Ah Kalbim 300. Bölüm Özeti 16 Şubat Pragya Gerçekleri Öğrenir

Geldik Ah Kalbim dizisinin 300. bölüm  özetine. Tam 300 bölümdür devam eden ve aktif olarak Hindistan’da da yayınlanmaya devam eden Ah kalbim dizisinin 16 Şubat 2019 cumartesi akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde Pragya Abhi‘nin Tanu ile evlendiğini öğrenecek ve büyük aşk büyük bir yara alacak.

Ah Kalbim 300. Bölüm Özeti

Abhi Tanu’yu arar ve ailesine iyi bakmadığı için onu azarlar. Tanu ondan özür diler ve bir şans daha ister. Kiara telefonla Abhi ile konuşur ve annem sana çok kızgın, seni tokatlayacak der. Pragya oraya gelir ve Abhi olduğunu bilmeden onunla konuşmak ister. Kiara, onunla kibar konuşmasını ister. Pragya, telefonla Abhi’ye Kiara’ya yardım ettiği için teşekkür eder, ama Abhi onu duyamaz.

Pragya, Kiara’dan süpermeni evine davet etmesini ister. Kiara, eve gelmeye korkuyor der. Aliya ve Tanu Abhi’nin Kiara için Tanu’yu azarladığı konusunu tartışırlar. Tanu, Disha Abhi’nin beynini yıkamıştır der. Aliya, ona bir süre evdekilerle ile iyi geçinmesini söyler. Sonra Disha‘dan intikamımızı alırız der. Dasi, Disha ve Purab’ın evlilik yıldönümü için en sevdikleri yemeği yaptırmak ister.

Ah Kalbim 16 Şubat özetinde

Tanu onu duyar ve gelip Dasi’ye sarılır. Purab ve Disha’nın evlilik yıldönümünü hatırlattığı için teşekkür eder ve yine sarılır. Dasi şaşırır. Tanu, Purab ve Disha’nın kapısını çalar ve odaya girip mutlu yıldönümleri diler. Disha’ya alışverişe gidelim der. Disha ve Purab şaşkın. Abhi Pragya’nın hayaliyle uyanır. Aniden, hayal olduğunu anlar ve Pragya yokken neden hayatta kalamadığını düşünür.

King Pragya‘nın odasına girer ve Kiara’yla görüşmesini asla engellememesini ister. Pragya, yapmayacağına söz verir. King, Kiara’yı mücevher dükkânına götürüp ona seninki gibi bir zincir hediye etmeliyiz der. Pragya, Kiara’ya özel olduğunu hissettirmek için zincir vermenin gerekmediğini söyler. Tanu, Purab ve Disha için bir parti düzenler. Mitali ne yaptığını merak eder.

Ah Kalbim 300. Bölümde Tanu, Abhi’ye yıldönümünü hatırlatır. Abhi parti için ona teşekkür eder. Tanu Disha‘ya mücevher alacağını söyler. King ve Pragya kuyumcuya ulaşır. Pragya‘ya karısı gibi davranınca Pragya, bir çift oldukları hakkında yalan söylememesini ister. King, kendisi için de mücevher seçmesini ister ama Pragya reddeder. Pragya, tüm bunları bizim için yapman gerekmiyor, ben gidince ne yapacaksın diye sorar.

King, Pragya’nın gitmekten bahsettiğine şaşırır. Daha sonra Pragya, Abhi’nin resmini görünce onu özler. King bir çağrı alır ve gider. Yolda Abhi ile karşılaşır. Abhi, Pragya’nın da dükkânda olduğunu öğrenir ve ne yaptığını merak eder. Purab, Disha ve Tanu gelir ve Abhi ile buluşurlar. Pragya bir mangalsutra’ya(evlilik sembolü) bakar ve Abhi’yi hatırlar.

Purab, Disha, Tanu ve Abhi de kuyumcuya gelir. Pragya mücevher seçmekle meşgul. Satıcı, özel mücevherleri göstermek için onları birinci kata götürür. Abhi, Pragya’nın mangalsutraya baktığını görür. Pragya da Abhi’yi etrafında hisseder. Sunny Kiara‘yı ailesinin yıldönümüne davet eder. Kiara ailesiyle birlikte geleceğini söyler. Pragya Abhi‘nin evli olduğunu hatırlar ve mangalsutrayı almaz.

Tanu, Pragya’ya Abhi’nin hayatına geri dönme şansı vermeyeceğini düşünür. Disha, kendine bir zincir beğenir. Tanu, Pragya’nın baktığı mangalsutra’yı beğenir ve Abhi için her şeyi yapacağını söyler. Bir çocuk evlat edinmeyi reddettiği için Abhi’den özür diler ve iyi bir anne ya da eş olamayacağını hissettim der. Abhi‘ye duygusal şantaj yaparak mangalsutrayı alır. Abhi, Kiara ve Sunny var ya evlat edinmekten vazgeçtim der.

Ah Kalbim 300. Bölüm Özetinde Purab bunu duyar ve Disha’ya anlatır. King Pragya‘yı arar ve doğum gününde Kiara’ya hediye etmek için zinciri almasını ister. Bir çocuk koşarken Abhi ile çarpışır ve Abhi‘nin elindeki mangalsutra tam Pragya’nın boynuna düşer. Pragya ile Abhi birbirlerine bakar ve ikisi de iyi günlerini hatırlar.Ah Kalbim 300. Bölüm resimleri

2019 Özeti Devam Ediyor

Tanu, Disha’nın kendine ne görmek ister. Disha, aldığı zinciri gösterir. Tanu, ağır bir şey seçmesini ister ama Disha, ağır mücevher takmadığını söyler. Tanu, Abhi’nin yanına gider ve Pragya’nın boynundaki mangalsutrayı görür. Abhi, bu Tanrını dileği olabilir der ama Tanu, bunun yalnızca bir kaza olduğunu ve Tanrı’nın yeniden evlenmeyi dilemeyeceğini söyler. Pragya mangalsutra’yı çıkarmaya çalışır.

Tanu mangalsutra’yı geri almaya gider ve onunla alay eder. Abhi Pragya’ya istemeden yaptığını söyler. Abhi gidince, Tanu Pragya‘ya gözdağı verir gibi Abhi ile evlendiklerini anlatır. Pragya şok olup ağlar. Tanu, Abhi’nin ona mangalsutra aldığını söyler. King, imzaladığı anlaşmayı öğrenince Pragya‘nın mutlu olacağını düşünür. Pragya’ya bir kolye almaya karar verir. Tanu, Pragya’yı incitmeye devam eder.

Ah Kalbim 16 şubat özetinde Kocamdan uzak dur diyerek Pragya’yı Abhi’yi ondan çalmaya çalışmakla suçlar. Ayrıca, Pragya’nın kocasını sevmediğini, bu yüzden de Abhi’yi tuzağa düşürmeye geldiğini söyler. Pragya, King’in saygı duyulan bir adam olduğunu söyler. Tanu kocanla kal ve benim mangalsutra ‘mı geri ver der. Pragya berbat.

Ah Kalbim 300. Bölüm Fragmanı

 

Etiketler

Ah Kalbim 300. Bölüm Özeti 16 Şubat Pragya Gerçekleri Öğrenir (2 Yorum)

  1. Zavallı.parakya. neden.üzülüyorum. sen.abiyerde. canını.verdin.osana. saçının.telini.bile.vermedi.evlen.krallar. Hiç. Değilse. Kıymet. Veril. Layigini.buldun.pİraky’a. Bulmuş.mikrop.tanu.
    K