Tozkoparan Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Tozkoparan dizisi 55. bölümü ile 3. kez sezon finali yaptı. Pandemi nedeniyle dizinin çekimleri devam edemeyince 19 nisan da ekranlara gelen 55. bölümü ile sezon finali kararı almıştı.

Tozkoparan dizisi alınan erken sezon finali kararı sonrası mayıs haziran temmuz ağustos ve eylül 2020 de ekranlarda olamayacak. Tozkoparan dizisi ekim 2020’den itibaren yeni bölümleri ile ekranlarda olacak. tozkoparan resimleri

Tozkoparan 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tozkoparan Yeni Sezon 1 aralık 2019 pazar günü 35. bölümü ile 17:30 da 1 saatlik bölümler halinde ekranlarda olacak.

Tozkoparan 15 Temmuz Neden yok

Tozkoparan dizisi 15 Temmuz 2019 da darbe girişimi özel yayını sebebi ile yanında olmayacak. Tozkoparan 15 Temmuz özel yayın akışı nedeniyle gelecek hafta ekranlara gelmeyecek. Tozkoparan dizisinin yeni bölümü ise 22 temmuz 2019 da ekranlarda olacak. Tozkoparan 27. bölüm 22 Temmız 2019 da yayında olacak

Güncelleme 22 Mayıs 2019

Tozkoparan yeni sezonu ile 10 Haziran 2019 pazartesi günü 20.00’da izleyicisi karşısında olacak. Böylelikle çok merak edilen Tozkoparan dizisinin yaz sezonu başlama tarihi de belli oldu.  

Güncelleme 14 Nisan 2019

Tozkoparan Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Trt 1’in sevilen çocuk dizisi Tozkoparan  için ilginç bir karar çıktı. Trt yönetimi ile Tozkoparan dizisi yapımcısı Veya Yapım anlaşmaya vardı. Tozkoparan dizisi 2019 yaz sezonunda yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam edecek. Tozkoparan dizisi oyuncularının ve set ekibinin belli bir süre dinlenebilmesi için ise Tozkoparan dizisi 21. bölümü ile 14 Nisan pazar akşamı ekranlara kısa süreliğine veda ederek sezon finali yapacak.

Tozkoparan Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tozkoparan dizisi 22. bölümü ile 2019 haziran ayında yeni sezonuna başlayacak. Tozkoparan dizisi 2 haziran pazar akşamı 22. bölümü ile 2019 yaz sezonunu da açmış olacak.

Tozkoparan sezon finali
Trt 1’in sevilen çocuk dizisi Tozkoparan’dan kötü haber. 11 Kasım 2018 Pazar akşamı ilk bölümü ile ekran karşısına çıkan Tozkoparan dizisi başarısı ile bir çok yapımcıyı kıskandırmaya devam ediyordu; ancak Tozkoparan dizisinin 19 ocak pazar akşamı 11. bölümü ile yayınlanmayacağı öğrenildi.

Tozkoparan 19 Ocak Neden Yok?

Bize gelen bilgiye göre Tozkoparan dizisinin Halka dizisinin tekrarının yayınlanması için yayınlanmayacak. Trt 1 ekranlarında yeni başlayan Halka dizisi oldukça iyi izlenmişti. 21 ocaktan itibaren diğer kanalların dizilerinin de başlayacağını hesaplayan Trt1 yönetini diğer diziler başlamadan Halka dizisinin tekrarını bir kez daha yayınlamak istedi. Bu durum ise Tozkoparan izleyicisini üzdü.

Tozkoparan dizisinin 11. bölüm fragmanında dizinin 20 ocak pazar akşamı 18:00’da yayında olacağı bilgisi verilse de ne yazık ki o saatte Halka dizisinin ilk bölüm tanıtımı yayınlanacak. Tozkoparan dizisi yapım ekibi ise sosyal medyadan yaptığı açıklama da ise “Daha iyi bölümler çekebilmek için sizden bir hafta ara istiyoruz” şeklinde beyanda bulundu; ancak  bu açıklama Tozkoparan izleyicisini tatmin etmedi.

Her ne kadar bize gelen bilgi de Trt 1’in bir müdahalesi olduğu söylense de bence Türkiye’de kötü giden hava şartları nedeniyle Tozkoparan dizisinin dış mekan çekimleri yapılamamış olabilir. Bu nedenle de Tozkoparan  dizisine bir hafta ara verilmesi kararlaştırılmış olabilir. Yoksa Halka dizisinin tekrarı yayınlanacak diye Tozkoparan dizisini yayın akışından çıkarmak Tozkoparan izleyicisine hakaret olurdu. Tozkoparan Neden Yok

Tozkoparan dizisinin 11. bölümü 27 ocak pazar akşamı ekranlarda olacak.

Etiketler

Tozkoparan Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? (4 Yorum)

  1. Marhaba arkadaslar siz Tozkoparan dizisini izledinizmi eminim izlemissinizdir Tozkoparan disini izleyenin okcu olasi geliyor ban en cokda mucit Buragi cok sewiyorum o cok ama cok yakisikli cocuk gercek ismiyse Demi soyadi Saygi Demir Saygi cok ama cook sewiyorum Demir Saygi dunyanin en yakisikli cocugu seni cok sewiyorum Demir Saygi okadar cok istiyorum ki seni le tanismayi.