçurtma makarasıyla oynarken Tauji gelip ona bağırır. Varun, Tauji ile tatlı konuşur ama Tauji Varun’u iter ve kaybolmasını söyler. Varun uçurtmasını alıp terasa gider. (Tauji teras kapısını açık bıraktı). Varun terasta yağmurun durmasını bekler. Yağmur durunca, Tauji kuşları beslemek için terasa gider.

Sugna uykusunda Varun’un onu çağırdığını duyar. Her yerde onu arar ve terasa çıkar. Kuşyemine basarak yürür. O sırada bir hizmetçi onu çağırır ve Sugna aşağı iner. Tauji saklanarak odasına gider. Hizmetçi Varun’un ruhsuz, baygın bedenini içeri getirir. Sugna çığlık atmaya başlar. Hizmetçi Sugna ile Tauji‘nin eşine, Varun’un terastan düştüğünü gördüğünü söyler.

Sugna ağlar. Tauji şimdi odasından çıkmış gibi yapar ve hizmetçiye cipi hazırlamasını emreder. Madan‘ın hizmetçisi Şagun‘u Dadisa’nın evine getirir ve onlara Varun’u anlatır. Herkes hastaneye gider. Gehna çocuklarla ilgilenmek evde kalır. Tauji hastanede ağlar ve ağlayan Şiyam’a yaklaşır. Geçmişte Varun‘a kötü davrandığı için özür diler ve onun için herkes kadar endişelendiğini söyler. Madan, Şiyam’ı teselli etmeye çalışır.

Tauji, Varun ve Sugna’nın durumu hakkında endişelerini dile getirir. Sinsice uzaklara bakar. Dadisa ve ailesi gelir. Sugna annesini görünce ağlar. O sırada doktor gelir ve Varun’un omurga ameliyatı olması gerektiğini söyler. Herkes panikler ve yaygara koparır. Sonunda Şiyam doktora devam etmesini söyler. Sugna, Tauji’ye gelir ve bugün terasta kuşları besledin mi diye sorar. Tauji inkâr eder, ama Sugna o zaman kuşyeminin terasta ne işi vardı diye sorar.

İkimizin Yerine 22 Ocak Özetinde Tauji sinirlenir ve Sugna’ya ben Varun için endişelenirken gereksiz yere suçlanıyorum der. Şiyam, Sugna’ya sen teras kapısını kilitlemeyecek kadar dikkatsizken başkalarını suçlamayı bırak der. Sugna Tauji‘nin yaptığını söyler, ama Şiyam kabul etmez ve Varun’un kazası için Sugna‘yı suçlar. Sugna şaşkın halde ağlar.

Doktor gelip ameliyatın yapıldığını söyler. Ama 12 saat boyunca omurganın düzgün çalışıp çalışmadığını söyleyemeyiz der. Bir daha asla yürüyememe ihtimali vardır. Herkes şok olur. Dadisa sersemler ve kalbini tutar. Anandi ona destek olur ve oturtur. Şiyam yine Sugna’ya bağırır, ama Tauji, şu an onun da eşit derecede endişeli olduğunu söyleyerek Şiyam‘ı engeller.kimizin Yerine 22 Ocak resimleri

Varun odaya götürülür. Sugna, onu görmek ister ve ağlar. Bairon Basant‘ı arar ve Basant ona Varun‘la ilgili bilgi verir. Basant sınavları bitinceye kadar Jagdiş’e hiçbir şey söylememesini söyler. Bairon isteksizce kabul eder. Sonra Jagdiş evi aramak ister ama Bairon ona ben herkesle konuştum sen sadece dersini çalış der.

Jagdiş’in kafası karışır. Anandi ve Basant, Dadisa‘yı teselli eder. Hemşire herkese Varun‘u görebileceklerini söyler. Ama bilinçsizdir. Herkes içeri girip ağlar. Madan Varun‘u bu durumda göremediği için gitmek isterken Tauji onu teselli eder, Anandi, Varun’un bacaklarını alçıda görüp ağlar. Şiyam, Sugna ve diğerleri de bunu görünce yıkılırlar.

İkimizin Yerine 22 Ocak Fragmanı