Şule ile Vitrindekiler Neden Yok? Neden Yayınlanıyor? Neden Final Yaptı?

Şule ile Vitrindekiler programı için final kararı alındı. Bilindiği üzere 2 sezondur cumartesi ve pazar günleri ekran karşısında olan Şule ile Vitrindekiler programı son olarak 30 Aralık 2018 Pazar günü 16:00 ile 17:00 saatleri arasında yer almıştı.

Diğer diziler ve programlar ile birlikte yıl başı tatiline giren Şule ile Vitrindekiler sunucusu Şule Zeybek bir daha Kanal D ekranlarında Şule ile Vitrindekiler progrmaını sunmayacak. Bize gelen bilgiye göre Şule ile Vitrindekiler programı resmi bir final yapmadan ekran yolcuğu bitti.

Şule ile Vitrindekiler Neden Yok?

Şule ile Vitrindekiler programının diziler başladıktan sonra yeniden ekranlara dönmesi bekleniyordu; ancak Kanal D Şule ile Vitrindekiler’in reytinglerinden memnun değildi. Bize gelen kulis bilgilerine göre Kanal D Şule ile Vitrindekiler programının 2019’da olan sözleşmesini iptal etmiş ve Şule Zeybek ile de yapılan anlaşma da iptal olmuş.

Şule ile Vitrindekiler Neden Yayınlanmıyor?

Şule ile Vitrindekiler programı 118. Bölümü ile 30 aralık 2019 pazar günü ekranlara veda etti.  Bu nedenle Şule ile Vitrindekiler programının 119. bölümü hiç bir şekilde yayınlanmayacak. Şule ile Vitrindekiler programının ekran yolculuğu sone ermiş oldu

Şule ile Vitrindekiler Neden Final Yaptı?

Kanal D haftalık magazin konularının konuşulduğu Şule ile Vitrindekiler programından 2. 2.5 reyting beklerken Şule ile Vitrindekiler programı 0.87 – 0.90 gibi çok düşük reytingler ile 90. sırada kendisine yer buluyor. ule ile Vitrindekiler final 2019