Ah Kalbim 306. Bölüm Özeti 9 Mart Tanu yakalanacak mı?

Ah Kalbim 306. bölümü ile 9 Mart cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Ah Kalbim 9 mart özetinde Tanu yakalanacak mı?

Ah Kalbim 306. Bölüm Özeti

Nikhil, Tanu’ya sen kimseyi sevemeyecek bir kız değilsin der. Tanu ona kızar ve Abhi’ye âşık olduğunu söyler. Nikhil ona sarılır ve sonsuza dek Tanu’yu seveceğini söyler. Senin beni sevmemen umurumda değil der. Tanu Nikhil’den ondan uzak durmasını ister. Karakolda Robin, müfettişe, kardeşi John’un partide birinin Pragya’yı öldürmeye çalıştığını bildirmek için aradığını söyler.

Abhi King‘i arar ve Pragya‘yı nereye götürelim der. King eve götürmesini söyler. King saldırı ile ilgili her şeyi anlatmak ister ama çocuklar gelip onu durdurur. Abhi, Pragya’yı eve götüreceğini söyler. Herkes Mehra evine gideceğini düşünüp sevinir ama Abhi King‘in evine gideceğini söyler. King Robin’le konuşmak ister ama Kiara ile Sunny onu bırakmazlar. Müfettiş, Kiara’yı över.

King, Sunny’yi evine bırakmaya karar verir. King, Kiara’nın çizmekte yardımcı olduğu robot resme bakar onu partide gördüğünü düşünür. Pragya’nın saldırısı ve John’un cinayetinin bağlantılı olduğundan şüphelenir. King evdeki teyzesi (Chachi) arar ve ona Pragya’nın bir kazada yaralandığını bildirir. Abhi, Purab ve Disha Pragya‘yı eve getirirler.

Chachi duygusallaşır ve Pragya ile ilgileneceğini söyler. Abhi Chachi’den Pragya’yı odasına götürmesini ister. Pragya Abhi’nin gerçeği öğreneceğini düşünerek endişelenir. Pragya, Abhi’ye odasıyla ilgili yalan söyler. Disha üzülürken Abhi Pragya’yı odasına götürür. Abhi Pragya’nın odasına bakar ve neden King’le fotoğrafının olmadığını merak eder. İkili King’in odasında romantik bir anı yaşarlar.

Abhi Pragya’ya daha iyi misin diye sorar. Pragya bir şeye ihtiyacım olursa King‘e söylerim deyince Abhi kızar. Abhi, Purab ve Disha gider. Chachi Pragya için endişelenir ve kazadan bahsetmediği için onu azarlar. Pragya özür diler. King ve Kiara gelir. Mehra evinde Aliya, Tanu’ya King karakola giderse dikkatli olmasını ister.

Ah Kalbim 306. Bölüm özetinde Aliya King‘in kaza ile ilgili bilgisi olmadığını umar. King, Abhi’yi arar ve onu eve en yakın bir kafeye çağırır. Evde Kiara, annesine bir cinayete tanık olduğu için karakolda olduğunu söyler. Babam orada kaza ile ilgili konuştu ve avizenin kasıtlı olarak atıldığını söyledi der.

Abhi elbiselerini değiştirirken Pragya’yı özler. Onu neden unutamadığını düşünür. Pragya da Kiara kucağında uyurken ağlar. Abhi Pragya’yı arar ama konuşmazlar. Pragya hoşçakal deyip kapatır. King bir bardadır. Sarhoş bir adam bu halinden sevgilisini sorumlu tutar. Abhi gelir ve sarhoşu dışarı çıkarır. Sarhoş adam Abhi’nin gözlerindeki sevgiyi fark eder ve sonuçları hakkında onu uyarır.

Sarhoş adam gidince King Abhi’ye katılır ve aşkla ilgili konuşurlar. King ayrıca Pragya‘ya saldırmaya çalışan adamın partide bulunduğunu bildirir. King, garson John’un her şeyi gördüğünü ve kardeşi Robin’e her şeyi anlatmak üzereyken öldürüldüğünü söyler.

