Yoksul Akraba Oyuncuları Karakterleri ve Kadrosu (Tüm Oyuncular)

Yoksul Akraba Ntc Medya’nın Kırgın Çiçekler ve Aşk ve Mavi dizilerinden sonra ki yeni gözdesi. Mehmet Yiğit Alp’in yapıcılığını üstleneceği ve şimdilik ismi Yoksul Akraba olarak anılan yeni bir dizinin hazırlıkları son hız devam ediyor. Bize gelen bilgiye göre yeni bir dram dizisi hazırlayarak Türkiye’yi ekrana kitlemeyi planlayan Ntc Medya Biran Damla Yılmaz ile de anlaşmaya varmış

Her ne kadar kadın başrol oyucusu açıklanmasa da kulislerde Biran Damla Yılmaz’ın Yoksul Akraba için evet dediği ve bu role hazırlandığı yönünde bilgiler var. Yoksul Akraba dizisinin senaristliğini ise son olarak Kırgın Çiçekler ile Aşk ve Mavi gibi dizilerininde senaristliğini üstlenen Yelda Eroğlu üstlenecek.

Yoksul Akraba Dizisi Konusu

Yoksul Akraba dizisinde fakir bir mahallede yetişen bir kızın acı ve dram dolusu hikayesinin anlatılması bekleniyor.

Yoksul Akraba Dizisi Oyuncuları

Biran Damla Yılmaz

28 Haziran 1997’de İstanbul’da doğan güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz daha 22 yaşındadır. 2013 yılından beri sanat camiası içinde bulunan Biran Damla Yılmaz halen konservatuvar eğitimi almaktadır. Biran Damla Yılmaz güzelliği ile dikkat çekince ilk olarak Çılgın Dershane filminde yer almış ve daha sonra Atv’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler’in başrolüne seçilmiştir. 1,61 cm boyu ile oldukça kısa bir sanatçı olan Biran Damla Yılmaz son olarak Mucize 2 filminde de Mahsun Kırmızıgül ile birlikte rol almıştır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Beyaz Yalan gibi büyük yapımlarda yer alsa da Biran Damla Yılmaz’ın Kırgın Çiçekler dizisinde hayat verdiği Eylül karakteri kriyerinin yükselişinde ki en önemli iştir. 

Yoksul Akraba dizisi oyuncuları açıklandıkça sayfamızda yer vermeye devam edeceğiz.

2019 da başlayacak diğer yeni diziler listesi  ve bilgileri için tıklayınız Yeni Diziler

Yoksul Akraba Oyuncuları Karakterleri ve Kadrosu (Tüm Oyuncular) (4 Yorum)

  1. Biranla Berk Cankat Furkan Andıç Tolga Sarıtaş falan olur.Bu arada yurt dışında Kaan Urgancıoğluyla Ezgi Eyüboğlunun aynı dizide oynamasını istiyor.Bencede güzel olur.

  2. Gökhan Alkanla Pınar Deniz aynı dizide oynasa güzel olur.Gökhan bir ağa olsa yurt dışında okumuş ama töresine bağlı sert ve kıskanç biri olsa Pınara aşık olsa ama Pınar onu sevmese ondan hep kaçsa ama Gökhanda ondan hiç vazgeçmese.Ne olur Türkiyedede böyle diziler olsa çok güzel olur.Bütün dünyada böyle diziler yayınlanıyor ve çok beyeniliyor.Lütfen burdada yayınlansın.