Ah Kalbim 304. Bölüm Özeti 2 Mart Pragya Hastanede

Ah Kalbim 304. bölüm ile 2 Mart cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Ah Kalbim 2 Mart özetinde Abhi Pragya hastaneye getirir.

Ah Kalbim 304. Bölüm Özeti

Abhi, Pragya’nın evliliğinin gerçek olup olmadığını kontrol etmeyi düşünür. Aliya, Bülbül’ün ölümünü hatırlar. Pragya, King gerçek kocası olmadığı için oyunda ne yapacağını merak eder. Pragya oyunda kocasını bulmaya çalışırken aile onun dikkatini dağıtmaya çalışır. Aliya ipi kesmekle meşguldür ve John onu fark eder.

Pragya gözü kapalı halde avizenin tam altında Abhi’ye doğru yürür. King yerini değiştirip Abhi’nin önüne gelir. Tanu, Disha ile Purab’ın Pragya’yı Abhi’ye yönlendirmeye çalıştığını anlar. Tanu ve Aliya avize ipini keserler. Abhi tam zamanında Pragya‘yı kurtarmaya çalışsa da Pragya yaralanır ve apar topar hastaneye götürülür. King, Abhi’nin Pragya’ya olan ilgisini fark eder ve şaşırır. Abhi’nin neden paniklediğini merak eder.

John, Tanu ve Aliya’nın avize ipini kestiğini görür. Tanu ve Aliya zaferlerine sevinirler ama John‘a yakalandıklarını fark edince endişelenirler. Abhi Pragya’yı hastaneye götürürken yolda siyasi bir miting olduğu için dururlar. King herkesten yolu açmasını  isterken Abhi herkese kızar. Sonunda yolu açarlar.

Tanu, ağzını kapalı tutması için John‘a bir miktar para teklif etse de John aileye bağlı olduğu için onları asla aldatmayacağını söyler. Abhi Pragya’yı hastaneye getirir ve onunla ilgilenmeleri için doktorlara bağırır. Purab ve ailesi onu sakinleştirmeye çalışırlar. Abhi ağlar. King, doktorlarla konuşur.Ah Kalbim 304. Bölüm resimleri

King, Dasi‘yi teselli eder. Disha, Dasi’ye herkesin Pragya için dua etmesi gerektiğini söyler. Aliya ve Tanu, John’a yakalandıkları için birbirlerini suçlarlar. Kiara Pragya’nın kazasını öğrenir ve çaresizce onu görmek ister. Doktor Pragya‘ya kan gerektiğini söyler. Purab, Disha’nın kanının uyduğunu fark eder.

Disha, Kiara’nın hastaneye geldiğini öğrenir. Sunny’den onu durdurmasını istese de işe yaramaz. Disha, bu Abhi ile Kiara‘yı kavuşturmak için Tanrının planı olabilir diye düşünür. Tanu Nikhil’i arar ve John’u durdurmasını ister.

John yolda Robin‘i arar ve ona avizeyi Pragya‘nın üzerine düşürenin kimliğini bildiğini söyler. Kiara ağlarken Sunny onu sakinleştirmeye çalışır. Disha Pragya’ya kan verir ve Abhi ona teşekkür eder. King, şaşkın halde tüm ailenin neden Pragya için bu kadar endişelendiğini merak eder.

Ah Kalbim 2 Mart Özeti

Dasi tapınağa gitmek ister, ama Abhi Pragya’ya camdan bakarken gitmeyi reddeder. Abhi ne yapacağını bilmiyor. Purab hem Abhi‘yi teselli eder hem de ağlar. Disha aileyi sakinleştirmeye çalışır. Hepsi Pragya için endişelidir. Disha Kiara‘nın gelip gelmediğini merak eder.

King, Dasi’yi tapınağa götürmeyi teklif eder ama Dasi reddeder. Purab, King’e Abhi’nin tapınaklara gitmediğini söyler. King, herkesin ondan bir şey sakladığını düşünür. Aliya, Tanu ile beraber Pragya’yı öldürmeye çalıştığını anlarsa Abhi’nin çok kızacağını düşünerek paçaları tutuşur.Ah Kalbim 2 Mart 2019 resimleri

Doktor Pragya’nın hala bilinçsiz olduğunu söyler. Kiara ağlar ve Sunny onu teselli eder. Tanu, Nikhil’i arar ve John’u bulmasını emreder. Nikhil ona kızar ve tavrına dikkat ederek rica etmesini ister. Kavga ederler ve sonra Nikhil hedefine ulaşacağını söyler. Aliya Tanu’ya gider. Tanu ona işlerinin yapıldığını söyler. John, Tanu’nun çok kötü olduğunu, muhtemelen Pragya’yı da evden attıranın o olduğunu düşünür. Nikhil John‘u öldürmeye karar verir.

Ah Kalbim 304. Bölüm Fragmanı