Ah Kalbim 9 Mart Özeti Devam Ediyor

Abhi şok. Dasi Abhi‘yi arar ve evdeki polis hakkında bilgilendirir. Abhi eve koşar. Tanu evde Robin’in yanına gider ve yeşil çay getirmeyi teklif eder. Robin, köyüne geri döneceğini söyler. Tanu onu hem John‘un ölümünü bir kaza olduğuna ikna etmeye çalışır hem de onun katilini lanetler.Ah Kalbim 306. Bölüm resimleri

Tanu, Robin‘den John‘un öldüğü kazaya Kiara‘nın şahit olduğunu öğrenir. Tanu, Kiara’nın çok zeki bir çocuk olduğunu hatırlayıp endişe eder. Kiara’dan nefret ettiğini söyler. Tüm Mehra ailesi eve polis geldiği için endişelenir. Aliya da polisin eve geldiğini öğrenir ve neden geldiklerini merak eder. Müfettiş gelince Aliya acaba Nikhil mi yakalandı diye endişelenir.

Abhi gelir ve müfettişe ne olduğunu sorar. Müfettiş, Pragya’nın kazası ile ilgili olduğunu söyler. Onun partiye gelmesinin nedenini sorar. Abhi, King ve eşini partiye davet ettiklerini söyler. Müfettiş Aliya Pragya‘yı hiç sevmediği için ondan şüphelenir. Tanu ve Aliya endişelenir. Müfettiş Abhi’yi uzağa götürür. Müfettiş parmak izi alacaktır. Tanu ve Aliya her yerde parmak izlerinin olduğunu fark ederler.

Ah Kalbim 9 mart özetinde Kiara, Pragya‘ya okula gideceğini söyler. Pragya aniden Kiara’nın bir cinayete tanık olduğunu hatırlar ve Kiara’dan tanık olduğu cinayeti kimseye söylememesini ister. Polis, avize ipinin kesildiğini ve cinayet vakası olduğunu tespit eder. Abhi, King’in evde Pragya’yı öldürmeye çalışan biri olduğunu söylediğini hatırlar. Müfettiş, Tanu’yu ifade almaya götürür. Abhi de acaba Pragya’ya saldıran Tanu‘mu diye düşünür.

Müfettiş, Tanu’ya kocanızın Pragya‘yı sevdiğini biliyor musunuz diye sorar. Tanu bunun mümkün olmadığını söyler. Pragya’yı kim öldürmek isteyebilir ki der ve avizenin ipini nasıl kestiklerini hatırlar. Tanu, birinin Pragya’yı öldürmeye çalışmasının mümkün değil der. Müfettiş Tanu’ya, bir şeyleri saklamaya çalıştığını ve yalan söylediğini görüyorum der.Ah Kalbim 9 mart özeti

King Pragya’ya, neden Kiara’nın gördüğü kazadan kimseye bahsetmemesini istiyorsun der. Pragya, bir şey söylemez. King, kazada ölen kişinin Pragya’yı öldürmeye çalışan kişiyi gördüğünü söyler. Pragya, gerçek ortaya çıkarsa Kiara’nın benden alınacağından korkuyorum der.

King onlara bir şey olmasına izin vermeyeceğini söyler. Pragya, Kiara’nın Abhi’nin kızı olduğunu söylemek üzereyken, Kiara’nın görgü tanığı olduğunu katil öğrenirse ona zarar vereceğinden korkar. King, ikisini de önemsediğini söyler.

Ah Kalbim 306. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 306. Bölüm Özeti 9 Mart Tanu yakalanacak mı? (1 Yorum)

  1. yeter artık bu tanu alya niki cezalarını ceksınler artık ne bicim senaryo mutluluk versinler su tanu gitsin artık