Yoksul Akraba Oyuncuları Karakterleri ve Kadrosu (Tüm Oyuncular)

Yoksul Akraba dizisi sete çıktı. Yoksul Akraba  dizisinin ismi ise Zengin ve Yoksul olarak değiştirildi.

Yoksul Akraba Ntc Medya’nın Kırgın Çiçekler ve Aşk ve Mavi dizilerinden sonra ki yeni gözdesi. Mehmet Yiğit Alp’in yapıcılığını, Deniz Yorulmazer’in yönetmenliğini üstleneceği ve şimdilik ismi Yoksul Akraba olarak anılan yeni bir dizinin hazırlıkları son hız devam ediyor. Bize gelen bilgiye göre yeni bir dram dizisi hazırlayarak Türkiye’yi ekrana kitlemeyi planlayan Ntc Medya Biran Damla Yılmaz ve Binnur Kaya ile Yoksul Akraba dizisi başrolleri için anlaşmaya varmış

Yoksul Akraba  dizisinin senaristliğini ise Hatice Meryem ile Yelda Eroğlu’nun yazacak.

Her ne kadar kadın başrol oyucusu açıklanmasa da kulislerde Biran Damla Yılmaz’ın Yoksul Akraba için evet dediği ve bu role hazırlandığı yönünde bilgiler var. Yoksul Akraba dizisinin senaristliğini ise son olarak Kırgın Çiçekler ile Aşk ve Mavi gibi dizilerinde senaristliğini üstlenen Yelda Eroğlu üstlenecek.

Yoksul Akraba Dizisi Konusu

Meral güzel bir kızdır ve oldukça varlıklı olan Erdemli ailesine gelin gider ancak Meral’in kuzeni Berrin’in Meral’in kötü kaderine karşı verdiği mücadele verecektir. Biri zengin, biri fakir olan iki farklı ailenin etkileyici hikayesinin izleyici ile buluşturulacağı Yoksul Akraba dizisinde fakir bir mahallede yetişen bir kızın acı ve dram dolusu hikayesi anlatılacak.

Yoksul Akraba Dizisi Oyuncuları

Binnur Kaya(Berrin)

19 nisan 1972’de Ankara’da dünyaya gelen Binnur Kaya 47 yaşındadır. Türkiye’nin en yetenekli ve deneyimli oyuncularından biri olan Binnur Kaya yıllarca sinema ve tiyatroda yer aldıktan sonra 2007 de Avrupa Yakası dizisi ile dünya da tanına bir isim haline gelmiştir. Binnur Kaya aslında tam bir komedi oyuncusudur; ancak dramda da başarısını ispatlamıştır. Yeni nesil Binnur Kaya’yı Aramızda Kalsın dizisinde hayat verdiği Hüsne karakteri ile tanır. Binnur Kaya son olarak Bu Sayılmaz dizisinde başrol oynasa da dizi ne yazık ki tutmamış ve büyük hüsran yaşamıştır.

Berrin iki kızı olan ve hayatın zorluklarıyla kavrulmuş bir annedir.Binnur Kaya Yoksul akraba dizisi

Osman Sonant(Yavuz Erdemli)

Osman Sonant son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde hayat verdiği Kerem Adil Sağlam karakteri ile çok konuşulmuştur. Yine 2018 de Fi dizisinde ki performansı ile eleştirmenlerden tam puan alan başarılı bir oyuncudur. 1 Mart 1979 da İstanbul’da dünyaya gelen Osman Sonant Yılmaz Gruda’dan oyunculuk eğitimleri almıştır. Şuanda 40 yaşında olan Osman Sonant İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları mezunudur. Osman Sonant’ın yer aldığı son projeler ise Beş Kardeş ve Leyla İle Mecnun olmuştur. Osman Sonant Yoksul Akraba dizisi

Evrim Solmaz (Meral Erdemli)

Damla Colbay(Aysel)

1992 de İzmir’de dünyaya gelen Damla Colbay İzmir’in güzel kızlarından biridir. 27 yaşında olan Damla Colbay Dokuz Eylül Üniversitesinde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk olarak Kara Para Aşk dizisi ile ismini duyuran ve güzelliğini gösteren Damla Colbay daha sonra Hayat Mucizelere Gebe dizisinde yer alsa da dizi tutmamıştır.
Damla Colbay Yoksul Akraba dizisi

Gülcan Arslan((Nihal) 

