Ah Kalbim 3 Ağustos Özeti 346. Bölüm Fragmanı Ranbir ve Praçi Arsında Aşk Mı Başlıyor

Ah Kalbim dizisinde Riya intikamını almak için arkadaşlarından yardım istemişti. Onun amacı Praçi yi değil üniversite Delhi den kovdurmaktır. Abhi ve Purab, Mahes adında birisiyle geliyorlar. Mahes evdeki kameralara bakacağını söylüyor. Abhi gerçek suçlunun ortaya çıkacağını söylerken Riya ve Aliya tedirgin oluyor.

Ah Kalbim 3 Ağustos Özeti

Riya Aliya ya korktuğunu ve suçlu olduğunu herkesini bileceğini söylerken Aliya panik yaparak suçlu gibi görünmemesini istiyor. Suç ortaya çıkmadan kimse suçlu sayılmaz diyor. Mahes akşama kadar herşeyin ortaya çıkacağını söylüyor. Riya nın arkadaşları ise afişleri hazırlayıp Praçi hakkında sahta hikayeler uydurmaya başlamışlardır bile.

Praçi ve Şana okula geldiklerinde posterlerini görüyorlar. Praçi onları hemen çıkarmaları gerektiğini söylüyor. Riya nın arkadaşları bakalım ne kadar hızlısınız diyorlar ve okulun her yanında bu posterlerden olduğunu söylüyorlar. Hem posterleri çıkarsalar bile kimin hırsız olduğunu herkesini iyi bildiklerini belirtiyorlar.

1 92

Aliya Riya dan korkmayı bırakmasını ister ve Mahes’i göreceğini belirtir. Aliya Mahes’in elindeki görünti çipini alıp ona başka bir çip veriyor ve Riya ya durumu kurtardığını söylemek istiyor. Mahes Aliya ya sahte çipi vererek beni kandıramazsın diyor. Benmi çipim seninkinden daha küçüktü diyor ve bu şekilde suçlu olduğunu itiraf ettiğini söylüyor.

Aliya ona beni tehdit edemezsin diyor ve işini yapmasını istiyor. Mahes şimdi tehlikede olduğunu söylüyor. Riya ve arkadaşı okula geliyorlar. Rocky ve Shaina neden geç geldiklerini soruyor. Praçi ve Şana’nın okulu temizlemeye gittiklerini ve yüzlerinin sapsarı kesildiğini söylüyorlar. Riya bunun daha başlangıç olduğunu onlar gidene kadar bunun devam edeceğini söylüyor.

2 94

Şana Riya yı tokatlayacağını söylerken Praçi onu durdurur. Şana yine onun için iyilik mi istiyorsun diye azarlıyor. Praçi hayır diyor onu tokatlamana karşı değilim ancak zamanını bekliyorum. Ondan intikam almak yerine ona ders vermek istiyorum diyor. Okul bitmeden bunu yapma sözü veriyor.

Ah Kalbim 346. Bölüm Özeti

Abhi Dadi yi tapınağa götürüyor. Dadi nin bacağım ağrıyor numarasıyla kendini getirdiğini öğrenince bana şantaj yaptın diye kızıyor. Dadi Pragya ile bir an önce birleşmesi için dua ediyor. Abhi onun adını anmamasını isterken Dadi yakında Riya evlenip gidecek ve sen tek başına kalacaksın bu yüzden sana bir hayat arkadaşı lazım diyor. Abhi beni yine ateist yapmak istiyorsun herhalde diyor ve Pragya dan uzak durmak istediğini söylüyor.

3 89

Pragya bir anda taksiden iner ve tapınakta Praçi için dua etmeye gider. Dadi pandite Tanrı beni ne zaman duyar ve isteklerime cevap verir diye sorar. Pandit kalpten istediğin zaman der. Abhi Vikram dan telefon alır. Dadi Tanrı dan Abhi ile Pragya nın 20 yıllık hasretini sonlandırmasını ve Riya nın annesine kavuşmasını istiyor. Abhi Vikram ile telefonda konuşmaya devam ederken bir kadının eline çarpıyor.

Kadının elindeki sindor Pragya nın yüzüne bulaşıyor. Kadın Abhi yi azarlarken Abhi Pragya ya bakıyor ancak tam olarak seçemiyor. Pragya arkasını dönerken Vikram Abhi ye ne olduğunu soruyor. Kadın Abhi den Pragya için su getirmesini istiyor. Pragya Abhi nin sesini duyduğunu düşünüyor ve gözlüklerini çıkarıp etrafa bakıyor. Abhi su almaya gidiyor. 4 86

Abhi su alamıyor. Kadın Kum kumun hala yüzünde olduğunu söylüyor ve mendiliyle temizlemeye çalışıyor. Dadi dua etmeye devam ederken Pragya onu hissediyor. Ranbir bir kızla flört ederken Praçi yi görüyor ve geri adım atıyor. Praçi neden bütün kızlarla flört ediyorsun diyor. Ondan ciddi olmasını istiyor. Ranbir her kızın farklı olduğunu söylüyor.

Ranbir Praçi den kafa ütülememesini istiyor ve bildiğim bir şey varsa o da senin hırsız olduğuna inanmıyorum diyor. Hırsızlık için kötü ahlaka sahip olmak gerekir ama sen de bunlar mevcut değil diyor. Praçi benimle flört mü ediyorsun diyor. Ranbir tipim değilsin diyor. Onlar birbirinden uzaklaşırken bakışıyor. Ah Kalbim 346. Bölüm özeti sona erdi.5 71

Ah Kalbim 3 Ağustos Fragmanı

Ah Kalbim 3 Ağustos Özeti 346. Bölüm Fragmanı Ranbir ve Praçi Arsında Aşk Mı Başlıyor (5 Yorum)

  1. Bence Kiara ölmedi geri dönecek ben öyle düşünüyorum ayrıca aliya purab ile evlenmesine rağmen hala kötülük yapıyor şimdi bir de ranbir çıktı başımıza praci ve riya ranbire aşık olacaklar bakalım pragya ve abhi bu durumla nasıl başa çıkacaklar

  2. Bence herkes saçma valla en güzel hit filimi ah kalbim bitmesi çok saçma ve ben pragyaya hayranı olarak onu çoooook seviyorum buda size kapak