İkimizin Yerine 141. Bölüm Özeti 26 Ocak İlk Öpüşme

İkimizin Yerine dizisi 141. bölümü ile 26 Ocak cumartesi akşamı izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine dizisinin 26 ocak akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde Varun felç olacak.

İkimizin Yerine 141. Bölüm Özeti

Jagdiş ve Anandi yağmurda oynamaktan hoşlanır ve Jagdiş romantikleşir. Beraber çok eğlenceli ve romantik bir gün geçirirler. Sonra dekore edilmiş otel odasına geri dönerler. Ertesi gün Jagdiş evi arar ve ulaşamaz. Anandi‘ye kırmızı bir elbise verip o gün giymesini ister. Anandi giyer ve bunun pantolonu yok mu diye sorar.

Jagdiş böyle güzel, çıkarma der. Jagdiş ona daha modern elbiseler alacağını söyler ama Anandi buna hazır değildir ve kapalı giymek ister. Jagdiş sinirlenir. Bu arada Basant bir yere gitmeye hazırlanır. Gehna balayına gitmek için Dadisa konuştun mu diye sorar. Basant konuşacağını söyler. Gehna kendisinin bunu yapmak zorunda kalacağını düşünür.

Anandi, Jagdiş’i teselli etmeye çalışır ve aldığı tüm giysileri giyeceğini söyler. Jagdiş öfkeyle mecbur değilsin der, ama Anandi tüm kıyafetlerini giyeceğini söyler. Anandi, Jagdiş‘i maymun diye çağırınca Jagdiş onu odaya kovalar ve ikili yastık kavgası yaparlar. Gehna, Dadisa’dan Basant’la birkaç gün dışarıda gitmesi için izin ister.kimizin Yerine 141. Bölüm resimleri

Dadisa izin vermez ve Gehna’yı Basant’ın hayal kırıklığı yüzünden suçlar. Siz, Jagdiş ve Anandi gibi genç ve taze evli değilsiniz der. Gehna, kocasıyla vakit geçirmenin yaş olmadığını söyler. Tüm görevlerimi yaptığım halde, hayallerimi gerçekleştirmem için senden izin almam gerekmiyor der ve gider. Dadisa şok olur.

İkimizin Yerine 141. bölüm özetinde Anandi ve Jagdiş yıllar önce Anandi‘yi tedavi eden doktoru ziyaret etmek için hastaneye giderler. Jagdiş, ben de bir gün iyi bir doktor olacağım, hatta bu hastaneye geleceğim der. Anandi, o kadar çok kadının çalıştığını görünce etkilenir. Jagdiş, kadınların çalışmasını istediği için Anandi‘nin eğitime devam etmesini söyler.

Beraber Anandi’nin doktoruyla konuşurlar. Anandi doktor ve eşine Jagdiş‘in doktor olmak istediğini fakat ailesinin karşı çıktığını anlatır. Doktorun eşi (Ratna), kocasının dekan olduğunu söyler. Dekan, Jagdiş’e önce babasıyla konuşmasını ve sıkı çalışmasını söyler. Ratna, Jagdiş’e Mumbai üniversitesine katılmasını söyler. Jagdiş, ben istiyorum ama ailem izin vermez der. Dekan, sınav sonuçları çıkınca Bairon ile konuşacağını söyler.

kimizin Yerine 26 Ocak Özeti resimlerinde

Dadisa, Basant‘ı Gehna‘ya karşı doldurur ve Gehna’nın çok bencil olduğunu söyler. Basant sinirlenir ve gidip Gehna’ya hesap sorar. Yine ona tokat atar. Gehna ağlar. Sabah, Şiyam, Varun’u Jaipur hastanesine götürür ve ona iyileşeceğine dair söz verir. Jagdiş, Bairon’u arar ve hastanede olduklarını öğrenir.

İkimizin Yerine 26 Ocak özetinde Jagdiş ve Anandi, Varun için dua etmek için mabede giderler. Doktor Varun‘u muayene eder ve bacaklarında acı hissetmediğini öğrenince endişelenir. Şiyam üzgün. Doktorlar Varun’u tekerlekli sandalyede getirirler. Herkes şokta.

Doktor, aileye Varun’un felç olduğunu bildirir. Sugna kendini kaybetmiş gibi Varun’u yürümeye zorlar. Şiyam onu kendine getirmek için tokatlar ve Varun’un durumu için onu suçlar. Sugna da kendini suçlayıp ağlar. Dadisa’larda herkes çok üzgündür. Jagdiş ve Anandi otele dönünce evi ararlar ve Basant‘tan Varun’un felç olduğunu öğrenince çok üzülürler.

Varun evde ısrarla Şagun ile oynamak için dışarı çıkmak için ister. Alçısı da kalktığı için Şiyam’a neden ayaklarını kıpırdatamadığını sorar. Şiyam gözyaşları içinde. Madan oraya gelip Varun’u teselli eder. Radha da Varun‘a uygun bir dille, onu üzmeden durumu anlatmaya çalışır. Ona ilaç verir. Sugna ağlar.

İkimizin Yerine 141. Bölüm Fragmanı