Ah Kalbim 309 Bölüm Özeti 17 Mart Aliya ve Tanu Kiara‘ya Karşı

Ah Kalbim dizisi 309 bölümü ile 17 Mart pazar akşamı ekranlarda olacak. işte Ah Kalbim 17 Mart özeti

Ah Kalbim 309 Bölüm Özeti

Tanu Pragya’yı Abhi’den uzak dur diye uyarır. Pragya güvensiz olmayı bırakmasını söyler. Tanu King’i izler ve Pragya’nın onunla geldiğini anlar. King hediyeler alır. Pragya ona eşlik eder. Kiara Sunny ile konuşup onu sahneye çıkmak için motive eder. Abhi, Pragya’yı King ile içeri girerken görünce üzülür. King, Pragya’ya Kiara’nın sahnesini görmeyi hevesle beklediğini söyler.

Kiara ve Sunny’nin performansı açıklanır. Abhi ve King heyecanlanır. Pragya, hem Abhi hem de King‘in Kiara’yı sevdiği için endişelenir. Sunny‘nin performansı Pragya ve Abhi’yi duygusal yapar. Eski günlerini hatırlarlar. Tanu, Kiara’yı izler ve John’un Nikhil‘in öldürülmesine tanık olduğunu hatırlar.

Ne yapacağını merak eder. Pragya, Kiara’nın yarışmayı  kazanmamasını umar. Çünkü kazanırsa annesi olarak sahneye çıkacak ve Abhi onun Pragya‘nın kızı olduğunu öğrenecektir.

Tanu, Pragya ve Kiara’yı izler. Pragya, Kiara’ya doktora gideceğini söyler. Kiara ben de geliyorum der. Pragya onun kalmasını ister ama Kiara dinlemez. Pragya daha sonra kabul eder. King ve Abhi, ödülü Kiara‘ya vermesini istedikleri için müdürü etkilemeye çalışırlar. Tanu, Aliya’ya Kiara’nın Pragya’nın kızı olduğunu söyler.Ah Kalbim 309 Bölüm resimleri

Aliya şok olur. Aliya Tanu’dan Abhi’yi en kısa zamanda eve götürmesini ve Pragya ile Kiara‘dan uzak tutmasını ister. Pragya, Abhi ve King’in müdürün odasından çıktığını görür ve ne yaptıklarını merak eder. Disha, Pragya ve Abhi’yi buluşturmak için Abhi’den onunla gelmesini ister.

Pragya, Kiara’yı dışarı çıkarır ve ben King’i ararken bekle der. Bu arada Disha, Pragya’yı arar ve bulamaz. Pragya King’i arar. Disha, Abhi’nin Kiara’nın kızı olduğunu öğrenmesini ister. Pragya için üzülür.

Ah Kalbim 309 Bölüm özetinde Abhi ve Kiara birbirleriyle konuşur. Kiara, annesini Abhi ile tanıştırmak istediğini söyler. Abhi, Kiara’nın yarışmayı kazanacağını söyler. Kiara heyecanlanır. Disha bütün bunları görünce sevinir. Disha Abhi’ye Kiara’nın tıpatıp ona benzediğini söyler. Abhi buna katılır. Tanu sohbeti duyar ve Disha’nın niyetini anlar.

Tanu, Abhi Kiara’nın babası olduğunu öğrenirse ne olacak diye merak eder. Aliya da aynı şeyi düşünüp endişelenir. Tanu, Abhi‘yi Kiara’dan uzak tutmak için Abhi’yi yarışmadan uzaklaştırmaya karar verir. Tanu okulda çalışan birine rüşvet vererek Abhi‘yi birkaç saatliğine depoya kilitlemesini ister. Disha ve Pragya birbirlerine çarparlar.

Disha, Pragya’nın neden Kiara’nın Abhi’nin kızı olduğunu açıklamadığını ve Pragya’nın King‘le gerçekten mutlu olup olmadığını merak eder. Bir öğretmen Tanu’ya Abhi’nin büyük bir hayranı olduğunu söyler. Tanu sinirlenir. King, Tanu’ya Pragya’dan uzak durmasını ve Mehra evindeki saldırıyı kimin planladığını bilip bilmediğini sorar. Disha, Pragya’dan gerçeği söylemesini ve Abhi’yi hala sevdiğini kabul etmesini ister. Pragya, artık onu sevmediğini söyler.

Ah Kalbim 17 Mart Özeti Devam Ediyor

Pragya, Disha’ya neden sen ve ya aileden birisi aramızı düzeltmeye çalışmadı diye sorar. Disha, denediklerini ama işe yaramadığını söyler. Pragya, şu an kendisinin King ile Abhi’nin de Tanu ile evli olduğunu söyler. Mutlu olduklarını ve artık birlikte olamayacaklarını söyler. Tanu Abhi‘yi arayınca Abhi bir odaya girer.

Birisi kapıyı kilitler. Abhi Kiara’nın onu aradığını ve birisinin onu odaya kilitlediğini düşünür. Pragya etrafta Abhi’yi arar. Abhi, bir anonsu dinler ve Kiara’nın ailesiyle tanışabilecek mi diye merak eder. Aliya Tanu’ya Abhi’nin nerede olduğunu sorar. Pragya Abhi‘nin odaya ulaşır ve kapıyı açar.Ah Kalbim 17 mart 2019 resimleri

Abhi önce Pragya‘yı görmez ve rastgele kapıya vurmaya başlar. Pragya‘yı görünce şaşırır ve ikisi kavga eder. Kavganın ortasında birileri odada ikisini kilitler. Abhi, Pragya’yı Tanu’yu kıskandığı için Pragya‘yla dalga geçer. Pragya bozulur. Her ikisi odadan çıkmanın bir yolunu düşünürler.

Ah Kalbim 309. Bölüm Özeti

Etiketler

Ah Kalbim 309 Bölüm Özeti 17 Mart Aliya ve Tanu Kiara‘ya Karşı (1 Yorum)

  1. Abhigyaya bayılıyorum sonra kınaya yani alıyo ve King süper çift. Ya bi şey söylicem. Hindistandaki son bölümünü yayınlarmısınız