Ah Kalbim 308 Bölüm Özeti 16 Mart Fragmanı King‘in Teyzesi Pragya‘dan Şüphelenir.

Ah Kalbim 308. Bölümü ile 16 Mart cumartesi ekran karşısında olacak. Ah Kalbim 16 mart özetinde King‘in teyzesi Pragya‘dan şüphelenecek.

Ah Kalbim 308 Bölüm Özeti

Abhi ve Pragya birbirlerini düşünür ve anılarını hatırlarlar. King de Pragya ile dans ettiği zamanı hatırlar. Kiara Nikhil’in arabasını takip ederken King’i arar. Ama King ondan sadece arabanın plakasını not edip takibi bırakmasını ister. Chachi Pragya’ya Abhi‘nin neden geldiğini sorar.

Pragya şaşırır ve beni merak etmiş der. Chachi yutmaz. Kiara, plakanın sadece birkaç rakamını not almayı başarır. Tanu eve sevinerek döner ve Aliya’ya Abhi’nin ona aşkım dediğini söyler. Aliya, Abhi’nin bunu sadece Pragya’yı kıskandırmak için söylemiştir der. Kiara, King’in ofisine gider ve arabanın plakası polise bildirirler.

Chachi, Pragya’ya Abhi ile aranızda bir şey mi var diye sorar. Pragya reddeder. Tanu Abhi’nin odasını süsler. Abhi içeri girer ve ikisi arasında hiçbir şey olmadığını söyler. Tanu sinirlenir ve Pragya hakkında kötü konuşur. Abhi ona dur der ve Nikhil ile olan geçmişini hatırlatır. Tanu utanır.Ah Kalbim 308 Bölüm resimleri

Disha ve Purab tartışırken Sunny onları sakinleştirir ve okuldaki yarışmasına davet eder. Disha, Pragya ve Abhi’yi nasıl bir araya getireceğini düşünür. Abhi bir kafeye girer ve pasta ister ama pasta bitmiştir. Kiara gelir ve ona kendi pastasını sunar. Nasıl benzedikleri hakkında konuşurlar.

Pragya içeri girince Kiara’nın biriyle konuştuğunu görür, ama Abhi’yi göremez. Geçmişinden birisi Pragya’ya Abhi‘den bahseder ama Pragya King ile evli olduğunu söyler. Kiara Abhi‘ye neden bir çocuğun yok diye sorar. Abhi sen biraz büyüyünce söylerim der.

Daha sonra Pragya‘yla konuşan kadın Abhi‘yi görür ve kapıda Pragya‘yı gördüğünü, onun bir çocuğu olduğunu söyler. Abhi, bir yanlış anlama olduğunu düşünür. Kiara ve Pragya eve gider. Kiara okul yarışması için Abhi‘ye davetiye gönderir.

Ah Kalbim 308 Bölüm özetinde King ve Abhi cinayeti tartışırlar. Her ikisi de Kiara’nın okul yarışmasına özel konuk olarak davet edilir. Dasi ve Purab, Aliya ve Tanu ile dalga geçerler. Tanu ve Aliya sinirlenirler. Disha, Abhi ile artık kendi ailesinin olması gerektiği konusunda konuşur. Abhi garip olur ve Pragya’yı daha çok özler.

Pragya, Kiara’yı yarışma için giydirir ve Kiara’nın bir resmini Abhi’ye göndermek ister ama kendini tutar. Abhi Pragya’yı arar ve ne giymesi gerektiğini sorar. Pragya beyaz giymesini söyler. King, bunu duyar ve Abhi’nin Pragya’ya olan hislerini merak eder. King Abhi‘yi arar ve ikisi olay hakkında konuşurlar.

Ah Kalbim 16 Mart Özeti

Abhi, Purab, Sunny ve Tanu yarışma mekânına ulaşır. Tanu, yarışmaya ilgisizdir, bu yüzden kaçmaya çalışır. Purab ve Disha, Pragya ve Abhi bir araya geldiğinde ne olacağını merak ederler. Abhi ve Sunny etrafta Kiara’yı ararlar. Kiara Abhi‘yi şaşırtmak için aniden onun önüne çıkar.Ah Kalbim 16 Mart Özeti resimleri

Abhi, Kiara’ya annenle tanışacak kadar iyi görünüyor muyum, annen nerede diye sorar. Kiara su almaya gitti birazdan gelecek der. Pragya Kiara‘yı bulamayınca tedirgin olur. Sunny ve Disha oraya gelir ve Kiara‘yı görürler. Öğretmeni Sunny‘yi çağırır. Sunny Pragya ile karşılaşır ve Pragya Kiara’nın nerede olduğunu sorar.

Ah Kalbim 16 Mart Özetinde Sunny bankta oturduğunu söyler. Öğretmen Abhi‘yi çağırır. Pragya Kiara‘ya gider. Tanu, Disha’ya neden Abhi ve Pragya’yı yakınlaştırmaya çalıştığını sorar. Disha, Tanu’nun Abhi’nin karısı olmayı hakketmediğini söyler. Tanu ona vurmaya çalışır ama Disha sizin düğününüz sadece bir anlaşma der.

Abhi ve Pragya’nın ilişkisinin ise sonsuz olduğunu söyler. Kiara, gidip Pragya‘ya sarılır ve seni Süpermen babamla (Abhi) ile tanıştırmam gerek der. Pragya yabancı kimse sana babalık yapamaz der ama Kiara onun yaptığını söyler. Pragya susar. Programın başlamak üzere olduğu anonsunu duyar.

Abhi telefonla konuşurken Kiara arkasından koşar ve tam düşecekken Abhi onu yakalar. Abhi endişeyle ona sarılır. Pragya bunu görünce şaşkına döner. Abhi, Kiara’dan dikkatli yürümesini ister. Tanu, Disha’ya sadece hayal gördüğünü söyler. Kimse Abhi ve Pragya’yı bir araya getiremez der.

Disha, Tanu’nun Dasi’ye zarar veren kişi olduğunu bildiğini söyler. Tanu, bunu kabul eder ve Abhi ile arasına giren herkese zarar vereceğini söyler. Abhi’nin yalnızca ona ait olduğunu söyler. Kiara, Abhi‘yi annesiyle tanıştırmaya götürür ama annesini bulamaz. Pragya Kiara‘nın bunca zamandır Abhi‘den bahsettiğini düşünür.

Ah Kalbim 308 Bölüm Fragmanı

Etiketler

Ah Kalbim 308 Bölüm Özeti 16 Mart Fragmanı King‘in Teyzesi Pragya‘dan Şüphelenir. (1 Yorum)