Gülcan Arslan 1 Mayıs 1986 Sakarya doğumludur. Şuanda 33 yaşında olan Gülcan Arslan Sadri Alışık Kültür merkezinde oyunculuk eğitimleri aldı ve ilk olarak reklamlarda deneyim kazandı. Bir Çocuk Sevdim dizisi ile tanınmaya başlayan Gülcan Arslan Günahkar ve Arka Sokaklar dizisi ile dizi yıldızı olmayı başardı. Arka Sokaklar’da hayat verdiği komiser Leyla rolü onun kariyerini önemli basamaklarından biridir. Günahkar dizisi ise reyting canavarına yenik düşmüştür umarım Yoksul Akraba dizisinde benzer bir sorun ile karşılaşmazGülcan Arslan Yoksul Akraba Oyuncusu

Eren Hacısalihoğlu(Aziz)

Haliç Üniversitesi Konservatuar Bölümü mezunu olan Eren Hacısalihoğlu son dönemlerin ünlü dizi oyuncuları arasında yer almaktadır. 5 Haziran 1979 da Trabzon’da dünyaya gelen Eren Hacısalihoğlu şuada 40 yaşında ve kariyerinin zirvesindedir. Asla Vazgeçmem, Kalbim Ege’de Kaldı ve Kadim Dostum dizileri Eren Hacısalihoğlu’nun başrollerinde yer aldığı önemli diziler arasında yer almaktadır. Eren Hacısalihoğlu son olarak bekleneni veremeyen Muhteşem İkili kadrosunda yer almıştı.

Aziz başarılı bir avukattır.Eren HacısalihoğluYoksul Akraba Aziz

Elif Doğan (Aleyna Erdemli)

Elif Doğan Darısı Başımıza dizisinde hayat verdiği Öykü karakteri ile ilk başrol deneyimi kazanmış ve bir yaz dizisi olmasına rağmen performansı ve güzelliği ile büyük beğeni toplamıştır. 1994 İstanbul doğumlu olan Elif Doğan İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. İyi bir bale sanatçısı da olan Elif Doğan ilk oyunculuk deneyimini yine bir Show Tv dizisi olan Aşk Laftan Anlamaz da yer almış ve oyunculuğu ile fark yaratmıştır. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde hayat verdiği Zeynep karakteri ve Çukur dizisinde Hale karakteri Elif Doğan’ın kariyerinin altın basamaklarıdır. Elif Doğan Zengin ve Yoksul oyuncusu

Yoksul Akraba Karan

Biran Damla Yılmaz

28 Haziran 1997’de İstanbul’da doğan güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz daha 22 yaşındadır. 2013 yılından beri sanat camiası içinde bulunan Biran Damla Yılmaz halen konservatuvar eğitimi almaktadır. Biran Damla Yılmaz güzelliği ile dikkat çekince ilk olarak Çılgın Dershane filminde yer almış ve daha sonra Atv’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler’in başrolüne seçilmiştir. 1,61 cm boyu ile oldukça kısa bir sanatçı olan Biran Damla Yılmaz son olarak Mucize 2 filminde de Mahsun Kırmızıgül ile birlikte rol almıştır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Beyaz Yalan gibi büyük yapımlarda yer alsa da Biran Damla Yılmaz’ın Kırgın Çiçekler dizisinde hayat verdiği Eylül karakteri kriyerinin yükselişinde ki en önemli iştir. yoksul akraba dizisi oyuncusu biran damla yılmaz 1

Yoksul Akraba dizisi oyuncuları açıklandıkça sayfamızda yer vermeye devam edeceğiz.

2019 da başlayacak diğer yeni diziler listesi  ve bilgileri için tıklayınız Yeni Diziler

Yoksul Akraba Oyuncuları Karakterleri ve Kadrosu (Tüm Oyuncular) (8 Yorum)

  1. Dizide Gökhan Alkan oynamasın çünki ona uygun partner yok burda.Öykü Karayelle çıtayı yükseltdi ondan sonra güzelini bulun ona.

  2. Ya cok iyi bir dizi olcak bence biranla furkan cok ama cok yakisiyolar sborsizliqla bekliorum azerbaycan dan izliycem sizi seviyoruz basarilar ??????????

  3. Biranla Berk Cankat Furkan Andıç Tolga Sarıtaş falan olur.Bu arada yurt dışında Kaan Urgancıoğluyla Ezgi Eyüboğlunun aynı dizide oynamasını istiyor.Bencede güzel olur.

  4. Gökhan Alkanla Pınar Deniz aynı dizide oynasa güzel olur.Gökhan bir ağa olsa yurt dışında okumuş ama töresine bağlı sert ve kıskanç biri olsa Pınara aşık olsa ama Pınar onu sevmese ondan hep kaçsa ama Gökhanda ondan hiç vazgeçmese.Ne olur Türkiyedede böyle diziler olsa çok güzel olur.Bütün dünyada böyle diziler yayınlanıyor ve çok beyeniliyor.Lütfen burdada yayınlansın.